bugün

2 gün sonra oynanacak olan fenerbahçe ve galatasaray derbi maçıyla alakalı olarak fenerbahçe takımının atacağı gol sayısına dair anket yapan sitedir.

edit: yorum yapmadan sitenin tanıtımını yaptık ki durduk yere ortam seviyesizleşmesin ama kimi arkadaşlar var ki buna bile eksi oy verebiliyorlar. o zaman seviyesizleşmeli kimi zaman; 6 atar! atmadığı gol sayısı değildir bu ve galatasaray ın yemediği gol sayısıda değildir! hayirli cumalar ...
Eziklerin kendilerini avutabilme adına yaptıkları anketin sitesidir.
cimbomfenerefarkatar.com şeklinde antitezi açılabilecek anket sitesi.
galatasaray çeşitli branşlarda avrupa şampiyonu olurken fenerbahçelilerin uğraştığı site.
dur girelim de oylamada tuzumuz olsun *.
yaratıcı bir spor sitesi.

ek: ama fark 1 den başlıyor bu olmadı.
klasik gefebe uğraşlarından birisidir.

ulan bunun için site açmak nasıl bi acizliktir. paranıza yazık. keşke blog alsaydınız.
galatasaraylıların hemen gaza gelip sinirlendikleri internet sitesidir.eziktir , git anana sordur ,one minüttür. sesiniz 6'nın acısından çok yüksek çıkıyor sanırım sayın beyler.keza sitede 12nisana dair 12 gol geyikleri dönmekte.
antu.com angutluğunu yakalayabilecek, gerçekten çok iyi düşünülmüş bir site daha..

kimden mi? tabii ki fenerbahçe taraftarından..
12 nisan pazar günü, pek de bir anlamı kalmayacağından kapatılacak sitedir.
Fenerbahçenin yeni bir basitliği daha.Oğlum barı yarın sabah açsaydın başlığı da ,şampiyonluğumuzu çekemediğiniz anlaşılmasaydı.

edit: (bkz: fenercimbomabokatar com)
bir takımın taraftarı avrupa finalinde oynayan takımını desteklerken yapacak bir şey bulamayan diğer takımın taraftarının can sıkıntısı sebebiyle açtığı gereksiz sitedir.
fenerbahçe' nin 102 yıllık tarihinin yegane amacını ayna eden sitedir; galatasaray' ı yenmek! ne büyükmüşsün galatasaray.
abicim şimdi internet aleminin bu tarafını hiç sevmiyorum.
deniz misali; içinde ne ararsan var. yani öyle bir yer olmuş ki kör cahiller bile cirit atıyor bu alemde.
yani demek istediğim böyle dallamalar bile site açıyor.
http://www.facebook.com/h...53827749627&ref=share

videosunun koyulması gereken sitedir. özellikle 1. dakikadan sonra asıl bombalar geliyor.
girişinde 22, 28 gibi rakamların olduğu site, hani şöyle 6-7 flan olsa anlayacağız. o gerçekçi. ama buna katılmıyorum *.
bu ulvi siteye girip tahminde bulunacaklara tavsiyem:
(bkz: muneccim boku yemek)

özellikle zeka sorunu olanlar için, zihin açıyomuş. yardımı olabilir. *
tarihlerinin en iyi dönemi olan geçen senede aynı düşünceyle ali sami yen'e gelip şampiyonluğu kaybeden taraftarların kurduğu oluşum.
+ 5 atar.
- yok 4 atar.
* yok yok 6 atar.
.
.
.
.

-+ 7 atar efendim.

maç bitti gs =2 fb=1 fakat o da ne, oylama halen devam ediyor efendim.

*+ 3 atar
+- 8 atar
-- biri durdursun lan şunları. yenildik lan kendinize gelin.
^^ abi bırak ne güzel eğleniyor çocuklar. yıkma hayallerini.
++ 21 atar
-* dal sarkar kartal kalkar 5 atar 10 atar .ehüehu ühühü hebelek hübelek.*
günlük hayatta kendini kanıtlayabilecek başka bir şeyi olmayan insanların kafayı sıyırdığı sitedir, link olsaydı site derdim herhalde. işiniz gücünüz mü yok lan?! pazar günü efendi gibi izleyin olsun bitsin, sanane kaç gol olacağından.
anketör site. bilene hediyede veriyormuş.
an itibariyle hata veren site.

http://www.fenercimbomakacatar.com/FORM%20sONUCU.asp
bu defa 3 rakamının ön plana çıktığı tahmin sitesi.