bugün

birilerinin zoruna gidecek ama artık içimde tutamam bunu! uzun süredir gözlemlediğim ancak kimsenin tezgahı dağılmasın diye ses çıkartmadığım bir yavşama şekli...

bu favori olayı nereden geldi, nasıl geldi, amaç ne idi hepsini biliyorum. ancak bizim çok iyi kalpli moderasyonumuz bunun kötü amaçlara da hizmet edebileceğini anlamadı ne yazık ki... ah benim melek kadar saf modlarım, hepinizi sarılıp koklarım. öhm... neyse. bu büyük güç zamanla abazanların eline geçti elbette.

-x @yyyyyyy nolu girinizi favorilere ekledi. hayrını görün.

bence şu şekilde bildirim gelmesi gerekir.

-x @yyyyy nolu girinizi favorilere ekledi. dikkatli olun. birazdan mesaj atıp yavşayabilir.

yani amacım akıl vermek değil elbette... ama ortalıkta penisini sokmak için delik arayan abazanlar da yok değil. hatta baya bir bol azizim. elini sallasan çarpar... burası uludağ sözlük azizim. abazan erkekleri ile meşhur.

lütfen dikkatli olun azizelerim. sözlükler eskisi kadar masum yerler değil.
(bkz: karşılıklı f avlaşmak)

görsel

irkildim.
Like favori artı açık oy ile nirvana everest ve kaf dağına taşıyıp taçlandırmak.
1999 da iyi yontemdi. Artik yemiyorlar.
Oturup ağlayın. Sevgili upsss boobsss cuğum beni favlamış.
Valla ben değilim erkek kadın fark etmez sevdiğim entryleri favlarım. Aha dayıya sor.
Ben de favliyorum arada.
hep yaparım onlarda abi sana hiç yakışıyor mu derler bide sözlükte düzgün kız yok diyonuz hepsi rahibe rahibe.
tarzım değil. ergen değilim, abazan da değilim çok şükür.

ama alan razı satan razı ise derdi bize mi düştü ?
tarzım. ergenim, abazanım çok şükür.

ama alan razı satan razı ise derdi size mi düştü ?
O zaman erkeklere de yavşamış oluyorum.
Butun kizlara bu yontemi denedim. Profilimden favladiklarima bakabilirsiniz.
reel hayatta da sözlük hayatımda da ihtiyaç duymam ağzı barış bey listeyi yine geç yine eksik verdiniz diyor ama gözleri seni anan benim için doğurmuş diyor anlamadık sanki didim hinim.
havlama yöntemi daha efektif.

- hav hav hav.
+ hoşt geldin.