bugün

entry'ler (49)

laf atmayan kamyon soforu

aynalara yapıştırdı moyolu mankenlerli izleyen şöfördür.

uçak

eski adıyla teyyare.

vitaminliyogurt

gereksiz yazar..

izmir den başka bir şehirde yaşayamam diyen insan

at gözlükerini takıp sadece bi yöne hareket eden man kafalı bi insandır.

soldier of fortune

sizin çocuğunuzun torunununuzun ve onlardan sora gelicek bir çok nesilin dinlemekten zevk alacagı bır deep purple şarkısı.

dedenin nineye söylediği en romantik cümle

yanlam arıyo karı gidemaycem bi yere otur şurda şurda 3 günlük ömrümüz kalmış..

ben bu yazıyı sana yazdım

bakıyorum sessizliye.uzun bir deniz manzarası karsısını göremıyorum sis kaplamış karşı dağları denizin taşlara vuran sesiyle irkiliyorum.sağıma bakıyorum bir manzara daha ama bomboş soluma bakıyorum belki burdasın die bomboş bir deniz. yosunlar susmuş denizin suyu nekadar canlandırmaya çalısa da yarın çıkcacak güneşi bekliyorlar.sade benmiyim bekleyen.bekledim de ne oldu beklesem ne olucak cevap bulabiliyormuyum ki kendime.iyiki gitmişsin.sen olsursan ya yarın güneş yerine karanlık bir gün olursa sisler kaybolmassa beni canlandıran dalgalar kaybolursa deniz küserse.iyiki gitmişsin.yeni bi sayfa açıyorum kendime.evet.gidiyorum ama sensiz.dalgalar beni sislerin arasından sonsuzluğa bırakıcak.dönüp baktımda yine sisleri görücem sen olmucaksın önüm ise aydınlık.yoksun işte yoksun geri dönücekmiyim sanıyosun giderken dur dedinmi ki?iyi ki dememişsin...beni götüren biri vardı beni hiç bırakmadı yanlızlığım yanımdayken sana hiç ihtiyacım yok iyiki gitmişsin......

kadının gözlerine dahi bakmayan dindar genç

eyer gençlik buysa gençlik bitmiş demektir.

fahişe

kargonun güzel bi şarkısı.

az kullanılmış kız aramak

ayıptır nesnelere kullanılacak kelimekeri insanlara kullanmak geri kafalılıktır.

götünü kaşıyarak kız tavlayan adam

aslında göt kaşıma tarzı bi nevi ben cok doğal bi karakterim beni kabul eden böle kabul eder tarsında yapılan bi davranış olup kızlar napıyorsun die sorduğunda boxer popomun arasına kaçmış deyip espiri yaptığını zanneden dengesiz bir şahsiyettir.

zorla düğüne götürülüp halay başı olan baba

müsizyenler tarafından en büyük olduğu farkedilip ensturmanlarını onun önünde çalıp bahşiş almaya calışılan biri sıfantındadır.

dinlemekten asla bıkılmayacak şarkılar

pink floyd-wish you wehe here
müzeyyen senar-benzemez kimse sana
feridun düzağaç-lavinya
athena-yaşamak varya.

80 lerde çocuk olmak

babası siyasi görüşe sahip olan bir çocuğun korkulu gözlerle camdan bakıp babasının sağ salim eve gelmesini beklemek gibi zor bi durumdur.

geceyi güzelleştiren şeyler

pc başında sıgaradan gelen dumanın monütörün önunden usulca geçmesini izlerken alttan gelen sılov bir müzik.

necmettin erbakan

'mercimeyi fırına verdik' bide kendi uslubuyla dinlemenizi tavsiye ederim.

alternatif futbolcu isimleri

edison arantes donaşimento PELE.

zerrin özer in devamlı hüzünlü şarkılar söylemesi

kerim tekinin ölümünden duyduğu keder..

opusurken gozleri kapatmamak

eyer kızı evıne bırakırken sokağın kenarından babası cıkar korkusuyla gözlerin açık olması gelebilecek tehlikelere karsı hazırlıklı olmak..

ilginç anne bedduaları

kan işersin işallah kan..