bugün

iyi antrenör süper dj.

http://www.youtube.com/watch?v=jnIWaXz9gy8
''Fatih Terim: Sorularınıza cevap vermek için yayınınıza geldim. Ama Gaziantep'teki olayları öğrendim. içimden futbol konuşmak gelmiyor.'' Lig tv' deki açıklamasıyla gönül doldurmuştur.
--spoiler--
Fatih Terim : Kimse kusura bakmasın bu gün kimse kusura bakmasın ben Türk Evladıyım bu gün futbol konuşmam futbol her gün konuşulur.
--spoiler--

Kişiliğinden zerre hazmetmem ama maç sonu verdiği röportajın alkışlanması gereken kişi.
http://www.youtube.com/watch?v=NwvVXxh_OmE
yaptığı açıklama bile göt oğlanlarını üzmüştür.
Kendisine şovmen diyen sivri zekalıları gösteren güzel insan. *
--spoiler--
"Açıkçası, güzel güzel konuşayım, her sorunuza yanıt vermek niyetindeyim ama Antep olayını duyunca, bir yere ateş düşmüş, kardeş kardeşi vuruyor. Yazıklar olsun!. Ne oluyor bu ülkeye, içimden gelmiyor konuşmak. Bunlar vatan evladı değil mi? Nereye gidiyor bu ülke. Neyimizi paylaşamıyoruz. Konuşalım futbol ama, çok üzgünüm ve içimden gelmiyor konuşmak. Ne oluyor? Bu toplu katliama gidiyor. Bu Türk insanını ne örfünde ne ananesinde var. Kınıyorum, demiyorum, yazıklar olsun! Her zaman röportaj yapalım ama çok sinirliyim. Ben de bu ülkenin ay-yıldızını temsil ettim. Bunların, anası babası yok mu? Ateş düştüğü yeri yakar. Yayıncı kuruluştan bugün özür diliyorum"
--spoiler--
an itibariyle ayakta alkı$ladıgim teknik direktör.
KENDiSi YORUM YAPMAYACAGINI ACIKLADI. BAKALIM AKP SAKARYA MILETVEKILLIDE AYNI DUYARLILIGI GOSTERECEKMI?
bir fenerbahçeli olarak duyarlılığını tebrik ettiğim teknik direktör.

edit: tebrikleri geri alalım, şovmen seni.

saldırı haberi devre arasında geldi, bu görüntü 87. dakikadan. görsel
adamdır! adamın hasıdır!

fanatizmi bir tarafa bırakın.
boşuna imparator demiyoruz bu adama. yine kalbimizi fethetmiştir, helal olsun, ellerinden öperim.
gündemi futbol ile dağıtmaya çalışanlara tokat gibi yanıt vermiştir. alkışlarla yaşatılacaktır.

(bkz: 20 ağustos 2012 hakkari mayın patlaması)
(bkz: 20 ağustos 2012 gaziantep saldırısı)
"kan gövdeyi götürüyor, nasıl futbol konuşayım" yazıklar olsun demiş, tokat gibi cevap vermiştir gündemi değiştiremeye çalışanlara. seviyoruz seni imparator fatih terim.

ntv, cnn, trt haber gibi, medya maymunu kanalların yapamadığını, tek bir açıklamayla yapmış insan. şuan burada olsun elini öper, saygı duyarım.
(bkz: 20 ağustos 2012 gaziantep saldırısı) sonrasında yaptığı açıklama ile kalitesini ortaya koymuş süper bi adam.
bu akşam itibariyle türkiye'nin en sağlam karakterli spor adamı olduğunu göstermiştir.
büyük bir adam, başka bir adam hoca.

o galatasaraylı fatih halinden, amatörlüğünden, insanlığından aslında hiç sıyrılmadı.

ne giyerse giysin altında hep 5 numaralı parçalı forması ve koskoca, aslan yüreği var.

üstünde milletçe ne emeğimiz varsa, ama maçta bağırmamız, ama milli takımlara giden bir liramız olsun; hepsi helal olsun.

gözlerimizi doldurdun hoca.

bitecek bir gün, senin gibi insanlarla bitireceğiz biz bu hayasız akını.
sıkı milliyetçi yönünü konuşturmuştur yine. bazılarının iki lafı bir yere getiremediği yerde cevabı tokat gibi olmuştur.

bazı duyarsız o.ç larının belki akıllarına bir şey girer.
yaşanan olaylar karşısında ki açıklamasıyla fenerlisi beşiktaşlısı tüm kesimler tarafından takdiri toplayan büyük teknik direktör.
bazı orospu çocuklarına her yaptığı batar. çünkü o orospu çocukları hala 2000 yılında alınan uefa kupasını götlerinden çıkarmaya çalışırlar.

bu akşam 20 ağustos 2012 gaziantep saldırısı için söylediği şeylerle gerçekleri bir tokat gibi herkesin yüzüne vurmuştur. birazcık insan olan herkes bunlardan etkilenmiştir.

kendisi bu ülkedeki en büyük liderdir.

edit: bazı yazarlar, fatih terimin açıklaması için şovenist tarzında bir şeyler yazmıştı. hemen silmişler.
bugün yaptığı davranışla kendisini takdir ettiğim galatasaray teknik direktörü.
%99'unu "ahşap" diye sınıflandırdığımız futbol camiasının %1'lik kısmından olan adam. bunları duymak güzel.
Yaptığı açıklamalarla gönlümüzde taht kurmuş ve doğru olanı yapmıştır.