bugün

fanatik gazetesine güvenilmez ama roma ile temasa geçtiği belirtiliyor. ranieri'nin koltuğuna getirilecekmiş fanatik'e göre.
eskişehirspor'un başına geçeceği iddia edilen imparator. haydi inşallah.
http://kralspor.ensonhaber.com/fatih-terimin-eskisehirsporun-basina-gececegi-iddia-edildi.html
(bkz: #9587551)

edit: fenerbahçe'liyim.
"..but what can ı do sometimes.it's the football, that's the football", "ı dont want ot see back, ı want to see front" ve "in the tabelöö" cümleleri ile otobüste dahi aklıma gelen ve aptalca gülmeme neden olan adam. seviyoruz seni reyiz.
eminim ki şu an kıs kıs gülen insan kişisi.
hiddink'e, yaptığı tercihlere ve oynattığı futbola bakınca neden gönderildiği hala çözülememiş eski milli takım teknik direktörü.
saha kenarında maket fotografı dursa o bile yetecek olan teknik adam...
(bkz: kör ölünce badem gözlü olur)
(bkz: kör ölünce badem gözlü olurmuş)
tükürükleri birer birer yalatan, futbol hocası. kendi değerlerimizi biz böyle kaybediyoruz işte. sadece futbolda mı? her alanda!

bu arada guus hiddink'in bir suçu var mı? hayır! guus hiddink'i eleştirecek kadar gerizekalı bir insan değilim.

o halde sorun kimde? e düşünün bir zahmet. sorun herhangi bir insanda değil. sistemde cancağızım sistemde.
(bkz: gelen vuruyor giden vuruyor reis)
dün bok atanların, azerbeycan'a yenildiğimiz anda sarıldıkları adam olmuştur. bosna hersek'e geçilip dünya kupası için eleme maçı bile oynayamadığımızı hatırlatırım. saygılar.
dünya kupasında eleme maçları oynayamasak bile hiç değilse hiçbir maçta berbat futbol sergiletmeyen teknik adam. ispanya deplasmanında sırf nihat kahvecinin harcadığı 2 tane net atak vardı.

En büyük hatası nihat ve tuncay gibi milli takım için miyadı dolmuş futbolculara fazla güvenmesi idi. Zaten bu hata sonunu getirdi.
(bkz: gelen gideni aratır)
2-3 sene önce bu vakitler kendisi için gönderilsin denilen adam. estonya, malta maçları çabuk unutulmuş.
elimizde ondan iyisi yoktur. ancak italyan takımlarını çalıştırırken başarılı olmasını dilerdim. fatih terim olmak isteyipte olamadığı adamdır.
mehmet helvacı'nın açıklamasından sonra teknik direktörlük için en yakın kişi. *
(bkz: imparator)
1996-2009 arası kariyeri:

türk milli takımı-galatasaray-fiorentina-milan hüllesi-galatasaray-türk milli takımı...

keşke gidip olympiakos u, ne bileyim roma yı filan çalıştırsan da kabak tadı vermesen fatih terim, şurada rijkaard geldiğinde mutsuz olan ben sen gelme diye rijkaard takımda kalsın istiyorum; o geldiğinde bayram edenler senin üçüncüye gelmene çoktan razı olmuş durumda.

keşke topu adnan polat a filan atacaklarına kendilerine baksalar.
(bkz: gelme lan)
işin görüntüde, karizmada değil, motive etme, kazanma hırsı aktarmada olduğunu anlayamayan galatasaray yönetiminin, getirmesi halinde, hata yapacağı teknik direktör.
herşeyi tadında bırak nasihatını galatasaraylı yöneticilerin uygulaması gereken teknik direktör. tamam tarihimizn en büyük başarısını fatih terim le aldık. gelirse yine başımızın üstünde yeri var. ancak giden futbolcu veya teknik direktör den daha bugüne kadar geri döndüğünde hayır gelmemiştir. bu yüzdendir ki bırakın imparator, imparator olarak kalsın...
buraya yazıyorum. fatih terim takımın başına geri gelirse ben sezonun geri kalanında trabzonspor u destekliyorum. galatasaray ın tek bir maçını dahi izlemem. senle bi sorunum yok fatih hoca! git yurt dışında temsil et bizi. hatta mümkünse arda turan ı da al.

tanım: gaza getiren teknoloji.
kadim ve aynı zamanda müstakbel galatasaray teknik direktörü.

lucescu ile birlikte ebedi şef.
bana göre lucescu nun pipisi bile olamayacak t direktör. onu bırak türkiyede lucescu nun yarısı kadar kalitede t direktör gelmedi. geldi diyen varsa yazsın kariyerini ve başarılarınıda yazsın ikna olalım. ama tabi bizim gibi belkide avrupanın en cahil futbol kamuoyuna sahip ülkesinde lucescu anlamak 1200 ssnesindeki bir insanın interneti googleyi anlası gibidir.

ekleme : dayanamadım bir şeyler daha eklicem. buzatı muhterem kupayı alır almaz galtasarayı satmamışmıydı? banane ulan milandan ben galatsaraın mutluluğuna bakarım kupayı alır almaz tüyden bir herif. sonra ne olduysa bir mucize oldu ve lucescu geldi. ama adama bir eziyet bir aşağılama ! durmadan fatih terimi gösterip ahh fatih olsaydı deyip durdular adamın suratına. öyleki adam şampiyon yaptı şampiyonlar liginde fatih terimin rüyasında göremeyeceği başaırlar elde eti son ligdeki son maçında hangi takımdı hatırlamıyorum ama sanırım 5 tane çaktırdı ama buna rağmen kovulup bu zatı muhterem tekrar getirildi. bu lanet galatasarayın sütünde az bile !!
güncel Önemli Başlıklar