bugün

vay vay vay.... neler neler dönmüş şu başlıga ugramıyalı. nedemiş tosuncugun biri, "seni çekemeyen, seni begenmeyen it köpek sürüsü"demiş. öncelikle isterseniz it köpek sürüsüne hiç girmeyelim. itin köpegin kim oldugu belli. ben şimdi bu adamı begenmek zorundamıyım? degilim. peki sen ne hakla bu adamı begenmedim diye bana it köpek diyorsun? öyle degilde bu adamı begenenler it köpek sürüsü desem zoruna gitmezmi? ben söyleyeyim, kudurursun. çünkü senin gözünde bu adamı herkes begenmek zorunda. begenmeyen ise çekemediginden begenmiyordur. ben bu adamı begenmiyorum. yaptıgı iyi veya kötü şeylerde hiç sikimde bile degil, o yüzden çekememezlik gibi bir derdim yok.ama bu adamın fanları böyle ego patlaması yaşıyorsa kendi içinde, kendisinin nasıl bir egoya sahip oldugunu anlatmaya gerek yok sanırım.

şişirilmiş bir balon olan bir teknik traktördür.nettir.

not: tamamen kendi görüşüm.
galatasaray'ın şuan ki en büyük şansı..
robben'i istememiş türk futbolunun gelmiş geçmiş en büyük teknik adamdır.
markette her şeyi isteyen çocuk gibi coşmuştur.
2. bjk vakasına hazır olun.

"yeter yıldırım demirören yeter" nakaratı coverlanarak gs için beste yapılmaz, inşallah.
mali tablo açısından bütçe pimi çekilmiş el bombası.

uefa tarafından uygulanacak mali disiplin kulüplerimize yansıdığında, uefa disiplin kurulunda gs ı görebiliriz. manitası ile buluşan gariban delikanlı kredi kartından yaptığı harcama ile attığı hava durumuna benzemekte.
siktiri boktan sitelerin kaynaklığıyla sallanamayacak kadar büyük spor adamı..
ne kadar garip bir totem yapmış olurum emin değilim ama yeni sezonda ön libero mevkisinde dany nounkeu'yu oynatırsa hiç bir takımdaşım şaşırmasın. Felipe Melo bu takımın en eksik noktasını tamamlamış futbolcudur,birleştirici unsurdur. imparator'un ne yapacağı belli olmayabilir, melo'nun bonservisi alınmadığı durumda.
türkiye' de sevmeyeni olmayan adam. holiganlar ayrı tabi.
taşağındaki kıl bile türkiye'deki bütün teknik adamlara futbol öğretir.

öyle büyük adamdır.
gassarayın gelmiş geçmiş en iyi futbol adamıdır.
içten içe Şenol Güneş' i bitirmek için elinden geleni yapan, ama ben bir şey yapmadımı oynayan kişidir.
mağrur olma padişahım senden büyük allah var ...
görsel
tam bir egoist nefret ettiğim şahsiyet.
http://www.facebook.com/p...54&type=1&theater
büyük usta..

bu adama bi şemsiye meselesi için sallayanlar lütfen bi zahmet

o şemsiyeyi götlerine sokup açmayı denesinler..
(#15476755)

http://www.youtube.com/watch?v=RUV4Cm_J67U

açıklamalarını hâlâ daha bekliyoruz. hangi stratejiler, hangi planlamalar bunlar? açıklasın, söylesin de hepimiz bilelim gerçekleri yoksa verdiği söz şampiyon olana kadar mıydı?
önemli açıklamalar yapmış imparator

Transferde önceliğimiz Melo olmalıydı” şeklinde sitemkar bir ifade kullanan Terim, “Melo için 13 milyon eurolardan başladık, yedilere kadar indirdik zarar etmemek için. ‘Bu iş olmuyor’ diyerek masadan kalkmamız italyanları panikletti. Şimdi birkaç gün daha bekleyeceğiz ama bu süre söylenildiği gibi 15 gün değil” diye konuştu.

