bugün

izmir'de bir yarış pistinde her iki aracı test ederek sonrasında rahatlıkla karar verebileceğiniz sorunsal.
şahsi kararım ferraridir.

Ferrari F 430 ve Lamborghini Gallardo Arabaların tur fiyatları şöyledir; `
Kısa Pist'te (3 tur X 850 mt. = 2.50 km ), 99.00 TL.
Uzun Pist'te (2 tur X 2.180 mt.= 4.50 km ), 149.00 TL.
benzin parası dahilse sorun yoktur.
ferrari:iphone
lamborghini:blackberry
ferrari nin daha kaliteli,lamborghini nin ise daha hızlı ve daha şık olduğu karşılaşmadır.
(bkz: kırmızı vs sarı)
Lamborghini her durumda alır, yıllar önce ferruccio lamborghini bir traktör fabrikası açmış, yaptığı traktörler kaliteli olunca çok satmış ve kar sağlamış. Bir Ferrari hastası olan ferruccio abimiz kendine en yeni en güzel ferrarilerinden bi tane almış, ama araba sürekli olarak debriyajdan servise gidiyormuş, en son olarak kendi traktör fabrikasında arabanın motorunu açmış. içerideki debriyajın traktörde kullanılanlardan bile kotu bir marka olduğunu görmüş. Buna alınan abimiz Ferrari ye gitmiş ve bana müdürümüzü çağırın demiş. Enzo Ferrari odadan çıkıp ne var demiş abimize. Bunun üstüne abimiz güzel bir dille benim arabayı açtım içinden traktör debriyajı çıktı, siz nasıl araba yapıyorsunuz kardeş bu ne iş siz hayırdır demiş. Bunun üzerine terbiyesiz enzo Ferrari bey beğenmiyorsan git kendi traktörüne bin demiş. Bunun üzerine alınan ferruccio abimiz lamborghininin ferrariden çok daha iyi bir araba markası olmasını sağlamaya yemin etmiş. Ferrarinin ve Lamborghininin aynı zamanda çıkardığı arabalara bakarsanız hepsinin açık ara lamborghininin beygir ve satış farkı olduğunu görürsünüz. Bugün bile ferrarinin alamadığı virajı 4 çeker aventador alır. Aksini kanıtlayamazsınız.
her gün otobüs beklerken aklıma takılan versus. daha sonra orta kapıdan akbil uzatıyorum ve son ses disko müziklerimle kendimi dış dünyaya kapatıyorum.
KIMSE KUSURA BAKMASIN 2 SINDENDE SART.
her türlü ferrari , (bkz: shell v-power)
bazıları araba satmak için yarışır. ferrari yarışmak için araba satar.

Teşekkürler...
ferrari geneldir. Sporlarda kendini gösterir ve daha asil durur oysa lamborghini mertlik bozar. ferrari nin alacağı versustur.
Sanki günlük ferrari ve lamborghiniye biniyonuz mk.
Fakirler farını alamaz her ikisinin de.
Beyaz şahin alır.
Maserati ile ikisini de elediğimdir.
Modeli farketmeden hangisi olursa olsun lambo alır. Hem tasarım, hem hız, hem konfor, dudak uçuklatıcı fiyatlarla satılandır ayrıca. Ferrari diyenleri hiç takmayalım, onun ezik bir italyan markası olduğunu bilmeyenler sikimde bile değil. Ferrari nin f 80 concept i varsa lambonun venenosu, ezberleyemeyecek kadar zor olan modelleri vardır. Ne bekliyosun ki fiatın sahibi markadan. internete girin bakın iki markanın değerine, ne biliym yarış falan izleyin. Mesela f40 vs diablo. Hangi model olursa olsun lambo audi nin ürettiği motorlar sayesinde hep 10 adım ileride olacaktır. Ancak ferrari daha çok tutulur nedense. ipneler.
görsel