1. 1.
  var böyle tipler. über moderatorlerimiz de silmesin deyü tanım yapalım sabahlara kadar pes oynayıp hayatı kaçıran tiplerdir.

  $imdi biz normal insanlar olaraktan gece uykumuz gelince saat 10 gibi yatıyoruz ama bu dingolar ne yapıyor, birisi gelip lağn eline verim mi lağn diyor diğeri de kapıyor aleti hadi bakalım diyor. oturuyorlar ba$ına oyunun saatler geçiyor mevsimler deği$iyor bunlar hala oyunun ba$ında, hayır en uzun rüyanın 3 sn olduğunu dü$ünürsek sen 36912765492147 adet rüya görürken yani bedavadan sinema izlerken adamlar gözlerini yormaktan ba$ka bir $ey yapmıyorlar kendilerinin.

  bu kadar zavallılık olmaz arkada$, yemin ediyorum düzelmeniz lazım hepinizin. hem oyunun adından belli mınaki adam bu kadar nasıl oynuyorlar bu oyunu pes diyor yani, o kadar da cinim lan.

  hadi yatın uyuyun bak 01:05 oldu saat.
  4 -28 ... cop kutusu
 2. 2.
  (bkz: zavallilar)
  (bkz: yılmaz güney)

  (bkz: sefiller)
  (bkz: victor hugo)

  (bkz: genellemeler)
  2 ... kaptanreis
 3. 3.
  zavallı olduğumu öğrendiğim durum. bazen uyku insana tatlı, bazen de arkadaşlarla vakit geçirmek insana tatlı gelebilir. bu insanlara neden koyar anlamış değilim. haaa gücenen insanlar fifa çalışanlarında biri ise boynumuz kıldan incedir efendim.
  7 ... bleak poison
 4. 4.
  hayatı boyunca pes oynamayı ögrenememis yapıcak isi olmadıgından erkenden yatan sıkıcı tiplerin pes i iyi oynayan ve onunla eglenmeyi basaran hatta yetinmeyip sabahlara kadar eglenmeyi basaran insanları anlayamadıgını gösteren sacma baslık.
  (bkz: gece yatmadan önce ayar alıp uyumak)
  (bkz: iyi geceler)
  7 ... beast
 5. 5.
  + anne bana zavallı dediler pes oynuyom diye yine yaa..
  - sen de gerizekalı sensin pes te sana girsin deseydin yavrum..
  + sıkıldım o kalıptanda.
  4 -1 ... dark darkest darko
 6. 6.
  (bkz: şahsi oynama pes ver oğlum)
  (bkz: sabahlara kadar pes te düz koşu yapan zavallı)
  2 ... minder amiri
 7. 7.
  hayatta hissedilen her türlü duygunun içinde olduğu bir spor olan futbolun sanal ortama en iyi uyarlanmış şekli olan pes'i sabahlara kadar oynayıp hayata dair bir çok şeyi kazanmayı, kaybetmeyi, üzüntüyü, sevinci, şaşkınlığı, kızgınlığı hisseden, gören, yaşayan ve eğlenen insanlardır. onlara göre futbol hayattır.
  ... chelidze
 8. 8.
  Arkadaşlarıyla sabaha kadar pes oynamak veya batak atmak keyfini dilinin ucuyla bile tatmamış kişi söylemi. (bkz: O zaman zavallıyım ama mutluyum)
  Kişi tercihidir. Bazen uykudan ve rüyadan daha zevkli şeyler vardır. Yoksa gece belli bi saatten sonra seks de yapılmasın. Hayır yani yapılma sıklığı düşünüldüğünde, konu pese gelinceye kadar, toplamda uyku saatimizden çok daha fazla çalan, daha başka şeyler vardır.
  1 ... hic bisey yapamazsin
 9. 9.
  (bkz: sabahlara kadar pes oynayanlara pes doğrusu)
  ... hyperion
 10. 10.
  (bkz: şimdi zavallı olmak vardı)
  2 ... kevin