bugün

soru çok açık...

sokakta herkes giderim diyor ama tamam biletinizi alalım dendiğinde bütün Müslüman kardeşlerimiz yan çiziyor...

https://twitter.com/odatv...KibHzcZIoZifeuTQ&s=19
Gazzeye gasteciler bile alınmıyor, o yüzden başlık gerçek dışıdır.
ben daha çok ne zaman kardeşimiz olduğuna takıldım.
(bkz: dincilerin korkak insanlar olması)

boşuna demiyorum bunlardaki yürek tavuk poposu kadardır diye. lafta asarız, keseriz diyorlar ama iş icraate gelince kaçıyorlar lol. cumhuriyetin yüzüncü yılını filistin diye bahane edip kutlamayı erteleyenler gitsinler de görelim gazze'ye diyeceğim ama malum totoları yemez. ancak sanaldan hamas'ı yalayıp dururlar. israil'e bir bok bilmeden söverler. ben onların yapacağı eylemi söyleyeyim:

yola litrelerce coca cola dökmek.. dökün dinciler dökün. israil çökecekmiş böylece kesin bilgi lol.
sacma sacma konusmamak lazim.

daha kendi ülkemizi koruyamiyoruz. suriyeli, afgan, pakistan...
Yok lan ne işim olur Arap çöllerinde.
Gitmek isteyen 10 kişinin biletini alacağım.
Bana al ozaman.
Eğer filistin Türk toprağı olsaydı ve işgal altında olsaydı giderdim. istilacı, hain araplar için savaşamam. Ben Türküm beni bırak Türkiye'deki surileri silahlandır gönder Gazze'ye zuriler geri dönüp bizi vururlar ne Gazze'ye yardımı.
Şöyle göt göt konuşanlar çok götler ya.

Ent.
Kafama bomba yemek istemiyorum gitmem.
bir müslüman için en yüksek mertebe olan şehitlik makamına ulaşmak için giderim...
herkes bi şekilde havasını alıyor siyasal islamın da nefes alma şekli 3 ayda bir birileri ölür filistin'de 3 ayda bir kendilerini daha müslüman hissetmek için savaşa giderler cihat ederler. lanet okurlar. sonra o ayın faturası gelir eve konu değişir. Kendileri de biliyor gidemeyeceklerini, siyasal uzantıları da biliyor bir şey yapamayacağını, sorun yapabilmek değil zaten hiç olmadı.

Amaç kitleleri kompoze etmek. Başarılı oluyorlar düşünmeye aç kalmamak için vakti olmayan insanı fanatize edebiliyorlar.
bu yavşaklar hiç mi şaşırtmaz koduğumun çakma arapseverleri...

Sokak röportajında “Cumhurbaşkanımız onlara elini uzatsın kurban olduğum bir çare çıkarsa biz de gideceğiz yanlarına" sözlerini söyleyen vatandaş, muhabirin "Şu an araba var hadi kalkıyoruz" demesi üzerine çark etti:

“Yok abi eve ben gözükmeden bir yere gidemem!”

https://twitter.com/yirmi..._FldUZnHPFuGygRg&s=19
Gitmem beni alakadar etmez.

Zaten yolda pişmiş kıymaya çevirirler.
(bkz: giderken bana mı sordunuz)
(#46701329).
Giderdim de, yaşlı ve hastayım(!).
Filistin e sevişmeye gidermisiniz diye okudum.
bir dinci klasiği...

Bir sokak röportajı: Filistin israil savaşıyla alakalı ne düşünüyorsun? izin verseler gider misiniz?

“Seve seve giderim. Canımı bile veririm, cihat yaparım evet.”

Bir otobüs insan götüreceğiz iki gün sonra. Senin numaranı adresini alalım?

“Benim hastam var oraya gelemem.”

https://twitter.com/Ateis.../1716936458500784496?s=19
Okçu Bilal ve mekânı meçhul Burak da gidecekse ve "biz gidiyoruz seni de alalım la cedidacer" derlerse seve seve giderim. Gerçi onlar Mavi Marmara'nın Kuzey Kıbrıs'a yanaşıp Akape Milletvekillerinin inmesi gibi yarı yolda satışa getirirler beni ya; neyse. Deneyim olur hiç değilse. Ben kimsenin yerini bilmediği (hatta öz kardeşi Bilal'in bile) Burak'la birlikte Gazze'ye gittim koflikler, derim. Tabiki dönebilirsem...
KÖKTENDiNCiLER GiTMEZ,HAMAS iLE UYUŞAMAZLAR, BiRDE ŞiA DESTEKLi HiZBULLAH VAR HiÇ GiTMEZLER.

SiYASAL iSLAMCILARDAN 5-10 SALAK ÇIKAR ,GERiSi KILINI KIPIRDATMAZ...
ÜLKÜCÜ TAKIMI BAHÇELi'DEN BELLi Ki ÇENEYE VURMUŞ.

DiNCi -ARAPÇI ALPERENLER ANINDA ARAZi OLUR, BiR ARA LBGTi OLAYINDA GÖRDÜK HOPPPP , BiZ KAÇTIK.

iZRAEL YANLISI TÜRKÇÜ-KEMALiZLER ZATEN YUMUŞAKTIR ,iNCiLERi DÖKÜLÜR.
ANCAK DARBE ÇAĞRISI YAPARLAR..

BU YAZDIKLARIM YAYGARACILAR.
KAVGADA TUTMAYIN BENi OLAYI.

SOLCULAR ,GERÇEK CUMHURiYETÇiLER ,HAKKANiYETLi ATATÜRKÇÜLER ,SOSYALiSTLER ZATEN YAYGARA YAPMAZLAR.

UYGURiSTAN OLAYI ALEVLENMiŞTi BiR ARA ,BAHÇELi YiNE GAZ VERiYORDU, ÜLKÜCÜ TAKIM YiNE ÇiN'E ATIP TUTTU TUTMAYIN GELiYORUZ DEDiLER ,ADAMLARI TUTTULAR ,TUTMASALARDI GiDECEKLERDi.

1990'LARDA BAZI ÜLKÜCÜLER ALLAH VAR, AZARBAYCAN VE KERKÜK'TE SAVAŞTILAR ,20-22 KiŞi CiVARI. MHO VE OCAK HEPSiNi DIŞLADI.

28/EKiM'DE ATATÜRK HAVAALANINDA BAĞIRIP ÇAĞIRIRLAR, SONRA TAVUKLU PiLAVA YUMULURLAR.

SAKARYA SAVAŞI; MEVCUT 120 BiN(YAKLAŞIK)
KAÇAK 50 BiN..

ANADOLU BÖYLE..
Gitmem.
Git deseler de gitmem.
Bana ne Filistin'den?

https://www.uludagsozluk.com/e/46709808/

Şaka şaka lan... devletim istesin, milletim destek versin, şartlar uygun olsun (SSK yol yemek) tabi ki Filistin'e gideriz.
Ak kefenliler ve ocaklardaki mini mini bozkurtçuklar yok demez herhalde.
Birinci Dünya Savaşı Sina ve Filistin Cephesi'de 50 binin üzerinde şehit bıraktık. içlerinden biri de dedemin babası. acaba cepheye götürülmeden önce o'na "gider misiniz" diye soruldu mu? sorulsa o zamanın şartlarında kim bilir ne cevap verirdi.

"babam hartum'a savaş'a gitmişti. ama hartum'da savaş mavaş yoktu"

without feathers, woody Allen.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar