bugün

gururla ve onurla temsilcileri içinde olduğum nesildir. okuldan her geldiğimde ilk işim televizyonu açıp burayı izlemek olurdu, ne dertsiz tasasız güzel günlerdi be.
efsanedir. şimdikilerde ben 10 gibi saçma sapan çizgi filmler vardı o zamanlar öyle miydi? (bkz: diabolik), (bkz: afacan dennis) falan vardı.
andynin nesi var,402 nolu sınıf,prenses sissi ve daha nicesi. şanslı nesildir
fazlasıyla eğlenceli çizgi filmlerle büyümüş şanslı nesildir. korsan jack'e gülmüş, louie'nin hayatını keyif alarak izlemiştir onlar.
andy'nin nesi var, korsan jack, 402 no.lu sınıf, dilek iksiri, prenses sissi, heathcliff gibi özgün çizgi filmleri bir yana; x-men, spiderman, ironman, batman gibi marvel/dc comics kahramanlarının yapılmış en iyi çizgi film versiyonlarını da izlemiş nesildir.
life with louie izlemiş efsane nesildir.
louie anderson'ın ailesi ile kendi ailesini benzetmiş ve benzettikçe gülmüş nesildir. en samimi nesildir.
Benim de içinde bulunduğum kesinlikle çok şanslı nesil. Bi daha kolay kolay andy'nin nesi var, loui, dennis, çılgın korsan jack gibi çizgi filmler gelmez. Duygulandım sözlük.
andynin nesi var, içinde başı dik ve onurla bulunduğum nesil. Kanal olmadan önce show tv de sabahın köründe yayınlanırdı. Duygulandım amk.

Jetix mi ne olmuştu sonradan.
Kene adlı çizgi film herhalde en komik olanlarındandır. Süper kahramanlarda dalga geçen bir çizgifilmdir.
hakkatten efsane nesildir. çünkü o çizgi filmler pek çocuk işi değildi. bir çılgın korsan jack, 402 nolu sınıf şuan açılır izlenir hiç bebek işi değildi yani. hele louie bildiğin normal bir çocuğun hayatını anlatıyordu.

biz ki lapacının işkence çekmesini izledik o kanalda yıllarca.
Andy'nin nesi var ? Diye bir çizgi film vardı . Favorim olan .
peter pan'den aldıkları ilhamla gezi direnişine imza atmış nesildir.
Kanal akşam saat 9 da yayını sonlandırdığı için çok canı sıkılan nesildir.
fox kids nedir? denver the last dinasourlarla laff a lympicslerle büyüdük biz.
Cocuklugunu adam gibi yasamis nesildir. Guzel gunlerdi lan.
doksanlı falan olan nesildir. ha ablaları da room 402 izlemiştir, o ayrı.
fox kids, fox kids, fox kids.

Yani yazınca olmadı tabi siz anladınız o nameleri falan.
(bkz: andy nin nesi var)
(bkz: life with louie)
iyiler kısmına yazılan entryleri okuyunca bile insanın gözünü dolduran nesildir.
(bkz: andy nin nesi var)
edit: (bkz: çılgın korsan jack)

unutursak kalbimiz kurusun.
(bkz: Canavarlar Çiftliği)

(bkz: Kötü köpek)
özellikle yılbaşı zamanları unutulmazdır. kaldı ki tüm çizgifilmlerin yılbaşı ve cadılar bayramı bölümleri efsanedir.
çocukları kitlesel biçimde programlamak için yapılmış birer zihin kontrolü projesidir ki çocuklar üzerinde ne kadar fazla oynadıklarını biliyorsunuz. Walt Disney dahi 33. dereceden masondur, sikip atıyorlar körpecik beyinleri bu adamlar. Çocuklar onlar için çok önemli, zira bir çocuğu etkilemek çok daha kolaydır. Çocukluğunda cinsel istismara maruz kalmış, aşırı düzeyde seksüel içerikli sübliminal mesajlar almış bir genci, erginlik çağında ve yetişkinliğinde oyun hamuru gibi şekillendirmek, uzaktan kumandalı oyuncak araba gibi yönetmek çok daha kolaydır.

Tabi ki gökkuşağı ve ayna görünce hipnoz olmayacak çocuklarınız, bunlar sadece birer sembol. Belki Pavlov'un köpeklerini harekete geçiren zil sesi gibi birer tetikleyici bunlar, belki de çok başka anlamları var... CIA'de görevli uzman değilim o kadarını bilemiyorum ve bilmek de istemiyorum, fakat gözlerim ve beynim var, şunu görüyorum: Wizard of Oz ve Alice in Wonderland birer zihin kontrolü programıdır, gökkuşağı ve aynalar bu sembolojinin birer parçasıdır. Hatta Wizard of Oz ile Aleister Crowley arasında bir esinlenme dahi vardır.