bugün

korsan oynanması aşı sıkıcı olan oyun. online maçın tadını çıkarmaktan o kolu sinirlenip kırmadan ne anlamı var ki bu oyunun.
Ultimate Team bölümüyle ayrı bir zevk veren oyun.
play station versiyonunda top sürülürken, yağmurlu havada suyun iz bırakıp sıçramasının bile işlenmiş olduğu, oyuncuların benzerliklerinin başarıyla gerçekleştirildiği, efsanevi oyunun 2015 versiyonu.
görsellik ve gerçekçilik anlamında fifa serisinin ciddi bir gelişim gösterdiğini belli eden oyun. şahsen online oynama zevkim olmadığı için benim açımdan manager mode da gayet keyifli geçiyor. bu bölümü salt maç oynayıp transfer yapılan bir kısım olmaktan çıkararak - fm'den de biraz araklama yöntemlerle - sözleşme önerme, oyuncuların gelip birebir konuşması, scout gönderme vs. gibi işlerle zenginleştirmişler.

crack bulamayan kardeşlerim, belki de crack olmadan oynanabiliyordur bu oyun ha? boşuna gidip 150 tl bayılmayın diye yardım edecek bir kardeşiniz vardır belki de tam da buralarda? hatta belki de bir mesaj uzağınızda olabilir? bi etrafınıza bakın bakalım kim o? **
playstation eski ve yeni nesilde pc ye göre çok daha kaliteli verimlilikte olan oyun. çalım atmak eğlenceli de, cpu ile oynarken hiç çalım yemiyorlar aq. onun için ultimate team ve online seasons candır.
pes 2015'e göre en büyük avantajı, lisans olayıdır bence. örneğin, premier lig fifa'Da lisanslı, pes'te lisanssız; bundesliga zaten fifa'da var ama pes'te yok-bi tek bayern münih var. BARi DORTMUND, WOLFSBURG, SCHALKE FELAN da OLAYDI BE.
tüm zamanların en iyi futbol oyunu.

(bkz: sabahlara kadar pes oynayan zavallilar)
Fena oyundur. Premier lig o kadar harika işlenmiş ki oynarken kendimden geçiyorum. Ayrıca şu ana kadar yapılan en iyi futbol oyunu olduğu da su götürmez bir gerçektir.
16 çıkana kadar en iyisi bu. zaten pek rakibi de yok. 7 milyarlık dünyada neden pes ve fifa'dan baska futbol oyunu yapan yok onu da anlamak güç.
14'teki hantalliklarin giderildigi oyun. Ancak bazen oyunda top kayboluyor ve pozisyonların tekrarında futbolcuların ayakları görünmüyor.
ps4'de bağımlılık yapan oyun.
oynamadığım tek fifa oyunu. bu sefer almadan önce yorumları okuyayım demiştim, kimse tavsiye etmiyordu. fifa 14 korner kafa gol yüzünden çok başım ağrımıştı.
Kesinlikle bir pes 2015 değildir. Bunu oynayan da 7-15 yaş arasidir.
pes oynayan ruhu ergenlerin bok attığı futbol simülasyonu.
ultimate team'de fitness cardlarına o kadar coin vermenin manasız olduğu oyun. fut single player season'a girip amatör lige girip, oyunun size vermiş olduğu çöp adamlarla kadro oluşturuyorsunuz. season'daki as kadronuzdaki 11 futbolcuyu yedeklere ve reserves e ekliyorsunuz. bir maç single iki maç online season yaparak fitness card almadan oynayıp paranızı if cardlara ayırıyorsunuz. ayrıca belki bahsedilmiştir, contract cardları için de +3 neg veren managerlerle %50 yaptığınız taktirde rare contrat card'tan 28 yerine 56 maç çıkartırsınız. iki haftalık oyun süresinde kayıpsız div 6'dayım. şimdi ki hedef sabri, if sneijder(86 cam olanı) ve if meloyu alıp kadroyu güçlendirmek. bu da kadrom görsel
ultimate team modu belli bir süreden sonra sıkıyor. en son oynadığımda ortalama oyuncularımdan oluşan kadromun karşısına ronaldo ve messi'li kadrolu gelince hani adalet hani eşitlik deyip bırakmıştım. bunun haricinde yokluk içinde oynanası bir oyun.
ultimate team de maç esnasında otomatik olarak takımın dizilişi değişiyor. buna bir çözüm bulamadım.

sebebini bilenler yeşillendirir ise çok sevineceğim.

tanım: yüksek seviyede ki oyunculara defans yapmanın zor olduğu oyun.

edit : platform:ps3
hala pesle fifayı rakip edebilen biri varsa yetenek sizsinize çıksın 3 evet alır.
ps3' te rakiplerimi beklediğim platform. önceden söyleyeyim barça benim.
Asla pes 15 olamayacak oyun.
playstation4 te momentum problemi yaşayanlarla iletişim kurmak istediğim oyun.
futbol alanının en iyisi ve en gerçekçi oyunudur.

bilgisayarımda low medium arası bir ayarla gayet memnun bir şekilde oynuyordum fakat son zamanlarda maça başladıktan belli bir süre sonra takılmaya başlıyor bildiğin slow motion oluyor, yardımcı olabilecekler mesaj atsa ne hoş olur. (driverların tamamı güncelli)

edit: pek düzeleceği yok gibi ilgili kişilere mantıklı bir fiyata satarım
Vasat. Pes 15' in yanindan geçmez.
hala pahalı olan oyun indirime girdiği anda bir tane kapacağım.
her yeni sürümde yaşanilani yaşatmıştır bir öncekinin tüm ipneliklerini çözmüş coşturuyorken bu ne şimdi hissi vermiştir biz 13 e devam kararı aldık.
güncel Önemli Başlıklar