bugün

başıma bir iş gelmeyecekse seni sevmiyorum.
fethullah gülen, bu kadar dindarligina ragmen hacı degildir.mekke'ye de medine'ye de, kesinlikle,giremez.neden mi?şeriat kanunlarına göre, Fethullah hoca şeyh statüsüne soyunduğundan ve müritleri olduğundan, Suudi Arabistan sınırları içerisinde ele geçirilirse,hemen katledilir.çünkü; islamiyette şeriatta ve Kuran'da şeyhlere veya tarikat liderlerine yer yoktur.Özetle, Allah ile kul arasina kimse giremez**.
istese Türkiyenin anasını ağlatabilecek kişi bu sebeptendir ki dünyada en çok iyi niyetli olmasını dilediğim kişidir. Niyeti nedir bilemem, tanımam etmem... Karamsarlık taşıyabilir ilk cümlem ama sadece tanımadığım herkese bir yere kadar güvenebilirim... herkese... Oluşturduğu yapıda bulunan olumlu yönleri ve hakim iyi niyeti görüyorum... Aynı zamanda benden eskilerin son zamanlarda artış gösterdiğini söylediği yozluğuda... Sonuçta hacim büyüdükçe yozlaşmalar da olur anlıyorum... Ancak son zamanlardaki hırçınlıklarını pek anlamıyorum ve tedirgin oluyorum...
çok eskiden ekilmiş kökleri güçlü zehirli bir ağaç
düşün artık meyvesini.
hakkında terörist demenin sözlükte bile yasak olduğu kişi.

şimdi burada yazan; bu pek sevgili amerikan taşşağının neminde büyüyen zehirli mantar arkadaşın destekçisi ya da karşıtı hiç kimse bu kara kanatlı cahillik vampirinin devletin şu anki rejiminin devamlılığını istediğini iddia edemez.

bu demektir ki bu küçük hitler, devletin şu anki rejimini ve anayasasını değiştirmek istemektedir. elbette güç kullanarak. ve ceo'su olduğu tarikat/cemaat de bunun için uğraşmaktadır.

anayasanın güç kullanarak değiştirilmeye çalışılması suçtur anayasaya göre. bu durumda bu ağlak bayır gülü, bu karanlık efendi bu çakma sauron da bu suçu işlemektedir. ve teröristtir.

başka korkak terörist efendileri gibi bir gün bir uçakla bu ülkenin hava sınırlarından içeri girdiğinde; o da "benim annem de laikti, imkan olursa göreve hazırım" diyecektir.

deniz gezmiş'ten mahir çayan'dan farkı nedir? sonuçta hepsi anayasayı değiştirmeye çalışmıyor muydu? bir açıdan evet.

ama deniz ve mahir ve diğerleri, bu ülkeyi kimin köle ettiğini, bu ülke insanını kimin sömürdüğünü biliyorlardı ve mücadelenin önceliğini ona çevirmişlerdi. bu korporatif ve işbirlikçi efendi gibi gidip asıl sömürenin kucağında göt büyütmek yerine katledildiler halkları için. halkı köle etmişin kucağında oturup oturup sonra halkı başka bir köleliğin kucağına atmak için pis işler pis planlar yapmadılar.

özgürlük diye diye katledildiler.

güce tapan herkes elbette ki daha büyük gücün kölesidir. kendisi köle olmuşlar başkalarını özgürleştiremezler.

mahir sizlere bunu anlatmak için gidip kızılderede 25 metrekare çiftlik evinde ölmeyi tercih etti "özgürce". kendini besleyen efendinin elinde alemlere akarak ölmeyi değil yani, "kölece". yoksa bu kendini besleyen elin farkında olan köleden çok çok daha iyi şartlarda çok daha büyük çiftliklerde yaşayabilecek kadar daha zekiydi. ama onun kadar yalak değildi.
dış mihrak diye nitelendirilen emperyalist güçlerin türkiye'deki şubesidir.kısacası işbirlikçi ve çıkar peşine düşmüş cemaat ağasıdır.
kötüledikleri hasan sabbahtan tek farkı soyut bir afyon kullanmasıdır.

