bugün

ilkokul mezunu olmasına rağmen cahil insanları peşinde sürükleyebilen aydın(!) kişi.
işte bu adam.
https://www.facebook.com/photo.php?v=209322922507770
yüzyılın en büyük dehasıdır çünkü milyonlarca aptalı deha olduğuna inandırabilmiştir...
gönül dostu insandır.
mevlana'ya atfedilmiş canım sıfatı alıp bunun isminin önüne getirenler de türemiş malesef. gönül dostu filan değildir. hırsızın, arsızın, sahtekarın önde gidenidir. kimilerinin götüyle bakıp aynı biçimde algıladığı şeyleri, aklıyla görüp kavrayanların bildiği gerçektir ki; ağlaya zırlaya kendini büyük müslüman olarak göstermeyi başarmıştır. amma velakin büyük müslüman, islamın baş düşmanlarıyla bir olup amerikalarda keyif çatmaktan, bu ileri zekaların paracıklarını çatır çutur yemekten hiç geri kalmaz.

sonra da gönül dostu olur nasıl olursa. buna gönül dostu denmez ki, cüzdan dostu denir ancak.
şeyh uçmaz mürit uçurur özdeyişindeki şeyhdir kanımca.
bir rivayete göre ölmüş kendisi ama cia yaşıyormuş gibi kullanıyormuş bu zatı ılımlı islam v.s v.s diyorlar ben diyenlerden duydum.
bana göre onun tanımı: ''Allah'ın rızasıyla zengin olmuş'' imam kılıklı din tüccarı ve çılgın bakire.
şaftı kaymak üzere olan türkiye yi doğru rotaya çekmeye ömrünü vakfetmiş zatı muhterem kişilik.
vatikan'ın mümtaz şahsiyeti. papa'nın biricik oğlu.
(bkz: pampiş)
islami troll.
ülkeyi dışardan yöneten gizemli şahış.
Benim çocukluğumda bu tarz insanlar dini kullanıyorlar diye sevilmezdi. Nedense 2000'li yıllarda pek sevilir oldu. O zamanlar ilkokul mezunu olan insanlar bunu düşünebilirken günümüzdeki birçok genç bunu düşünemiyor, ne acı... Bir diğeri için (bkz: said nursi)
Bugün sol gözünden katarakt ameliyatı olmuş hoca. Sanırım çok ağlamaktan kaynaklandı..*
laiklik ve cumhuriyete karşı, eski imam, şimdi ajan kişisi. o değilde anlamadığım şey cumhuriyete karşı olan birini halk nasıl sever. ne tezatsınız la adam size karşı zaten. her yerde okul açmasının sebebi kesin türkçeyi yaymak falandır. ah benim yurdum insanı ne zaman akıllanacaksın. ağacı yaşken eğiyor adamlar.
2 ya da 3 ay önce stv de rastlamıştım, kendisi tam konuşmaya başlayacak tı ki ağlamaya başladı ardından birkaç gün önce tekrar stv yi açtım olan şuydu:
" tabi o hidayet sahi..b..i... ühühühüh" onun dışında össyi kazanmak istiyorsanız yahut iyi bir iş tutturmak istiyorsanız cemaatine katılın. tabi bunun için kendi vicdanınıza tecavüz etmeniz gerekir.
farkında olmadan islama ve müslümanlara zarar veren okyanus ötesinden türkiyeyi yönetmeye çalışan bir cemaatden çok bir siyasi partiye benzeyen yapının akıl hocasıdır.
türkmenistan da fethullah gülenin okulları kapatılmıştır. sadece 1 tane kalmıştır ordakilerin de mezuniyet belgesi alabilmeleri içinmiş. tek bir okul bile kalmamış sebep olarak ise halkı cahilliğe yönlendirmesi gösterilmiş. helal olsun lan size. türkiyenin yapamadığını siz yapmışsnız.
28 şubat'a önce destek veren sonra pişman olan zat...

http://www.timeturk.com/tr/2012/04/13/gulen.html
kendisi çok mübarek fethullah gülen hocaefendi hazreahjgdasdgasasjghdasjdha * * * * *
kutlu doğum haftası ile millete kendi doğum gününü 1 hafta olarak kutlatan kişidir.
din tüccarı, amerikan dostu kişiliktir.

akp, abd ve cemaat ortaklığının cemaat kısmının lideridir. bop denen projenin kölesidir.
''eğer bir vaiz ağlatmaya, yaka-paça yırttırmaya çalışıyorsa, bilinki o adam gafildir.'' ( imam- ı azam ebu hanife r. a) başka söze gerek yoktur.
(bkz: 28 şubat ta hocaefendi ye yapılan psikolojik harp)
güncel Önemli Başlıklar