bugün

demosunu indirdim origin hesabıyla aktif et diyo korsan oynayamıyorum demosunu an itibariyle yazıklar olsun.
ea sports'un uzun zamandan beri oyuncuları peşinden sürükleyen futbol serisinin 2014/2015 sezonu versiyonudur. fıfa serisi geçen seneki versiyonuna kadar her sene oyuna yeni bir özellik ekleyerek devam etmişti. fıfa 14’e geldiğimizde oyun sahip olduğu özelliklerin hemen hemen hepsini ileri taşıyarak, yeni nesile ıgnite engine ile çıkmıştı. fıfa 15’in ise ilk kez görücüye çıktığında en büyük iddiasının yeni nesil kaleciler olması biraz hayal kırıklığı yaratsa da ea sports’un boş durmayacağını, seriyi daha da ileri taşıyacağına inanıyorum.
Avantaja bırakma olayı rezalet. Pesi çok konuda ezer ama bu olay rezil. Ceza sahası yayında adam faul yapıyor ama top bende kaleciyle karşı karşıyayım serbest vuruş veriyor Orospu çocuğu hakem.
ea sports'un uzun zamandan beri oyuncuları peşinden sürükleyen futbol serisinin 2014/2015 sezonu versiyonudur. fıfa serisi geçen seneki versiyonuna kadar her sene oyuna yeni bir özellik ekleyerek devam etmişti. fıfa 14’e geldiğimizde oyun sahip olduğu özelliklerin hemen hemen hepsini ileri taşıyarak, yeni nesile ıgnite engine ile çıkmıştı. fıfa 15’in ise ilk kez görücüye çıktığında en büyük iddiasının yeni nesil kaleciler olması biraz hayal kırıklığı yaratsa da ea sports’un boş durmayacağını, seriyi daha da ileri taşıyacağına inanıyorum.
online maç kısmındaki orospu çocukları yüzünden gece gece sinirimi hoplatmış oyundur. öne geçinde top çevirmeler kaleciyle zaman oynamalar ulan adam gibi oynasana oyununu zaten momentummudurne boktur onun yüzünden bişeyler olduğu çok belli maçta resmen sinir stres sahibi yaptı beni
fifa 15 de yapilan malliklardan birisi de sudur: görsel
Gerek mobilde gerek konsolda aşırı zevk veren oyun ama bildiğim kadarıyla konsolda oynayanlar ve mobilde oynayanlar aynı maçta kapışabiliyor. Tabi konsoldaki rahat alıyor. Bu kötü olmuş.
oyuncuların kendi mevkilerinden farklı bir yerde oynatılınca,

güçlerinin değişip değişmediğini merak ettiğim oyundur.

görünür de bir değişiklik yok gibi.

eğer gerçekten öyleyse enteresan.
kartondan kesilmiş gibi hareket eden oyuncuların olduğu pc oyunudur.

hani oynanış olarak pesten iyidir kötüdür tartışırsınız ama,

oyuncuların ne koşmalarında, ne hareketlerinde, ne de duruşlarında hiçbir canlılık yok.

bildiğin odun odun hareket ediyor hepsi.

pes gibi estetik yok.

player id özelliği de yok herhalde, olsa böyle olmazdı.
16nın fiyatlarının el yakması nedeniyle halen oynadığım futbol oyunudur. ps4 versiyonu grafikler olarak iyi. pesden tek kötü yönü pasları. bazen pasları çok saçma yere atabiliyor. yine de hakkını yememek lazım, gerek lig çeşitliliği, gerek grafik, gerek oyun modları açısından pes 15i sollar.
Güzel oyundur 1 sene ekmeğini yedim alınıp oynanabilir.
fifa 16 çıktıktan sonra ps4 konsolunda online moddaki maçlar garipleşti.

maçlarda hakem alakasız pozisyonlara fauller, sarı kartlar veriyor. ara ara tehlikeli bir durum yokken kaleci kaleden kendi kendine çıkıyor.

millet fifa 16 alsın diye bozdunuz mu naptınız oyunu lan
Oyun iyi hoş ama bana hitap etmiyor.

Açtım bi my player. Benden iyi olmasın über karizma bi oyuncu yaratıp, yapıştırdım necatinho ismini.
ingiltere ikinci liginde birkaç maç istikrar yakaladım. Takım bana bel bağlamış amk. Hocasından teknik heyetine bu çocuk olur diyorlar.
çok geçmeden sakatlık geçirdim. 5 ay sahalardan uzak kaldım. karıyla kızla paraları ezip klübe döndüm. Çakır keyif antremana çıkıp, kale direğini öpmeye çalışınca siktir çektiler. Bölgesel amatör kümede, allahın siktir ettiği bir yerde kola kutularını top yapıp oynuyoruz. antreman arasında domates ekmek sarıyoruz.
professional'i çok kolay world classı çok zor. arada uçurum var. buda oyundan zevk almamızı engelliyor.
sistem gereksinimleri nasildir acaba.

bendeki sistem:

nvidia gtx 860m 2gb

8 gb ram

yeni nesil i5 islemci 3.5 ghz

bunlar yeterli mi diye merak eden birine yardim gerekebilir.
http://i.hizliresim.com/g53X53.jpg
milan da el shaarawy ile eski takımı genoa ya gol attığınızda sevinmediği oyun. bazı oyuncular eski takımlarına gol attığınında sevinmiyor. güzel bir detay olmuş oyun için.
ps4 oynamak isteyen azimbora kullanıcı adı ile ekleyebilir saygılar.
Antalyasporun yeni oyunu hayırlı olsun.
bizlere futbolun adaletinin olmadığını gösteren oyundur. ultimate team' de online season maçım vardı. maça çok iyi başladım ve iyi futbolla bitirdim. maç sonucu 14 şutumun 11 kaleye tuttu ve gol atamadım. rakibe gelirsek 2 şutunun 1' i kaleye tuttu ve o da gol oldu. golüde klasik fifa golü, ceza sahasının kenarına gelip orta açmak ve kafa ile gol atmak. şimdi benim hakkım ne olacak? division 5' e düştüm. boşuna 10 maç yaptım. fifa 16' da orta kafa gol işini düzeltmeleri lazım.
pcde oynayanların bir sorunum olduğu için bana ulaşması gereken oyundur.
bir allah kulunun da al abi crack demediği oyundur.
Ps4 sahibiyim acaba bunu mu alsam yoksa bir üst versiyonunu mu beklesem dediğim oyun.
hala crack arayanların bana mesaj atmasını istediğim oyun.
LAN ALMAYIN ALMAYIN AMK. KAC DEFA YAZACAM GOLD PREMIUMDAN NECATI ATES CIKIYOR LAN!