bugün

bu sene final four sonunda kupayı kaldırmasını umduğum takım. inşallah şampiyon oluruz lan, amına kodumun lig tv si yüzünden izleyemiyoruz maçların çoğunu ama yine de kalbimiz sahada. inşallah kazanırız.
Top 8'deKi rakibi Maccabi Tel Aviv olan takımdır.
Türkiye'nin gururdur Avrupa'nın korkulu Rüyası. Evet.
şu günlerdeki takım, fenerbahçe tarihinin belki de en içe sinen, en sevilen, en bizden olan takımı..

içinde emre yok, volkan yok, emenike yok, aziz yıldırım'ın elleri en uzak mesafede.. umutla, arzuyla, şevkle, sevgiyle sarılmalıyız bu güzel takıma..

bir de unutmadan, vesely; çıkar da gölgesinde rakı içelim be kardeşim?
son euroleague şampiyonu macabbiye f8 de 15 sayı fark atan takımdır. takımımdır.
harika bir takımdır.ben hiç bir türk takımının eurolig'de bu kadar dolu dizgin eze eze gittiğini görmedim.

not:gs
laf olsun diye basketbol subelerini devam ettiren diger sozde buyuk spor kuluplerinin aksine her sene dogru planlama ve yatirim ile avrupada zirveye oynayan takimim. hic oyle 'yhaa sizde ulker destegi var' diye gelmeyin. kafanizi kullanip ulker ile siz anlasma yapaydiniz o zaman.
Bizleri gururlandiran takimimiz. Yolunuz açik olsun.
görsel
fenerbahçe taraftarlarının ''olum akıllı olsaydınız, cemaatçilere siz yapışsaydınız.'' diye sponsorlarını müdaafa ettiği takım. kıyamam. dolarlar eurolar yağıyor ya tepeden, jargon nasıl da değişiyor.

he bu arada çok başarılı takım, real'i elerlerse kazanırlar kupayı.
https://www.youtube.com/watch?v=SSblfPhmPac
galatasaraya yenilince "fenerbahçe",avrupa da tarih yazarak adım adım ilerlediği zamanlar "ülkerspor" olmuştur bazı ezikler tarafından.

meşhur ultravesti söylemleri:

-oooo 6 kişiyle fenere koyduuuukk(bu arada 6 tutkunuzu biliyoruz.)
-ülkersporu tebrik ederiz avrupadaki başarısından dolayı.

edit: mesele ülkerle fenerbahçenin birleşmesi değildir gerizekalı,mesele işinize gelince ülker işinize gelince fenerbahce demenizdir.fakat sizin moron kafanız bu kadar çalışıyor işte.
Ülkerspor ve Fenerbahçe'nin birleşmesi ile meydana gelmiş takım. Aksini iddia eden mal mı var?
fenerbahçe bugün ülker'in elindeki eureleauge lisansı ile euroleague defalarca gitti. 10 yılda harcanan salon hariç 250 milyon dolar.
Bizi sevinçten ağlatan takimimiz. Ne diyelim size bizlere bugunleri yaşattiğiniz için sonsuz teşekkurler gönüllerin takımı !
Tarih Yazmış takım. Helal olsun!!
koyu bir beşiktaşlı olarak gönülden tebrik ederim ama bu kadar abartmamak gerekir kanımca. man c futbolda nasıl milyon dolarlar harcadı ise fb de bu basketbol şubesine o kadar dolarlar harcadı. insan da bi zahmet gir final four' a der. neyse efes pilsen ile tekrardan başarılar dilerim.
tebrik edilesi bir olaya imza attılar.
2014-15 euroleague sezonu final four takımlarından biri oldular.

umarım kupa türkiye ye gelir.

hala maccabi ya da ispanyol çirkefleri destekleyenlere gülüyorum.
tarihinde ilk kez euroleague final four'a kalmış takımdır. tebrikler.
bir galatasaraylı olarak dün gece imza attığı başarıyı takdir ettiğim takımdır. umarım daha iyi yerlere gelirler ve türk sporu istenen seviyelere ulaşır, hadi bakalım...
Tebrikler.
ülker grubunun desteğiyle çok daha iyi işler yapacak türk takımıdır. helal olsundur.

hunharca edit: eksilenmeyi severim, bazen bana doğru düşündüğümü yanlış söylememem gerektiğini hatırlatır.

ama seslenmek istiyorum bu entryyi eksileyen arkadaşa!

lütfen bunu neden eksilediğini bana özelden açıklarmısın, yoksa annenle babandan önce ülkerden birinin ve ya bir Fenerbahçelinin cinsel ilişkiye girdiğini düşünmeye başlayacam...
avrupanın basketbolda 1 numaralı kupası euroleague'de 14 yıl aradan sonra final foura kalmış tek türk takımıdır.

http://www.ntvspor.net/ha...yil-sonra-bir-turk-takimi---

görsel
final four a kalarak muhteşem bir başarı elde etmiş takımım. ama bu kadar yetmez o kup alınacak. şampiyon olunacak.
(bkz: Teşekkürler)