(bkz: din)
(#5444038)
türkiyenin fransadan değil de ameriganyadan gelecek humeynisidir. en nihayetinde türkiyede eski gömünüzmle mücadele derneği aktivistlerinden olan gülen bana carnivale dizisindeki rahip justini feci şekilde hatırlatıyor izleyenler hatırlayacaktır.
uludağ sözlük baz alındığında sempatizanları ile düşmanları arasında nicelik olarak pek fark olmayan din adamı.

ibre biraz düşman cenahına kaysa da bu zat ile ilgili herhangi bir entry girdiğimde 5-6 kötü oy alıyorsam, 4-5 iyi oy alıyorum.
.
..

lan bi' dur bunu niye kötülüyosun? *
burger king'e her gitiiğinde cheeseburgerini peynir farkını ödeyerek double peynirli aldığı rivayet edilir.
çobandır koyun güder.
imam değil kavalcıdır. fareli köyde çalmaktadır.
(bkz: fareli kötün kavalcısı)
her konuşmasında hıçkıra hıçkıra alayıp karşısındakinin kahrolmasına sebep olan allahını peygamberini seven dinine baglı okullarında 2 saat ders verip 2 saat kendi videolarını izlettiren allahın sevgili kulu muhterem bir zaat..
(bkz: master of puppets)
müritleri kendisine neredeyse ilah gibi tapacaklardır.
o kadar emir eridir ki zamanında 12 eylül darbesi sırasında destek olmaktan şakşak yapmaktan geri durmamıştır, sen bakma şimdi öyle durduğuna daha büyük besleyen durdu ona gidiyor. ona gidiyor da bu fetoşçu islamcıların ordu ile alıp veremedikleri ne?

--spoiler--

"...ümidimizin tükendiği yerde, hızır gibi imdadımıza yetişen mehmetçiğe, istihâlelerin son kertesine varabilmesi dileğimizi arz ediyoruz."

fethullah gülen / "son karakol" / sızıntı

01.10.1980

--spoiler--
kendisi uludağ sözlük hakkında hiç konuşmamasına rağmen uludağ sözlük te hakkında çok konuşulandır. *
ona inananları her gece tüm insanlık adına ağladığına inandırmış kişidir.
edindiği misyondan dolayı hacca gidemeyen kişi.şeriat kanunlarına göre tarikat lideri olmak allaha kendini eşit koşmaktır ve hac ziyaretine gittiği an kellesi uçurulur.
amerikada ikamet etmesi her ne kadar eleştirilse de normaldir. sonuçta londra büyükelçisi londra da, berlin büyükelçisi berlinde bulunur.
amerika büyükelçisi Nabi Şensoy, ile aralarında nasıl bir bağlantı olduğunu merak ettiğim ecnebileri gavur olarak algılayıp gavurlarla beraber yaşayan şahıs.
bedüizzaman saidi nursinin yanına gitmek istemiş ancak yolda kürt olduğunu öğrenip geri dönen ırkçı biri.
edit:kendi kitabındada yazıyo
Gülen'in CIA ajanları ve Rum Kilisesi papazlarından aldığı referanslar ile oturma izni alabildiğini gösteren belgedir:

http://www.paed.uscourts....nts/opinions/08d0811p.pdf
dünyada en fazla saygı duyduğum insan ve mükemmel fikirler ve konusma akıcılığı ve tamamen doğrularla ikna edebilme becerisi....
klavye delikanlılığı yapmak yerine tüm dünyada türk okulları açan burada yetişen öğrencilerin ülkelerinde belirli kadrolara gelmesini sağlayan meyvelerini daha sonra toplayacağımız fidanlar yetiştiren muhterem zattır. eleştiriyorsan onbinde biri kadar iş yapacaksın. bu kafayla fetoş, fettoşş gibi abuk sabuk kelimelerle hakaretten başka bir *şey yiyemessin.