Terim, “Uçakla giderken birileri paraşütle indirmeye çalıştı bizi” derken

Galatasaray’a yakıştırılan “Rüya Takım” tabirini de değerlendirdi: “Ne rüya takımı? Seneye üç kulvarda 50-60 maç oynayacağız. Her oyuncunun muhakkak bir yedeği olmalı. Geçen sene yedeğimiz mi vardı? Elalem devre arasında bir oyuncuya 20 milyonlar verirken, biz 250 bin euroya aldığımız Necati ile şampiyon olduk, ama geçen yılki takımın yedeği yoktu. Bu yıl gelenlerle gidenleri sayı olarak karşılaştırırsanız gidenler daha çok. Maliyet olarak da fazla açılmadık…”

Fatih Terim Galatasaray TV ile ilgili de yorumlarda bulundu. Terim, “Galatasaray TV’nin eksikleri var. 100 bin liralık bir yatırım gerekiyormuş. Bunun sözünü de ben veriyorum” diye konuştu..

ayrıca

Geçtiğimiz sezon sonunda yapması beklenen açıklamayla ilgili kendisine yöneltilen eleştirileri de değerlendiren Fatih Terim “Ben sözümü yemedim. Geçen senenin son haftalarında yaptığım basın karşısına çıkıp konuşacağım sözünü tutacağım. Önümüzdeki günlerde önemli açıklamalarda bulunacağım” diye konuştu..
amrabat'ın ederinin ne olduğunu futbolla ilgilenen herkes üç aşağı beş yukarı bilir, neden bu kadar şişirme rakamlar verdiğimizi de bilir.

kaldı ki amrabat'a verilen para galatasaray'ın şampiyonluğundan, sattığı biletinden kazandığı paradır. hiçbir yöneticinin cebinden çıkmamıştır!

bu birincisi.

bir ikincisi de bütün sene en iyi adamlarımızı kaybettik, şampiyonluğumuza çöktünüz diye ağlıyorsan gidip arada 20 milyon euroya adam almayacaksın. alıyorsan, ağlamayacaksın.

galatasaray'a o değerde gelen son forvet ta 11 sene evvel geldi.

hepsi bir yana fatih terim'in dediği şeyde rencide edecek veya kızdıracak bir şey yok. yorum dahi yok içinde.

sen gittin 20 liralık adamla şampiyon olamadın, ben 2 liralıkla oldum. kıçımdan ter aktı belki ama, ben kazandım.

istediğim gibi konuşurum o zaman. futbol ciddi iştir. tarla sürmeye, ekin ekmeye benzemez.
gelmiş geçmiş en başarılı türk teknik adamdır. nokta.
galatasaray tarihinin 2. rüya takımını oluşturma çalışmalarının bazı hazımsızlar tarafından farkedilmesi sebebiyle sürekli saldırılara maruz kalan, türk tarihinin gelmiş geçmiş en başarılı teknik direktörüdür. imparatordur.
(bkz: yakın arkadaşlarına) diye başlayıp, (bkz: belirtildi) diye biten haberlerde söylediği iddia edilen cümlelere inanmamak lazım. sadece fatih terim için değil; her zaman... ayrıca dese nolur demese nolur... fatih terim'in de herkes gibi geyik muhabbeti yapmaya ihtiyacı olabilir. resmi görüşü değil ya.
uefa.com da yeni galatasaray hakkında kısa bi söyleşisi yayınlanmış imparator

http://www.uefa.com/uefac...842491.html?autoplay=true
galatasaraylı olması şaşırtmayan bir diğer zat adamlarda fenerbahçe kompleksi bitmiyor ki aga sarmış her yerlerini kanser gibi 6-0 psikolojisini bozmuş belli.
sezon sonu konuşacağım açıklamasını yapan ancak bu kadar zaman geçmesine rağmen hala konuşmamış sözünün eri! şahsiyet. Merakla beklemekteyiz.
uefanın resmi sitesini açtığımızda uefaya verdiği röportajın videosu ana sayfada çıkan galatasarayımızın teknik direktörü. galatasarayın dirilişi başlığında verilen röportajı var fatih hocanın. büyük gurur büyük. http://www.uefa.com/
güncel Önemli Başlıklar