bugün

çok iyi bi insan.
karmasını haketmeyen efendi bir yazar. ayrıca türk sanat musikisi seven bir yazardır.
kimdir nedir bilmem. iyi niyetli. stop.
şikebahçeli bir arkadaş. üstüne gitmeyin. galatasaray yeterince pompalıyor.*
naber lan işsiz yazarı.

naptı lan bro? iş güç bulamadın mı hala?
mert, cesur ve yürekli olmayan fenerbahçeli yazar.
basit ve düz bir dille yazılan metni anlamayan bir atatürkçü varsa koskoca ülkede oda bu garibandır.
an itibarı ile topuklayan yazar.

(bkz: maliye fenerbahçe yi topuktan vurdu)
(bkz: florya peşkeşi)

(bkz: galatasaray ın mal varlıkları)

araştırmacı yazarım diye atarlanan ama bulduğu sikimsonik haberler ile

bi umum organlarımızla gülmemezi sebep olan yazardır.

(bkz: göt ile gülmek)
Bir kez daha günün celebrity'si olmuş yazar kardeşimiz. Gerçi arada fake hesaplarla uğraşmak zorunda kalıyor, ama olsun, azmini tebrik etmek lazım. Ayrıca tek bir kelime küfür çıkmıyor ağzından.
sozlukten soguma sebeplerinden.
paulsahilerinde ki ibnelerin ve Galatasaraylı trol bozmalarının saldırısına uğrayan yazar.topuk yaylasıymış...bak bak lafa bak.
ulan senin başkanın devleti trilyonlarca zarara ugratmadımı? sermaye artırımı yapıp nice gariban yatırımcıyı batırmadımı? sen hangi yüzle gelip topuk yaylası diyorsun, yüzsüz pez...

candır.
10 gün çaylak olmamı sağlayan sözlükten soğutan (bkz: ergen) (bkz: işsiz) (bkz: çulsuz)sözlükte akrabalarının mod oldugu çok açık adam ne yapsa çaylak olmuyor

(bkz: küfür) (bkz: hakaret) (bkz: yalan) (bkz: saçma başlık) ne ararsan var

buna ne iş yapıyorsun diye sorsan hem hukuk muşaviriyim hemde banka memuruyum der adam 8-4 banka memuru 4-12 hukuk müşaviri allah beyindatırken muhtemelen galatasaraya laf atmaya çalışmakla meşkuldü

her şeyi geçtim muhasebecilik yaptım fabrikaya gelsin ilk tokatlıcam sonra kayışı çıkarıcam allah ne verdiyse giricem sonra eline ekmeğini yine vericem ben buna acımıyorum bunun anasına babasına acıyorum adam ev erkeği resmen koca gün çalışmadan etmeden evde karılar gibi oturup temizlini yapıp sözlükte saçma başlıklar açıyor.
Ağzından küfür Çıkmayan kaliteli delikanlı yazar. Kardeş fenerlisin, AtatürkÇüsün o yüzden Çok sevilmezsin. 6s li ve cemaatÇi olsaydın her şey farklı olurdu. Ama haklısın orospu olup methedilmektense, adam olup kötülenmeyi yeğleriz.
Fatihintakendisi gibi gecenin ucunde ciddi ciddi entry kasan sozluk neferlerinin felsefesi.
(#19471822) helal olsundur.
delikanlı yazardır. Uzun zamandır tanıdığım yazardır, şu ana kadar hiç bir kötülüğünü görmedim.
(bkz: Fatihintakendisi yılmaz biz de öyle)
kürtleri ve feneri öven yazardır. sonuçta aynı kefeye koyması normaldir. al birini vur ötekinedir.
13 sene önce yeni doğmuş olugu için leeds united ,bologno,arsenalın ne kadar büyük güçlü kulüpler oldugunu bilmemesi doğaldır.

dip not : bunları yazdıktan sonra gelip nick altımı yine pislemiştir,ah be çocum git yaşıtlarınla atış harbıden sübyancımıyım neyim lan ? bunun gibi veletlerle tartışmaktan has alır oldum.
facebook köşelerinde böle testlere takılmaktadır

Sizce takımlarımız Avrupa'da ne yapar?

Galatasaray elenir, Fenerbahçe tur atlar

Sizce Fenerbahçe, Plzen'i eleyebilirmi ?
--spoiler--
rezik gs taraftarına sadece gülen yazardır.

--spoiler--

iki lafı bir araya getiremez facebookta ultraslanı takip eder gelmiş birde galatasaray taraftarına rezil demeye çalışır ah bide diyebilse.

sahi facebook konusu açıldı aklıma geldi o kilo ne la öle göbek 3 metre öteden gidiyor az ye biraz az.

çocugum olsan cebine bonzai koyup polise şikayet ederdim.

(bkz: çocugum olsan eldivenle severim)
entrysini gördüğüm an eksi verdiğim yazar. Bazen yemin sırf eksi vermek için giriyorum sözlüğe, 6 eksiden sonra 1 saat bekliyorum falan. Boş konuşan yazar.
ırkçı, fenerli, cahil. allah diğerlerine ibret olsun diye yaratmış.
en azından fake hesap açmayan sözlük yazarı. fake'leri olanlar düşünsün.

--spoiler--

iksedut ymmij
sekizinci nesil silik
--spoiler--