bugün

Fakat dikkat ettiyseniz bu fikri ta o günlerde tasvip etmemiş olacak ki sevgili yazarlar, eksi manyağı yapmışlar ilk entry dolmuş taşmış.
dönme konusunda yarışır ama ondan daha iyi dönenler de yok değil tabi.
"bir şirinevler uzatırmısınız birde kısa parlement lütfen. " olayın yaşanma ihtimali ile aynı benzerlikte.
başlığın ilk entrysini giren orospu çocuğunun entrylerini okudum. 2007 kayıtlı bu entrylerde henüz rte ve fetö ayrımı yapılmamış. şimdi bu eleman kandırılan tarafta mı kandıran tarafta mı?
(bkz: buyur burdan yak)
uğraşıp övgü mesajlarını tek tek bimer'e atacaksın aslında. aziz nesin haklı mı ne?
tee yıllar öncesinden hatırlamış olduğum başlık..

nerdesiniz eyy ibneler?
yıllar önce reha muhtarın ana haber bülteninde röportaj yaptığı 'tam olarak nereden geldiniz? 'dediği ve kafasına kına yakıp ben mesihim, geri geldim diye kendini yırtan adamla aynı durumdadır.
Doğrudur. Yaw gelin kardeşler gelin. Şu dine girin. Allah affedecek. Merhameti sonsuz rabbimizin. Bakın hocaefendi geleyim demekle kalmadı kendisi de gitti. Çok sevdiği, her ilinin toprağını kavanozlarla odasında tuttuğu, ülkesinden uzaklarda islamın sancağını taşıyıp, insanlara allah'ı anlatıyor. Gelin girin şu dine. Yapılan fedakarlıkları görmüyor musunuz?
oksimoron ifadedir.
acaba fetoş da mevlana gibi bir erkeğe şiirler yazıyor olabilir mi? belki olabilir neden olmasın.

ayrıca ikisininde ulvi bir yönü yoktur biri tasavvufçu diğeri cemaatçidir. mevlana yaşasaydı kanka olurlardı eminim.
(bkz: yok deve)
fetoş ile mevlana bir ise ben muhammet ali'yim.
(bkz: açtırma ağzımı ali sami)
Doğrudur. Tek fark şudur. Mevlana hazretleri ne olursan ol gel , fethullah gülen hocaefendi ise ne olursan ol geliyorum der.
feto' nun daha kimseye ''gel'' dediği duyulmadı.
mevlana: ne olursan ol yine gel..
feto: ben de geleyim mi hocam
mevlana: sen hariç herkes feto
feto: ama niye ki?
mevlana: seni ben değil cehennem bile arındıramaz.. gerek yok..
ohaaaaa denilecek bir önermedir. akıl fikir sahibi olupta azıcık edepli olmasını bilen insanın düşünmemesi gereken bir konudur. şapla şekeri karıştırmadan mevlananın adının lekelenmesine izin verilmeden kapatılması gerekir.
mevlana gel demiştir o çekip gitmiştir işte aralarında böyle de bir fark vardır.
mevlana gibi yüce bir şahsiyeti, feto gibi şahsiyetsiz, din üzerinden insanları yöneten insanı karşılaştırmak ne büyük cehalet.*
fettulah gülen'nin günümüzün arsen lupen'i olması.
gunumuzde yasamıs olsaydı "mevlana'da CIA kucağından cemaat yönetiyor oluyormuydu" dedirten benzetmedir ilginçtir...

edit: eksi oyu haketmiştir vurun .......
acaba mevlana da fethullah hoca gibi her kelamında ağlıyormuydu.
mevlana'nın karşılığı feto ise biricik aşkı şems'in karşılığı kim ola şeklinde düşüncelere sevk eden karşılaştırma. valla kötü bi niyetim yok... *
günümüz adamı temelde benzer amaçlar la yola çıksada,ayrıntıları sayesinde dünyamızın ne kadar kirlendiğini ve ne kadar para odaklı toplum olduğumuzu yansıtan durumdur
ağır fetocu bir elemanın fetoyu mevlana olarak görmesi, beyni yıkanmaktan öte uyuşmuş birisinin söyleyeceği deli saçması.
(bkz: dinler arası kardeşlik bahanesiyle vatan satmak)