bugün

Ya siktirsin gidin AMK. Ankaragücü de, Trabzon da seyircisiz oynadı ama hiçbiri bu, kaos sevici iğrenç yaratık kadar aglamadi. Bizim maç da rize'yleydi. Düşme potası için çok kritik maç . Ama ağlamadık.

Çirkeflik bunun ruhunda. Ağla AMK ağla açılırsin. Dünya bunların etrafında dönecek.
Takımı galip gelse bunların hiç birini konuşmayacağını bilmeyen yoktur heralde.
yenerse ; car car car / yenilrse ; hımm hımm hım adamı.
sesimiz çıkardı seyircisiz oynamamıza rağmen yendik derdik.
Maçtan sonra dedikleri doğru olan teknik direktör fakaaaat siz zerre samimi değilsiniz. En başından erteleme olmalıydı ve bunu savunmalıydın. Riyakarsınız. Iyi teknik direktör mü değil mi bilmiyorum. Ama kağıt üstünde başarıları ortada - Türkiye sınırlarında-. Ama bize yakışan da bu tarz bir teknik direktör olurdu.
acilen italyaya dönmesi gereken kişidir.
Ülke futbolunun ve futbolcusunun psikolojisini ve ayarlarını bozmuş ve Son 20 senesine büyük zarar vermiş bir insan hakketmedigi yere getirilen bir balon.
korkak ve satılık spor camiasına bir kez daha insanlık dersi vermiş imparator.

o kadar acizler ki adamın söylediklerinin a'den z'ye doğru olduğunu bildikleri halde sırf onun ağzından çıktı diye karşı çıkıyorlar.

çok büyüksün hocam.
sike sike dediğine gelinecek demiştik.

sike sike.
yine bir şekilde dediğine gelinen teknik direktör.

gerçi mevzu fatih terim'in faziletleri mevzusu değil, aklın yolu bir.

sadece yönetenler anlamak istemediler.
Kebabci korkusundan kebap yiyemeyen Adanalı çakma imparator.
Sırf adama muhalefet olunmak için yüzlerce insanın sağlığı tehlikeye atıldı.
adam gibi adamın tanımı olan kişidir. evet.
Dediğine gelindi ne demek, bütün dünyada ligler tatil edildi. Sanki bizi 3 ay öncesinden uyardı nosttradamus.
kabadayı, sicili bozuk dedikleri adam türk futbolunun namusunu, futbolcuların sağlığını çıktı savundu tek başına.

satılmış ve korkak spor camiasının gerçek yüzünü gösterdi cümle aleme.

ona neden imparator dendiğini bilmeyenlerin aklına bir kez daha çivi gibi çaktı hocam.
Senelerdir burada yazıyorum trol falan diyorlar takılıyoruz şu paul sahilleri denen tipin kafaya nasıl ulaşılır bulamadım. Millet hastalık derdin de canını düşünüyor hala yok Fatih terim yok bilmem ne. Lan asgari ücretli halinle metrobüsle işe gideceksin milyon dolarlık maaş alan herifleri yalıyorsun. Allah akıl fikir versin. Evet.
sicili bozuk, algı yapmakta üstüne olmayan, gözle görülür bir taktiği olmayan sözde kabadayı özde korkak spor adamı(?).
66 yaşındaki teknik direktör. Boşuna isyan etmemiş oynatmayın diye yaşıtlarına sokağa çıkma yasağı geldi zira. Evet.
faih terim'e sokağa çıkma yasağı gelir.

tff: acilen ligleri yeniden başlatıyorum.

şunu yapsalar kim şaşırır. *
nihat ozdemirin niye maclari oynatmak istedigi ve bir tek gslilerin buna aglastigi simdi belli oldu, bu is teee gecen hafta kulislerde konusuluyomus
tff başkanı olması gereken adamdır. evet.
Hocam otur evinde daha da çıkma sokağa.
Kimmmm.. Şu Adanalı olupta dayak yerim korkusuyla kebapciya gidemeyen çakma imparatormu.Olmus mu okadar ya
mümkünse sokağa çıkmasındır. biz de kafa dinleyelim.
adamın hammaddesi babamız.
güncel Önemli Başlıklar