bugün

hareketli modu yılbaşını evde partileyerek* kutlayacakların çok çok işine yarayacak olaydır. yalnız paso kenan doğulu çıkıyor komisyon mu alıyor napıyor artık bilemedim.
akşam akşam insanı sevindiren fizy özelliği. sırayla yonca evcimik'ten bandıra bandıra, emre altuğ'dan sıcak ve nil'den kek'i çalarak kopmama sebebiyet vermiştir. ders çalışmamak için süper yardım eder.
sayfanın bir yerinde şarkı adının yazması gereken uygulamadır. efenim, şarkıyı beğendiğimiz zaman anlayamıyoruz ne idüğü olduğunu. bize de yazıktır.
melankolik olanı, öylesine dinlemek için açmış insanı melankolik yapıyor.
melankolik moduyla ölüme kadar sürükleyen, şimdilik beta sürümü olan site.
stereomood ile beraber can yoldaşım olmuş fizy uygulaması. özellikle nostalji kısmıdır hoşuma giden. barış manço' nun eski bir klibini çalışıyla gönlüme taht kurdu. şarkıların isimleri de yazılırsa tam puan.
sabah sabah zeki müren'den şimdi uzaklardasın şarkısını bana denk getiren inanılmaz güzel bir uygulamadır kendisi.

edit: an itibariyle uykusuz her gece şarkısının ajda pekkan versiyonunun da olduğunu öğrendim.

edit 2:
--spoiler--
Ateşini yolla bana
Kor alevler içindeyim bilmesende
Daha daha sokul bana
Benim sana geldiğim gibi bana gelmesende
--spoiler--
olm çok zevkli lan, sikicem ama haa..
çözdukten sonra dinlemeye basladıgım fakat en 5 sarkıdan sonra aynı sarkıyı calan sonunda sıkılıp kapattıgım fizy uygulaması.
http://fizy.com/mood
(bkz: fizy mood)
(bkz: melankolik)

(bkz: sakin)
''şarkıyı yakala'' kısmını kaldırması kötü olmuş ama beta'dır deyip geçmek lazım. harika uygulamadır.
süper uygulama ama bazen çalınan şarkıyı merak ediyo bu bünye. ne acaba diye şarkıyı dinleyemiyorum. bi çaresi yok mudur acaba öğrenmenin?
"geliştirin artık" diye söyleten.
kafası karışan ayrıca isim vermeyen reklamsız şirket şeysi.
nostalji kısmında , barış manço üstadın gülpembesinin videosunu arka planda oynatması bi yandan.. pek güzel çok güzel olmuş..
mükemmel. geliştirilecek ve sonrasında tadından yenmeyecek.
arasıra müziklere ek olarak arka planda klipleri de çıkıyor. ne kadar hoş. böyle net de çıkmıyor, piksel piksel çııyor ya, hem kocaman, ekranı kaplıyor, hem de hiç donma filan olmuyor. çok hoş.

türkiyede erişimin engellendiği dönemlerde az mı hakaret etmiştim bunu yapanlara...
şarkıyı yakala kısmının neden kaldırıldığına anlam verilemeyen uygulamadır.
mutlu modu açtım resmen ağlayarak kapattım. tahminimce hareketli modu intihara sürükler.
sakin mood ile gerçekten sakinleştiren uygulama. şarkı isimlerini öğrenmenin tek yolu sözlerini google'da araştırmak sanırım.
--spoiler--
var mı böyle harika bir şey daha ya?
--spoiler--
nostalji modu gayet iyi olan oluşum.

http://fizy.com/mood
artık şarkı isimlerini de gösteren güzel uygulamadır.
bugün keşfettiğimdir. ve çok beğendiğimdir. kendime şaştığım, bu yaşa nasıl geldiğim konusunda endişelere düştüğümdür.
(bkz: bunu nasıl farketmemişim ya)