entry'ler (198)

sözlük yazarlarının itirafları

Ps3süz yaşamak zor sözlük, çok zor. Başına geçmemek için kendimi zor tutuyorum. Yapılacak milyon tane şey bulsam da yok, illa onun başına geçersem rahat ederim. Şu mereti aldığıma pişman olmaya başladım. Çocukluğumdan beri bir sürü konsolum oldu ama hiçbiri bu kadar etkilemedi beni. Satıp kurtulsam diyorum da gönlüm el vermiyor satmaya. Çocuğum gibi oldu şerefsiz. Morale ihtiyacım var yazar kardeşlerim, morale. Derdini sikeyim senin lavuk demeyin lütfen okuduktan sonra.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Para dediğin el kiri, parasızlık harakiri.

Biliyorum rezil biriyim.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Değişmeyen tek şey değişmenin kendisidir.

Şaka lan şaka bi bok yazdığı yok.

oralet

Yancılar için cennetten indirilmiş, krallara layık kutsal bir içecektir. Buram buram nostalji kokar.

avenged sevenfold

City of evil albümünü sevdiğim grup. metalcore denen dandik türün içinden çıkan bir cevher bence.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

Testament - true american hate.

yabancı dizilerle yarışabilecek türk dizisi

Açık ara fark ile

(bkz: leyla ile mecnun)

hoşlanılan kızın yanında sizi eleştiren arkadaş

aklınca şaka yapan kişidir, mesela ben.

yılbaşı denilince akla gelenler

gece evde bilgisayarın başında olduğum sıradan bir gün.

yılbaşı eğlencesini noel kutlaması zanneden mal

yılbaşını noel öğeleriyle kutlama saçmalığı yapıldığına göre gayet doğru bir tespittir. etrafta noel babalar dolaşır, hindiler kesilir bir de üstüne ağaçlar dikilir, en sonunda da bu tespit yalanlanır. ironik.

erkeklerden kızlara tavsiyeler

yapmacık ve yüzeysel olmayın. erkekler hakkında beklentilerinizi yüksek tutmayın, sürekli sizinle ilgilenmelerini beklemeyin. onlara çok karışmayın, karakterlerinin değişmelerini beklemeyin. erkeklerin sizin gibi duygusal olacağını sakın düşünmeyin lütfen, çünkü erkekler sizin aksinize mantıksal düşünürler, size nazaran olayların duygusal yönlerini daha zor görürler. sürekli nasıl göründüğünüzü sormayın, bu sizin özgüvensiz ve kompleksli olduğunuzu gösterir. empati kurmayı deneyin, erkekler sizin gibi değildir yani sizi anlamakta güçlük çekebilirler. neyse şimdilik bu kadarı yeter.

kendi kendine düşen kitap

Başıma çok gelen ve hala nasıl olduğunu çözemediğim esrarengiz olay. Gece olursa korkutabilir.

franz kafka

Kitaplarının yakılmasını vasiyet etmiş değişik çekoslovak yazar.

justice league

Avengers'ın Dc versiyonudur. Çizgi roman serisine bakmadım ama çizgi serisi gayet başarılı. Superman ekibin lideri olsa da asıl beyin batman'dir, alamayacağı versus yoktur.

delicious

Dolmuşta para uzatma konusunda hislerime tercüman olan entrysi ile beni benden alan yazar, saygılar.

arrivederci

Ercan taner'in kullanmış olduğu italyanca kelime.

wesley sneijder

Aslan parçası, aldığının her kuruşunu fazlasıyla hak eden yetenekli orta saha oyuncusu.

10 aralık 2013 galatasaray juventus maçı

Futbol ne kadar sürprizlerle dolu olsa da, Galatasaray'ın büyük ihtimalle hüsrana uğrayacağı bir maç olacaktır.

inci sözlük ile uludağ sözlük arasındaki farklar

Birisinde sözlük formatı denen kurallar bütünü vardır, diğerinde ise jargon ve mottolar vardır.

scott ian fakir

Güldüren bir espridir. Bazen bu kadar yüklendikleri için acısam da yine de gülerim.