bugün

entry'ler (160)

sonsuz bir şey genişleyemez

Evren sürekli genişlediği için sonsuz olmasın?

helikopterde doğan çocuğa konulabilecek isimler

Erkek ise tayyar konulabilir.

bu adamın filmleri de hep iyi oluyor

Christopher Nolan.

yazarların hatırladığı gta vice city hileleri

Rockandrollman vardı.

uludağ sözlüğün günlük hayata faydaları

Ben öyle sosyal medya kullanan birisi değilim. Gündemi Uludağ Sözlukten takip ediyorum. Gündemi öğreniyorum, diğer yazarların düşüncelerini okuyorum ve kendi bilgilerimle gündemi değerlendirerek yorumlarımı yazıyorum. Sozluğun bana sağladığı yarar budur.

andrew goudelock vs bobby dixon

Yanlış bir karşılaştırmadır. Dixon oyun kurucu dediğimiz Pg mevkisinde oynarken Goudelock sg pozisyonunda oynamaktadır. Konunun amacına gelirsek Milli takımın devşirme kadrosuna önce Goudelock çağırıldı fakat Goudelock yazın evleneceği için kabul etmedi. Bu yüzden devşirme oyuncu olarak Boby Dixon seçildi. Goudelock avrupa klasmanında gerçekten iyi bir skorer ancak takımın iyi bir oyun kurucuya çok ihtiyacı vardı Dixon tam isabet oldu.

2015 lys 1

Çozemediğiniz matematik sorusu varsa optiğe yazın geometride çözersiniz.

1 85 olmak nasıl bir duygu

Bana kalırsa tam ideal boy olduğu için harika bir duygu. Ne kendini sırık gibi hissedersin ne de kısa gibi. Ayrıca verdiği özgüven de cabası.

çayı açık ve 3 şekerli içen insan

Sürekli çay içmeyen insandır. Yavaş yavaş alışırlar.

türkiye nin en iyi kadın şarkıcısı

Kibariye'nin sesi kimsede yok bakmayın siz.

slaven bilic

Bildiğinizin aksine Bilic takımdan kendi ayrılmıştır. Hatırlarsanız Ocak ayında West Ham'dan teklif aldığı söylenmişti. Adam zaten West Ham'a gitmek için gün sayıyordu. Dolayısıyla sezon sonunda kendi istifa etti. Ha bunun dışında Bilic iyidir hoştur ama taktik bilgisi çok zayıf bir antrenördür. Bunu da ben söylemiyorum futbolcuların bile röportajları var bu konuda. Sahaya çok yanlış stratejiyle çıktık vs şeklinde. Ben çok üzülmedim açıkçası Bilic'in ayrılmasına.

türk takimlarin taraftari haketmemesi

Katılmadığım önermedir. Taraftarlarımız gayet takımların durumlarıyla orantılı. Büyük klüplerin taraftarları izleyin efenim adamlar maça takım elbiseyle geliyor ara sıra klüp marşını söyleyerek maçı izliyorlar bu tribün muhabbeti çoğunlukla bizde ve bizim gibi ulkelerin takımlarında var.

orgazmdan daha zevkli anlar

Yeni aldığın herhangi bir teknolojik aleti kurcalamak.

tuzlu çekirdeğin dudağı kabartması

Allah başka dert vermesin arkadaşlar.

yazarların eşcinsel çocuklarına koyacakları isim

Deniz koyardım. Erkek kız farketmiyor nasıl olsa.

evrimle beraber kullanılmayan organlar

Bebeklerde bıngıldak. Eskiden bir işlevi olabilir.

iron maiden şarkılarındaki muhteşem gitar soloları

Bir Dragonforce değildir.

polat alemdar sizce nasıl ölecek

Duştayken sabuna basıp kayacak ve kafasını vuracak.

halayı çekmesini bilmeyen en sondaki adam

Arkadaşlarının gazına gelmiştir.

coldplay rock müziğin kralıdır

Rock çok geniş kardeşim yavaştan uza bence.