bugün

tarihsel olayları kurgusal bir şahsın yaşamı ile bu kadar güzel ve bu kadar akıcı anlatabilmek ve bunun yanında izleyiciye bir sonraki sahneyi hep merak içinde beklemesini sağlamak, gerçekten mükemmel!!!

içimden bir ses forrest gump'ın gerçek biri olduğunu ve o kişinin ben bile olabilceğimi söylüyor. kim bilir belki de benimdir.
görsel
az önce izlediğim filmdir.

--* --

janny'nin sonlara doğru saçlarını kestirmesiyle hoşlandığım kıza benzemesi benim kendimi forrest gibi hissetmemi sağladı, mezarlık sahnesi ise beni tamamen yıktı, gerçekten de hayat bir çikolata kutusu gibi ...

--* --

genel olarak özellikle sonlara doğru duygulandırdı, hatta ağlattı, bu film kim bilir nice forrest gump'lara yol göstermiştir.

izleyin.
Güzel bir filmdir vesselam.
-neden beni sevmiyorsun jenny?
ben zeki bir adam değilim ama aşkın ne olduğunu çok iyi biliyorum.
"run forest run" repliğiyle akılda kalan pek nadide bir film.

Lise hayatım bu filmle geçti diyebilirim. Okulu astığım zaman evden çıkmazdım. kendime bir tencere puding yapar açar Forrest Gump izlerdim. işte bu da benim serseri serbest stilim.
okul müdürünün şerefsiz olduğu film. evet.
Life was like a box of chocolates you never know what you're gonna get.
senesinde ödül bakımından esaretin bedelini ters düz yatırmış filmdir. ödül mödül bırakmamıştır o şişirdiğiniz filme.koyarım imdbsine.
an itibari ile fox tv'te başlamış efsane film. dublajdan kulaklarım kanamaz diyorsanız, açın izleyin.
Foxda verilen efso film. 4-5. Ye izliyorum izleyin kaçırmayın.
--spoiler--
tv den izlemek nedir aq. filmin en can alıcı noktası ennesinin oğlu için kendisini hoplatması onuda kesmişlerdir.
--spoiler--
Orospu Jenny.
izlediğim en güzel film. bittiğinde keşke bi 2 saat daha devam etse dedim. filmdeki karakterler ve başlarından geçenler tümüyle bir başyapıt. izleyin izlemeyenlere izlettirin...
Başlığı ne zaman görsem içimden "run forrest run" dedigim film.
konusu güzel bir filmdir. izlemenızı tavsıye ederım arkadaşlar. malesef spoiler veremicem. sadece hayata tutunmanın ne kadar güzel ve önemli oldugunu anlatan bır fılm dıyelim.
adını sıkça duyup henüz beş gün önce izleme fırsatı bulduğum, daha önce izlemediğim için çok çok pişman olduğum muazzam bir film. forrest gump'ın, jenny'nin mezarı başında özlemini dile getirdiği anda ki hüznü, adamı başka diyarlara alır götürür.
görsel
Bu filmin ismini her gördüğümde duygulanırım.

Mükemmel.
" Annem hep şöyle derdi: Hayata devam edebilmek için geçmişi arkada bırakmak gerekir. Benim koşmam da bununla ilgiliydi sanırım. 3 yıl, 2 ay, 14 gün ve 16 saat koştum.. "
görsel
görsel
--spoiler--
-Guuuump.bu ordudaki yegane amacın nedir?
– Bana söylediklerinizi yapmak komutanım.
– Lanet olsun Gump sen resmen bir dahisin. Hayatımda duyduğum en olağanüstü cevap. Senin zeka seviyen 160 filan olmalı. Çok yeteneklisin er Gump.
--spoiler--
Herkesin kendinden bir parca bulabilecegi ozel bir film. Ara ara izlerim yuregimi burkar.
izlenmesi gereken çok iyi ve akıcı film bir an bile sıkılmıyorsunuz izlerken.