entry'ler (50)

kızların en sevdiği erkek özellikleri

Zeki ve yakışıklı erkekleri severler.

kaldırım mühendisliği

Türklere ait bir mühendislik dalı olup, hergangi bir okul diploması aranmayan tek Türk Deyimi

yeni gelen yazara hos geldin demek

Şimdi ben hoş bulan mı yoksa hoş gelen mi oluyorum. Hemen acil cevap verin 19 saniye sonra çıkaçağım ekrandan.

damacana suyun çeşmeden doldurulmadığının ispatı

TDS metre pH metre al ve suyun iletkenliğini pH değerini etiket üzerindeki değerler ile karşılaştır. Bundan daha kolay ne olabilir bahsettiğim cihazlar hakkında bilgi almak isterseniz. https://www.galiparduc.co...-kati-maddeler-tds-nedir/ takip ediniz. satın almak içinse googleden araştırma yapınız.

dolmuş parasını vermeye kalkınca koltuğu kaptırmak

Dolmuşta Para Vermemek için Özürlü Taklidi Yaptım

Bundan 6 yıl önce okuldan çıktım (okula servisle gidiyorum aslında) itlik yapacaz ya arkadaşlarla şehir merkezine gittik takıldık falan neyse nerde haram nerde hırsızlık hepsi bizde en kral lokantalara cafe lere gidip hesabı vermeden kaçmalar mı dersin alayını uyguluyoruz. Baya saat ilerlemişti eve geç gidersek giberler koyulduk durağa doğru yola dolmuşa bindim, durak ev arası yol:10 km ücret:1,50 tl biner binmez en arka sağ tarafa geçtim ayakları uzattım çanta kucağım da araba harekete geçti ilerledik millet paraları uzatmaya başladı ellerimi cebime attım dedim parayı vereyim yoksa adamın ..

Koyarlar. Bi baktım amk ceblerim bomboş kuruş param yok ne yapacam ne edecem abi param yok diyemem beni indir de diyemem aklıma bi fikir geldi dedim yapayım amk ne olcak kafayı yasladım cama ellerimi a.r.o.g daki kaleci cuhara gibi yaptım bekliyorum 15 dk lık yolu böyle gidecem artık muavin paraları topluyor falan bana geldi artık şov başlamıştı ben o stresle abebabehebele diyebildim mk adam üzgün gözlerle baktı yandaki adamdan aldı parayı çok rahatladım içimden dans ediyorum amk şampiyonlar ligi müzigi çalıyor neyse 10 dk öyle durdum geldik en zor kısma inecem amk özürlüce de müsait yerde inebilir miyim nasıl diyecez ineceğim yere 1 km kala bağırmaya başladım ebeebebebabebebbabe yanımdaki adama sallanarak vuruyorum adam anladı bağırdı muavine kardeşim bu çocuk inecek heralde dedi muavin inecen mi diye sordu onaylar gibi özürlüce konuştum yine ebebebebeb falan zırvaladım şöför durdu yardım falan ettiler indim topallayarak mk utanıyorum şuan dolmuş gitti eski halime döndüm tabi.

300 odali yazlik saray

Erdoğan'ın 2028'e kadar tatil yapacağı mekan.

yazar nickinden giydiği donun rengini tahmin etmek

ak rengi.

flood atmak

Flood, sohbet odaları veya forum gibi topluluklar tarafından kullanılan internet sitelerinde normalin dışında aşırı mesaj gönderimi yapılmasıdır. Kelime anlamı olarak da bakacak olursak Flood; basmak, akın etmek veya istila etmek gibi anlamlara gelmektedir. Bir forum veya web sitesi üzerinde Flood yapan kullanıcılar çok sık mesaj atarak diğer kullanıcıların mesaj gönderme hakkını elinden alırlar. Örneğin bir forumda flood yapan biri sürekli olarak kendi konusunu güncelmiş gibi göstererek en üste çıkartabilir. floodlar com diye bir web site bile vardı hala duruyor mu bilmiyorum

seksin en tuhaf yanı

ALLAH GOOGLE CHROME'U BAŞIMIZDAN EKSiK ETMESiN. O olmasa ne yapardık bilemiyorum. Hem zaten internet Explorer desen onda tarayıcılık vasfı yok. Tamam haklısınız Chrome biraz fazla RAM yiyor fakat verdiği hizmete, sunduğu kaliteye bakın. 2000 öncesi böylemiydi bir siteye girebilmek için 2 gün sıra beklediğimi bilirim ben. Tabi siz 2000'liler bilmezsiniz yeğenim. Dayınıza, amcanıza, babanıza sorun onlar da anlatır. Chrome geldi medeniyet geldi, Chrome geldi internette yeni bir çağ açıldı. iLLE DE CHROME iLLE DE CHROME. SONUNDA KADAR CHROMEcuyum ARKADAŞ.

​He bu arada tüm JPEG destekçisi vatan hainlerinin

flood yapmak

Bir webmaster gözündeki anlamıyla flood: Kısa zamanda fazla sayıda bağlantı kurarak siteye zarar verme anlamını taşır.

Chat ve Irc ortamındaki anlamıyla flood: Aynı mesajı tekrar tekrar veya boş mesajları sık sık göndererek sohbet ortamının bozulması olarak tanımlanabilir.

Forumdaki anlamıyla flood: Bir konuda(topicte) sürekli alt alta mesaj atmaya genel olarak flood denir. Biraz daha açarsak konu içerisinde alt alta 2 veya daha fazla mesaj atmanıza flood denir.

21 aralık 2020

41 defa denk geldiğim gün.

covid 19 belirtileri

Kovid esas belirtiler

1. koku gitmesi
2. uzun süreli durduk yere baş ağrısı
3. kırmızı göz
4. değişik boğaz ağrısı
5. ateş (ben daha ateşli olup da kovid çıkana denk gelmedim)

evin içinde dağda gibi yaşamak

Millet dışarda çıplak geziyor evde gezmiş çok mu.

bu saatte alkol içilir mi sorunsalı

bir çok arkadaşım Rakı içenlere kovid bulaşmıyor diye Rakıya başladı hatta bir çok kişide sigaranın kovide iyi geldiğini düşünüyor kafayı yemek üzereyim bu yazdıklarım şaka falan değil ciddi ciddi böyle düşünüyorlar.

salgında maske takmayan kişiler

maskenin koruduğunu kim söyledi ayrıca hapşıran kişiler maskeyi çıkarıp hapşırıyor hiç bir faydası yok maskenin kovid bir şekilde ulaşıyor ben şahidim devamlı maske takan 2 kişi aynı arabada 10 dk yolculuk yaptı ikisi de kovid çıktı.

bu kovid herkese bulaşmıyor bence örneğin bizim şirkette aileleri dahil herkes kovid oldu 2 kişide hiç bir belirti çıkmadı ayrıca testleri de negatif çıktı ikisi de maske takmayan tipler.

virüsü ilk alan ağır geçirdi yani dağıtan diğerleri ayakta geçirdi.

belirtileri

1. kas ağrısı
2. ishal
3. baş ağrısı (en yaygını)
4. kırmızı göz
5. boğazda hafif acı
6. ateş (çok nadir görüldü ilk başta test pozitif çıktıktan 1 gün sonra 2 gün ateş yaptı)
7. öksürük (pozitif çıkmasının 5. gününden sonra ortaya çıktı)
8. koku hissi gitti.

genel belirtiler bunlar
ilaç kullananlardan 1 tanesi halüsinasyon gördü sonra ilacı bıraktı 3. günden sonra şuan her şey normal.
bir çok kişi ilaç kullanmadı.

Çocuklarda nerdeyse hiç bir belirti göstermedi kısa süreli anlık ateşleri yükseldi ama buda 1-2 sattlik ateş ortalama 38 e kadar çıkıyor ama hiç bir halsizlik yapmıyor nasıl ateşse. bir çok kovidli ile tanıştım ama hemen hemen hepsi 1 tanesi hariç hafif geçirdi.

Gelelim asıl konuya 1 ailede kovidli oluyor normalde hepsi karantina olması gerekli ama çalışan bazıları yalan konuşuyor elim şehir dışında diyerek karantinadan kurtuluyor buda yayılmayı bence ilerletiyor. kısaca denetimler reel değil ciddi bir çalışma yok temaslı olan kişileri belirti yoksa test etmiyorlar.

47 numara panduf ayakkabı bulamamak

Alttan ısıtmalı eve taşın en rahatı ve kolayı 47 numara pandufffff bulmaktan daha kolay.

dolar 1 tl olsa bile kemalistler eleştirecekledir

Kendilerini neden eleştirmiyorlar.

bakire olmayan bir kadınla evlenmek

Pazardan ısırılmış elma alıp yiyebiliyorsan evlenmende sıkıntı yoktur.

instagramda açık bulmak

ondan kolay ne var git instagram sunucularında işe başla her şeyini çözersiniz.

kimyager biyolog fizikçi üçgeni

Üçü bir araya geldiğinde konuşmak için bir konu bulamayan grup üçgeni.