1. ?.
    merakla beklenendir. kapak tasarımı da belli olmuş.

http://www.elifsafak.com.tr/ykitap.asp
    ... helix
  2. ?.
    Kitaptan;
    insan ki eşrefi mahlukattır, içindeki semavi özü keşfetmekle yükümlüdür. Çıkacaksın yollara, kendine doğru git gidebildiğin kadar. Keşif boynumuzun borcudur. Kendimizi keşfetmek, aşkı keşfetmek, dünyayı keşfetmek, Ötekini keşfetmek.
    ... lazwegazli
  3. ?.
    bütün ön yargılarımı bir kenara bırakıp, kitaplarını okuduğum elif şafak'ın yeni kitabı. henüz okumadım.
    ... mhmtnsyz
  4. 1.
    çok methedilen -daha yeni çıktı ne ara okudunuz anasını satayım- elif şafak romanı. kitaba daha bugün para baymışken ne zaman kavuşacağımı çok merak etmekteyim sözlük...
    ... maniachocuq
  5. 2.
    ''Uzaktan da sevilirdi yar. Mümkündü. Hem mümkün hem imkansizdi aşk. Hayatın bir parçasıydı dokunmadan sevmek.''
    Firarperest - Elif şafak
    2 ... evdekises
  6. 3.
    okudum ve beğendim aslında.tam elif şafak tarzı yazılar var işte birçok konuya değinmiş, güzel cümleler çıkıyor altı çizilecek.ama kapağında kendi resminin olması biraz rahatsız etti beni nedense.
    ... thecolorpurple
  7. 4.
    elif safak'in yeni kitabidir.
    oldukca eglencelidir. guzel konular vardir ve anafikirler de oldukca hostur!

safak, haberturk'e gectiginden beri yazmis oldugu kose yazilarini derlemis, toplamis ve bundan kitap yapmistir.
    hayirli ugurlu olsundur!

severek okuyoruz!

st
    -1 ... markov chain
  8. 5.
    kısa kısa yazılarında vurgu yaptığı noktalarla " hah işte bazen aklımdan geçen tam da bu ! " dememe sebebiyet veren kitap. elif şafak ' ın kitapları git gide beni kendine bağlıyor.
    2 ... kozmikadam
  9. 6.
    başarılı bir derleme.lakin burdaki uslubu daha derlitoplu, şaşırtmacadan uzak, yer yer fazla naif ve sakin. bu sebeple romanları her daim daha etkileyici.
    ... fata morgana
  10. 7.
    (bkz: #10502251)
    -1 ... angee