1. 1.
  viyanada bulunan, en kaliteli ses sistemine sahip ve en eglenceli lokal.
  2 ... alchemist
 2. 2.
  adobe'nin flash teknolojisini bir browser gibi kullanarak, flash tabanlı dinamik ve interaktif web uygulamaları üreten programı. (bkz: Rich Internet Application)
  1 ... prof
 3. 3.
  (bkz: flexibility)
  1 ... cupid
 4. 4.
  adobe'un son saheseri. henuz yeni oldugu icin yeterli kaynak bulunamamaktadir. flex ile bir online alisveris sistemi yapip para basmayi planliyoruz..

  edit: cok gec kalmisiz, elin oglu 20 kisi calisip aktif etmis alisveris sitesini; mis gibi. biz tek basimiza yiyecez parayi diye kimseden yardim almadik, nitekim bitmedi de mına koduumun isi.
  ... hitman
 5. 5.
  bizim de çevirilerinden yararlandığımız odtülülerin kurduğu bir şirket. özel ders konusundada oldukça deneyimliler.
  ... adves
 6. 6.
  Adobe nin cikardigi flash in daha gelismisi birsey. mxml adinda bir dili var. Dilin kullanimi basit fakat, development kismi cok sancili olan bir sistem debug kismi tam bir iskence.
  ... dirty sanchez
 7. 7.
  Viyana' da köprüye yakın bir yerde bulunan , giriş parasının bir gay tarafından elinizden alınmasıyla ortama girdiğiniz , olağan üstü ses sistemiyle her gün bir dj'in performans sergilediği , kulak tıpaçlarının yok sattığı lokal.
  ... nomadsoul
 8. 8.
  Büyük umutlarla geliştirilen fakat microsoft'un silverlight'ı tarafından bozguna uğratılan adobe uygulaması.
  ... jack rich
 9. 9.
  rap te bir terim. Flex rap olarak geçer. kafiyeli cümleler ard arda anlamlı ve hızlı biçimde söylenir. bu da sanki çok hızlı söylüyormuş havası verir. genellikle flex atan mcler kendilerini bir bok sanar ve çok büyük olduğunu zanneder.
  3 ... mehmet815
 10. 10.
  çok güçlü bir dil. xml, css ve html gibi dilleri de bilmek gerekiyor biraz. tasarlaması çok eğlenceli, iş kodlamaya gelince kafa da karışmıyor değil tabi.
  ekleme: flex kullananlar özel mesaj atarsa çok güzel olur, karşılıklı etkileşim adına.
  ... can bogazdan gelir