bugün

Futbolculugu Döneminde 10-11 Yaşında ki Çocugu Tokatlamış gs'li teknik direktör(!)
olası bir şampiyonluk için ahlaki değerleri yok sayan teknik direktör. ahlaki falan dediğim şimdi yanlış anlaşılır falan. melo-riera kavgasından bahsediyorum. olay hakkındaki basın açıklamalarıyla baya baya büyük bir şeymiş gibi konuşup, basına takım arkadaşları istiyor diye haber sızdırıp, en sonunda hadi gelin keratalar affettim demesi oldukça itici. affedeceğin zaten belliydi kameralara oynama bari ya da o kadar oynadın kameralara icraat görelim. kan görelim. o kafaları kessin biz de adammışsın diyelim. böyle mi imparator olunuyor bu zamanda? yaşlanmışsın fatih hoca.
6 kasım da sigara ile bütünleşen teknik direktör.
aykut kocaman'ın sorusuyla yayının ortasında keyfi kaçan hoca.

http://www.youtube.com/watch?v=o5dQU-5Z_Yg
gereksizdir. açık ve net.

şimdi kimse imparator ama bizim uefa kupamız var ayağına gelmesin, yanaşmasın.

sporcunun ahlaksızı iki futbolcusunu daha cezalandıramayan birisi nedir, fatihtir terimdir.
oyuncu cezalandırmakla kulübü cezalandırmak arasındaki ince çizgiyi bilen imparatordur.
melo dan büyük olmadığını öğrendiğimiz teknik adam.
Teknikdiktatördür.
Galatasaray camiasının bir parçasıdır o yüzden başarılı olabileceği yegane yer galatasaray'dır.
türk futbolunun mevcut imparatorudur.

karizmasıyla, iradesiyle, kararlılığı ve disiplini ile kazandığı imparator ünvanını sonuna kadar haketmektedir.

aynı zamanda saygıyı en çok hakeden adam konumundayken, bazı aklı evveliyatçı kişilerce eleştirilmeye maruz kalmış kişidir.

fakat güneş'in balçıkla sıvanamayacağı gereğince fatih terime de yapılan bu menfur saldırılar tarafınca bertaraf edilmektedir.

sen var ol hocam.
http://basitoyna.blogspot...ve-toplu-hucum-oyunu.html
demin bir video izledim orada şöyle güzel bir cümle sarf etmiş imparator.

moldova maçının devre arası skor 3-0 lehimize. reyiz öttürmüş borazanı gene

-şu anda maç bizde 3 puan bizim. ama futbol her şeye açık bir oyun ve laubaliliği sevmem ben. bulduysanız değil 3 tane 15 tane atacaksınız! yıllarca bize böyle yaptılar sizde öyle yapacaksınız.

diyerekten milliyetçiliğinide konuşturmuştur reyiz.
nokta .

görsel
bu sezon galatasaray şampiyon olursa, türkiye'de en fazla şampiyonluk yaşayan teknik direktör olacaktır.

http://tr.wikipedia.org/w..._direkt%C3%B6rler_listesi
görsel
görsel
çirkef oyuncu seven teknik direktör her sene kadrosunda muhakkak 1-2 tane çirkef oyuncu bulundurur.
beğenirsin yada beğenmezsin, seversin yada sevmezsin buna saygı duyarım fakat kimse kendisi hakkında başarısız diyemez en azından fındık kadar mantığı olan kimse diyemez.
türk futbolunun medhar-ı iftarıdır.

türk futbolu kendisi ve kendisinin oluşturduğu yapı sonucu müthiş işler yapmış, avrupa'da saygınlık kazanmıştır.

galatasaray'ın başına tekrar geleli kısa bir zaman olsa da, alt yapıdan yine oyuncu çıkarmış, yıldız yapmıştır.

(bkz: semih kaya)
(bkz: emre çolak)

ve, patladı patlayacak derken sıra aydın yılmaz'da...

aydın yılmaz hakkındaki görüşleri ;

"biz aydını biliyorduk,güveniyorduk ama hem gezeyim,tozayım,hem antrenman yapmayayım hem de ilk 11 oynayayım olmuyor,böyle bir şey yok,sen işini seversen her şey olur,yoksa Galatasaray'dan gitmek çok kolay.

bundan sonra daha fazla çalışacak,daha fazla isteyecek,aydın daha 24 yaşında,türk futbolunun da böyle çabuk hızlanan,patlama yeteneği olan ve gayet de teknik bir oyuncu aydın,böyle adamlara ihtiyaç var."

(bkz: grande terim)
modern türk futbolunun yaratıcısıdır.
türk futbolunun ve galatasaray'ın gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörü. ben bir daha fatih terim gibi birisinin geleceğini düşünmüyorum. o takımın başında olması bana öyle güven veriyor ki anlatamam. galatasaray'da çıkıp sabri'yi forvet arkası oynatsa inan gıkım çıkmaz yemin ederim. vardır bir bildiği grande terim'in derim.
bir cimbomlu olsada, uefa kupası gibi belki birdaha göremeyeceğimiz bir başarıya imza attığı için saygı duyduğum mimik manyağı robert de niro özentisi vatandaştır.
öncelikle çok başarılı bulduğum ve öyle olan bir teknik direktördür. bir gs li çok da güvenirim. fakat gittiği bütün takımlar nankör oluyor nedense. örneğin a milli futbol takımını avrupa 3. sü yapmasının ardından dünya kupasına katılamadığımız için şutladık fatih hocayı. gs nin 2. kez başına geldiğinde de böyle bir olay olmuştu. bakın manchester united a alex ferguson fi devrinden beridir takımın başında. başarılı olsa da olmasa da sürekli orada. fatih hocanın da uzun yıllar galatasaray ın başında durması gerekir. hem genç yeteneklerin yeteneklerinin maksimuma ulaşması hem de fatih hocanın takımı en küçük ayrıntısına kadar öğrenmesi için.
(bkz: hele bir yugoslav dan hiç haketmedim)
türkiye nin gelmiş geçmiş en iyi teknik direktörüdür.
Ve digerleri.