entry'ler (143)

iki yumurta bir sucuk

sanırsam batmış olacak ki, bayadır paralı pullu entryler mıçmayan yazar.

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

bayadır bekledim aramasını.. sözde ego yapacam ya.. sözde tükürdüğünü yalayacak, bende süründürecem ya.. şekilim yaa.. hıaa... neyse..
evet.. sonunda aradı. hemde 2 kez. cevap vermedim. arkasından mesaj atar, bende laf sokarım diye düşündüm ama yok. onu yapmadı. g.t oldum sözlük. pişmanım. keşke 'niye hala beni arıyosooon' filan deseydim de cevap hakkı doğsaydı. bir de gitmiş facebook profil fotoğrafını aylar sonra herkese görünür yapmış. inat ya sözde.. of of.. kaç gündür içimde patladı ona mı yanayım, her akşam elim telefona giderde mesaj atarım, bu sefer ben g.t olurum yine diye korktuğuma mı.. ne yapayım sözlük ben.. neğğ.. :( bühü

türkiye nin en büyük sorunu

terör. açık ve net.

sevgilinin kıllı koltuk altını yalamak

(bkz: allah belanı versin hüsnü)

atatürk büstünü parçalamak

yahu kuran ı kerim i yırtmakla, atatürk büstünü parçalamayı nasıl karşılaştırıyorsunuz? bu nasıl zihniyet anlamadım. ikisi de ayrı ayrı yapılmaması gereken, vicdan,ahlak ve din kurallarına aykırı. üstelik biri dini kitap, diğeri cumhuriyetin kurucusu atatürk, bir asker, bir insan. yani ayrı kulvarlarda iki şey. bu sohbet bunun üzerinden uzamasın lütfen. biraz bilinçli olalım!

saç kurutma makinesi ile yapılanlar

soğuk kademesine alarak, oje kurutmak*

sözlük yazarlarının şu an üzüldüğü şeyler

onsuz geçecek olan sendromlu, gıcık bir pazartesi. bi de yakama yapışmış, ömrümü yiyen kredi. ve tutarsız gelen lanet vodafone faturaları. ve son olarak şu saatte bile matkapla duvar delen, benim de kafamı s.ken alt komşu.

değerinin 3 katı fiyatla mal satan çakal esnaf

esnaf degildir. yaptigi da is ve ticaret ahlakina uygun degildir. yarim saat once boyle bir esnaf yuzunden kaziklandigimdan, onun yaptigi tam bir serefsizliktir.

kerhaneden alkışlanarak uğurlanan adam

yiğit özgür' ün erotik hikayesini anımsatan bir denemeydi. (bkz: erotik hikayeler)

kadın milletinin çok beceriksiz olması

be ibine afedersin, senide bir kadın doğurdu.. denilesi başlık. evet.

samsung telefon kullanacak kadar fakir olmak

(bkz: ödemeli çağrı atan iphone sahibi)

sözlükteki kızlara yavşayan erkek yazar tipi

(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)

damacananın türk kızından daha seksi olması

(bkz: deoderant) demeyi öğrendiği gün, kendisine istediği markadan damacana bayisi açacağım yazar.

iki yumurta bir sucuk un sözlüğü istila etmesi

akşam akşam, ard arda girdiği başlıklarla, seviyesini belli eden ve başlık kirliliğine yol açan yazarın yaptığı eylemdir. kendisi an itibariyle seri üretime geçmiştir. biri buna dur demeli, yoksa tüm sol frame birazdan sadece iki yumurta bir sucuğun açtığı başlıklarla dolacaktır.
(bkz: yazıyor efendim durduramıyoruz)

her gün işe gitmek zorunda olan zavallı insan

değişik bir pembe tolga tarzı.. (bkz: kokuyu siz de alıyor musunuz)

yaran diyaloglar

teyze vs. trabzonlu minibüs şoförü..

* geçtin karakolu be indirsene hala gidiyo cık cık..
* indireceğum tabi eve mi götüreceğuum seni teyzeeeeğğğ! in!

sabah sabah uykumuz açıldı tabi, minibüs koptu :D

kitap okuyan erkeklerin genelde gizli gay olması

'olurda, böylesi de olmaz arkadaş! ' dedirten, sonra yazarına baktığımda.. ' ooh yeaah, bu iki yumurta bi cacık' normaldir dediğim başlık. yine harikalar yaratmışsın, saçmalamak konusunda..

ben kadınım diye bağıran yazar

ben erkeğim diye bağırmayan ama yerli yersiz küfür edip erkekliklerini ispat etmeye çalışan sözlükçülere nispet, bağıracak tabiki gururla.

eksileyin eksileyin.. ooohh...*

dövme yaptırılası sözler

seversen s..
s..sevilirsin.
ömürlük tespit. tecrübe. gururla yaptırılır.

sözlük yazarlarının dövmeleri

yani şimdi bu çok saçma olmuş.