bugün

entry'ler (492)

yakışıklı ama aöf mezunu erkek

Mecnun çınar.

şevkat yerimdar

Bazı noktalardan yerin dibine sokulabilecek dizidir. Ama bence totalde iyi sayılır. Her hafta 2 saat 30 dakika dizi çekersen çok gereksiz ve uzun sahneler girebiliyor diziye haliyle. 1 saatlik dizi çekeceğiz diye anlaşabilselerdi fox tv ile o zaman iyice tadından yenmezdi. Çaycı Selami karakteri diziden ayrıldı. Çok kötü oldu. ismail karakterini canlandıran Eser Eyüboğlu'nun da aşık atışmasındaki performansı çok iyiydi.

Leyla ile mecnun, kardeş payı kalitesi bekleyenler var. O kaliteye ne kadar özensen de gelemeyebilirsin. Onlar alanının en üstleri. Ben cennet mahallesi ayarında görüyorum ama bu kalitesiz demek değil benim için. Cennet mahallesi de gayet iyi izleniyordu.

Bu türü sevmeyenin gömmek yerine izlemedim, izleyemedim, dayanamadım deyip geçmesi tavsiye edilir.

ingiltereye attığımız ilk gol

Yasemin allen dünyaya gelmiştir.

çin de bir ay kalsam çince yi sökerim

"Çinde bir ay kalsam çinceyi sikerim."dir o. Sökerim olsa duramazsın.

ülkeniz için savaşır mısınız anketi

% 73 fazla bile. Bu ülkeye % 50 den bir tık fazlası yetiyor.

sevgililik olgusundan vazgeçmek

Zamanında Olup vazgeçmek başka şey tabi de hiç sevgilisi olmayıp vazgeçeni de bir düşün.

hasan genç

Türkiyedeki bir çok otoriteye göre en yetenekli bağlamacıdır. Özellikle kafayı bağlama dinlemeyle çizmiş insanların son durağıdır. Yüzünde hep bir tebessüm bulunur abimizin. En yakın arkadaşlarından birisi olduğunu düşündüğüm arkadaşı mustafa beder (ki o da gencebay eserlerini çalma konusunda orgda türkiyenin en iyilerindendir) ile beraber çaldıkları parçalar insanı kendinden geçirir. Tabi ağır orhan ya da müslümcü değilseniz bunlar sizin için hiçbirşey ifade etmeyebilir ama ağır hayransanız donup kalırsınız. Sonra da "orhan baba büyük adammışsın, müslüm baba neymişsin sen. Bu adamlar sizin duygularınızı dillendirip bunları hissettiriyorsa siz neler hissettiniz acaba?" Demekten kendinizi alamazsınız. Bu adamlar böyle adamlardır vesselam.

orhan yurdagel

Kendisiyle tanışma şerefine erdiğim insandır. Şimdiye kadar benim tanıştığım en ünlü kişidir. Orhan gencebay parçalarını hem çalıp hem de sıçmadan söyleyebilen çok ender insanlardandır. Çok da şerefli bir şekilde orduya hizmet edip emekli olmuştur. Şimdilerde memleketi polatlı da ikamet etmektedir. Hamamönünde de bağlama satışı yaptıkları bir dükkanları bulunmaktadır. Kendisinden bir uzun sap bağlama aldım. Kaliteli birşey istemiştim. Hakikaten de çok kaliteli çıktı. Samimiyeti her halinden belli olur. Kendisiyle yüz yüze 45 dakika geçirdim. iki tane de parça çaldı bize. Mükemmeldi gerçekten. Daha çok şey yazardım da bokunu çıkarmamak lazım.

karşılıklı içmek istenilen dizi karakterleri

içki ile işim yok ama maksat muhabbet masası olsun diyorsak ramiz dayı.

Şöyle bi öğüt verse. Mesele o değil kardeş dese. Bi kendimize gelsek.

