1. 1.
  insan bir sorun üzerinde çok kafa yorduğu bir süreçte artık o konuyla ilgili şeyler düşünmese bile beyin kendi içinde çözüm arayışlarına devam eder. bazı anlarda düşünmenin tıkanması durumu bile yaşanabilir ama aslında beyin alttan alta hala düşünce üretiyordur. sonra birgün aniden sorunu hiç düşünmediğiniz bir anda çözüm bir anda kafanızda beliriverir.* bu duruma flow gelmesi denir. yani fikrin bir anda doğru yönde beyne akması durumu. tarihte de bir çok örnekleri bulunur. mesela dikiş makinesini icad eden bilimadamının rüyasında ucu delik mızraklar görerek bunu dikiş makinesinin iğnesinde de kullanması gibi. *
  4 -1 ... herpes
 2. 2.
  (bkz: flaw)
  ... meister writer
 3. 3.
  örnek olarak en iyi flow atan yabancı mc ;

  (bkz: tech n9ne)
  2 ... morukcan
 4. 4.
  hip hop kültüründe şarkıdaki akıcılık anlamına gelir. rapte flowun iyi olması çok önemlidir. şarkı akıcı olmazsa kötülenmeye hazır olunmalıdır.

  (bkz: diss)
  3 ... koraysogut
 5. 5.
  Japon bir Jrock grubudur. Naruto Shippuuden in 6. opening müziğinin yapımcılarıdırlar.
  (bkz: Flow-sign)
  5 ... tsukiyomi
 6. 6.
  şehinşah.
  1 ... optimist herif
 7. 7.
  genellikle şarkıları animelere opening müziği olan,canlı performansı harika japon jrock grubu.
  1 ... baliklama ad tamlamasi
 8. 8.
  (#17622701)
  sözlüğe hiç yakışmayan bir üsluba sahip yazar. umarız üslubunu ve seçtiği konuları br daha gözden geçirir ve daha hoş entrylere imza atar.
  3 ... usualsuspects
 9. 9.
  farklı bir psp oyunu.
  1 ... blue tears
 10. 10.
  (#17622701) ne sözlük formatına, ne türkçe yazım kurallarına (bkz: yiceme) ne de insanlığa uygun düşmeyen bir entrye imza atmış yazar. yeni sanırım sözlükte, hoşgelmiş diyemem.
  2 ... rsmsqt