bugün

sürekli şekerimm mekerim falan diyen biri. şimdi afedersiniz ibne diyeceğim kendisine ama son bölümde polat abimiz basmasaydı maşallah iki kızı birden götürecekti.
jakuzide o kadar tırsak bir surat ifadesi verdikten sonra yediği kurşunla gıkının çıkmaması ve kendini karizma bi şekilde yere bırakması biraz tezat olmuştur. * *
--spoiler--
polat:ailemden akıttığınız her kan için,sizi kana boğacağım!
fuat tamer kişisi:ama ilk kanı siz akıttınız,burnumu kırdınız benim.
polat:...?!?!?!
--spoiler--

gibi bir diyalogun oluşmasında etken kişi.

ayrıca

(bkz: 1 ytl ile estetik operasyon)
sevgi kelebegi , gonul adami.
o zenginliğe rağmen playstation 3 varken playstation 2 oynayan karakter. o alamıyor biz nasıl alalım denilen olay. *
-babaaa... şekeriim

diyerek yarmış bir eğlenceli(k) kurtlar vadisi karakteri. ilerleyen bölümlerde daha erkeksi davranışlar bekliyoruz kendisinden ki öyle bir ışık almaktayız kendisinden.
devrimci devreleri yakan bir komprador burjuva mahdumu.
nihilizm'in doruklarındaki karakter.
hiç alakam olmamasına rağmen tüm ilgim ve heyecanımla oturup bana kurtlar vadisi izlettirmiş karakter. süper bi havası var, mütemadiyen şekerim diyo herkese. her perşembe tüm yurt ahalisine şekerim dememi sağlayan kişi.
kurtlar vadisinin gizli komedyeni olduğunu son bölümde bir kez daha gözler önüne sermiştir. özellikle yalçın bulut'un iki kişiyi vurarak içeri girdiği anda masanın altına kaçmış ve ardından şu replik gelmiştir:

fuat: bulut şekerim sen miydin? ben de amerikalılar geldi sandım.
yalçın bulut: o filimlerde oluyor fuat bey.

ardından yaşanan kısımda inci tataroğlu kağıtları imzalamam diyince

-lafı mı olur inci ha sen ha ben? bir isteğin olursa söylersin(göz kırpıyor bunu derken)
muhte$em karakterdir.

hafiften yav$aklığıyla ve piçlikte önden gitmesiyle kendine hayran bırakmı$tır $ekerim.
bir kac haftadir bizi kendinden mahrum birakmis kisilik.
47. bölüm itibariyle geri gelmi$ kurtlar vadisi pusu dizisinin efsane* karakteri.
geli$i pek bi hızlı olup anında, ayaküstü memati'nin hatuna yazmasıyla ilerleyen bölümlerde çok ek$ın göreceğinin i$aretlerini vermi$tir bizlere.
(bkz: şekerim fuat)
an itibariyle memati ba$ tarafından e$ek cenneti yollarında yalnız bırakılmı$ kurtlar vadisi pusu karakteri.
--spoiler--
allah rahmet eylesin karakteridir. kokainmandı, puşttu ama iyi adamdı. bir de kısırdı adamcağız. yazık lan, bulut'la beraber ben de ağlayacağım şimdi.
--spoiler--
hamile karıyı* öldürmeye çalışarak şerefsizlik yapmıştır harbiden. memati bıçak almaya üşenip camla doğramaya başlamıştır.
memati başın sevgilisine el kaldırma salaklığını gösterip bu hatasını canıyla ödeyen şeker.
bir daha da bu dünyaya gelmeyeceğini söyleyerek,son sözünü de (şekerim) söyleyerek hakk ın rahmetine kavuşmuştur.
(bkz: rahmet istedi rahmetli)
tek bölümlük şekerli bir erdal vakası.
şekerim kelimesi duyulunca akla gelen kişi.
Süper bi herifti.
(bkz: şekerim)
Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Ragıp Savaş tarafından canlandırılmış karakter. Gamzeyi döverek öldürdükten sonra Memati tarafından bilekleri kesilerek öldürülür.