ülke de 400 tl altında bisiklet satılmaması

Bir arkadaşım 8 ay karamürselde çalışacaktı. Gitmiş kendine bit pazarından 450 tl ye salcano ng 750 aldı. ikinci el tabi ki. Sonra buna totalde 10 defa binmiş binmemiş 8 ay geçmiş. Ben taşınacam sen alır mısın dedi. Alırım dedim. Gittim karamürsele baktım bisiklet tertemiz. Çok marka model bilmem ama iyi bisiklete binince anlayan biriyim. Baktım çok güzel. Akarı kokarı yok. 400 tl ye aldım. Bir yıl boyunca haftada en az 50 km yol yaptım. 6 ay boyunca tek masraf yapmadım. iki defa uludağdan inince balataları yemişim. 70 tl ye balata taktırdım. Birkaç defa da lastik patladı. O da normal o kadar yol yaptık. En son tekerleri ayırdım attım arabaya. Karadenizliyim. Yaylaya götürdüm yayladan şehre indim. 4 saate. Mükemmel bir bisiklet. Yeni başlayacaklar için tavsiye ederim.

sözlükte kız olmasın

Lan zaten yok kandırmayın kendinizi.

dedeyle her gece dondurma yiyerek yürüyüş yapmak

Bu zamanlarda görülmeyen hadiselerdendir. Harbiden mükemmel bir aktiviteymiş. imrendim gerçekten. Sizin gibi toruna da helal olsun. Saygı duydum. Ellerinden öperim dedenizin.

çok severken bırakmak zorunda kalmak

Zor durumdur. Sürekli bu durumu düşünmek zorunda kalırsın. Yalnız siz gene hergün vakit geçirmişsiniz. Bu gariban ne yapsın. Gözlerimin önünde sevgili yaptı, kaç defa gözlerinin içine bakarak seni seviyorum dedim, kaç defa gözlerimin içine bakarak ben seni sevmiyorum dedi. En başından beri bir defa bile seviyorum demedi. Hiçbir karşılık alamadım. 4 sene geçti. Yaşlanmaya başladım. inanın ilk günkü kadar çok seviyorum. Ama 4 yılın sonunda içim kan ağlıyor ama öğrendiğim birşey var. Beni sevmek zorunda değildi ya. E şimdi bir kız gelip benim ona yaptıklarımı yapsa, söylediklerimi söylese ben de aynı şeyi demek zorunda kalacağım.

Ben de önündeki maçlara bak diyebilen biri olabilmek isterdim ama o şekil düşünebilen biri olamadım hiç. Durum zor bir durum. Allah hepimize sabır versin.

harika melodili şarkılar

müslüm gürses - layık olan kim.

erkekler vs böcekler

götü yiyen erkeğin alacağı versustur. Geçen bir mutfak dolusu hamam böceğinin neslini tükettim. pezevenkler mutfak lavabosunun borusunun duvara giriş yaptığı yerdeki kırık bölüme yuva yapmışlar. alçıyla kapattım. bir aydır işkence gibi. iğrenç mide bulandıran pezevenklerin soyunu tükettim. tavsiye ederim. yuva olarak kullanabilecekleri tüm delikleri soğuk silikon, köpük ya da alçı ile kapatın. faydasını göreceksiniz.

türk insanındaki genel çirkinliğin asıl sebebi

Cahillik.

şişman ama yakışıklı erkek

Genelde her insanın yüzü, hafif şişman olduğunda fit halinden daha yakışıklı duruyor. Ama sadece yüzü. Bütüne bakınca fit vücut ön plana çıkıyor. Fit olup biraz daha çirkin olmayı şişman olmaya tercih ederim fakat şu götten göbekten bir türlü kurtulamadım.

remix os

Direk kesip atmak istemem. ileride çok iyi yerlere de gelebilir fakat bu işlere yeni başlayanlara tavsiye etmem (windows harici işletim sistemine geçmek isteyenlere). Sebebi yeni bir platform olması. Sadece tanıtımlarını ve yorumları okudum. Şimdilik çok hata çıkarabilir. Windows a benzer diye düşünüp beklediğiniz her özelliği bulamayabilirsiniz.

Eğer ölü bir bilgisayarınız varsa. Artık windows performansı çok düşükse android yükleyin derim. Neredeyse tüm driverları otomatik buldu. Netbook a can verdi. internet bilgisayarı yaptım. Hızlı çalışıyor. Remix os o performansı vermedi. Çünkü yüklenmedi. Denediğim sürümler android 6 ve remix os son sürüm.

Ama ilerde çok değerlenebilir. Bence değerlenir de hatta. Virtual box türü programlarla denemenizi tavsiye ederim. Eyormlamam bu kadar.

sahurdan sonra serbest iftardan sonra yasak şey

Sabah namazı.

3 kelime ile üzücü bir şeyler yaz

Sevdiğim beni seçmedi.