bugün

küme düşecek takımı 10 kişiyle yakalamasına rağmen yenememiş beceriksiz. normal biri olsa fark yapardı.
https://twitter.com/_Fati...tatus/1120256828917583872
Herşeye rağmen 2018-19 sezonunu çifte kupayla bitirecek olan ordinaryus profesör.
şenol güneş in yanında bir hiçtir.
https://twitter.com/nocon...tatus/1121882963107512320
inşallah şampiyon olamazsın AMG.
insanı " adanalıyıq " demeye utandıran kişi.
Ağlıyor mu?
Ağlıyor mu?
ağlıyor hatta zırlıyor.
şimdiki ve sene sonu hali temsili olarak geliyor. unutmayalım ki mayıs’lar bizimdir bizim kalacak.
görsel

görsel
milli takımdan soğutan kişi.
şampiyonluğu kaybettiği an suratı bu hale bürünecek direktördür.

görsel
görsel

Şu kadarcık da mı penaltı yok?
25-30 yaşındaki fenerli ve beşiktaşlılardan tek başına çok daha fazla şampiyonluk görmüş kişi.
Milli takımın başına geçerse elemelerden çıkarız. Şenol güneş'le sadece hayal.
Tartışmasız bu ülkenin en iyi en karizmatik hocasıdır ama artık yoluna Almanya veya ispanya'da devam Etmelidir.
şurada cimbomlu olup da bu adama bok atan herkesin ben eniştesiyle tokalaşayım tamam mı?
gözünüze iki dizinize dursun andavallar. bu adamın galatasaray'a kazandırdığı kupaları ne çabuk unuttunuz lan? ne doymak bilmez adamlarmışsınız siz. gözünüz doysun gözünüz nankör olmayın. bu sene şampiyon olamazsak ne olacak? kıçına teneke bağlayıp kovalayacak mısınız? yakarız oğlum cihanı yakarız yok öyle bulmuşken 4. defa kovmak. fenerliler ve bjklileri anlarım onların acısı biraz var ama siz yapmayın be kardeşim el insaf vel müslümin yahu!..
galatasarayımızla sayısız kupa kazanmış,türk futbol tarihinin gelmiş geçmiş ve gelecekteki en büyük en başarılı teknik direktörü..

dünya futbol tarihinde de jose mourinho, sir alex ferguson, jurgen kloop ile birlikte bence en büyük en başarılı 3-5 teknik direktörden biridir..

1 uefa kupası,

7 lig şampiyonluğu,

2 türkiye kupası,

2 tff süper kupa,

2 cumhurbaşkanlığı kupası,

3 tsyd kupası,

olmak üzere toplam 17 kupa kazanmıştır..

milli takımımız 3 defa avrupa şampiyonasına gitti (1996, 2008 ve 2016) götüren imparator fatih terim..

1 defa da dünya kupasına katıldık, dünya 3.sü olduk.. takımın iskelet kadrosu 11 oyuncunun 8-9 u galatasaray'lıydı. tinerciler bunları şenola yamasa da objektif bakan neyin ne olduğunu görüyor zaten.. ( anlamaları için örnek de vereyim; barcelona, ispanya milli takımı örneği var )

ileri geri konuşanlar imparatoru yolda görse korkudan ya yönünü değiştirir ya başını boynunu eğer öyle geçer aq yanından.. sinan engin'i bi dinleyin neler anlatıyor bazı kuşlar dinlesin öğrensin..

aziz yıldırım zamanında ne paralar teklif etmiş fenerin başına geçirmek için fatih terim'i.. bilenler bilir de bilmeyen kuşlar da bunları öğrensin.. o yüzden boş yapmayın..

ha ben sizin korkunuzu endişenizi de anlıyorum.. imparator varken ne zaman başarılı olmuşsunuz şenol,aykut, ersun, abdullah vs vs fatih terimle yarışırken ne zaman kaç kupa kazanmış ?

fatih terim varken diğerleri gitsin çobanlık yapsın * gerçi koyun güdebilirler mi ki *

en güzel günleriniz galatasaray şampiyonluklarıyla kupalarını görmekle buna şahit olmakla geçiyor..

bakın bu biz galatasaraylılar için ne kadar büyük bir gurursa, sizin için dramdır..

bir günde kral olmadık, bir günde tahttan inmeyiz,
imparator fatih terim, ölene dek hep seninleyiz..
https://s18.directupload....mages/190501/g9zcjsd9.jpg
Motivasyondan baska bi halt bilmeyen. Cahil teknik direktör.

1980lerin futbol bilgisiyle bir de hadi oglum hadi aslanimla bir seyler yapmaya calisiyor.

Milanlı pirlonun yazdigi kitapta fatih terim in kötü bir taktisyen oldugunu anlatan hikayeleri mevcuttur.

Adam yerin dibine sokmuş sokmuş çıkarmis. Gördugum en tuhaf hocaydi diyor. Taktik verdigi yazi tahtasina baktigimizda kaostan baska bir sey göremiyorduk. Verdigi taktikler o kadar tuhafti ki en son tahtaya baktigimizda ic ice gecmis cizgilerden baska bir sey göremiyorduk diyor.

Anlasilan sen sagdan gir sen soldan sen arkadan firla sen ortadan dön geri git sonra gel suraya git o da burdaki adamla yer degistirsin gibi sacma sapan seylerle doldurmustu hocamiz tahtayi.
nerde kalmıştık diye tweet atmış. bize bekledik ki bunca lafın arkasına konyayı yenip 1.liğe çıkalım ama olmadı.
adama imparator dediler derebeylik ağası çıkdı.
maalesef artık galatasaray'a verebileceği bir şey olmayan teknik adam. son gelişi keşke hiç olmasaydı. berbat futbol ve kanser olan tribünler.

türkiye süper ligi o kadar boktan ki son haftada bile 3 takım şampiyonluk için kapışıyor. hiçbiri aradan sıyrılıp çatır çatır şampiyonluğu alamıyor.
Mal mal konusmayin lan yok pirlo kitap yazmis yok kanser olmus bilmem ne yönetim zafiyetlerini bu adama fatura etmeye kalkmayin.
O ne yapmasi gerektigini bilir.
bu adam kadar bir ballı bir adam tanımadım hayatım da.