bugün

Trolldür yanlış anlamayın akp trollü felan değil, insanları kudurtan bundan zevk alan ruh hastası şizofrenin tekidir.
tanımam etmem ama adamın hakkında sürekli başlık açıp, her istediğinizi söylerseniz, istemediğinizi işitirsiniz.
entry giren herkes eşittir ama bazı tipler sataşma yapıyor, kimse kusura bakmasın şahsen yazdığıma muhalif olup, salça oluyorsan ağlamayacaksın, zırlamayacaksın.
Tanımıyorsan susacaksın kardeş.

Herkesin anasına babasına küfür eden, ona buna Ermeni, Rum diyen adamı savunma burada.
Bunu anana sorsana delikanlı.

Edit: lan bende biliyom soranın karı olduğunu. Edebiyatı bırakın.
sözlüğün at sineğidir. olumsuz manada değil.

Sokrates savunmasının bir yerinde şöyle diyor:''Eğer beni öldürürseniz, bir ata benzeyen devleti yerinden oynatmak için benim gibi bir at sineğini kolayca bulamazsınız.Ben kendimi,Tanrı'nın,devletin başına musallat etmek için yarattığı bir at sineği olarak görüyorum.Ben her gün her yerde sizi dürtükleyip sarsıyor,sıkıştırıyor,azarlıyorum;peşinizi bırakmıyorum.Benim gibi birini kolay kolay bulamayacaksınız.Demek ki beni dinlerseniz,beni,kendi iyiliğiniz için korumuş olursunuz.Ama belki de,ansızın uykusundan uyandırılan biri gibi,öfkelenerek, Anytos'un dediklerine kulak verip kendinizi korumaya yönelecek,beni düşüncesizce ölüme mahkum edeceksiniz ve Tanrı size acıyıp başka bir at sineği gönderinceye kadar,hayatınızın geri kalanında gene uykuya dalacaksınız.''
görsel
Boyle sey gibin...