bugün

görsel

Geldi gönlümüzün sultanı. Vizyonu ve misyonu bitmemiş.
itibarını kendisi sıfırladığı halde hâlâ itibar gören isimlere en büyük örnek.

Yürü git artık be adam. Tiksindirdin kendinden çek git artık.
aykut kocaman lı fenerbahçeye üç galibiyeti olan teknik adam.
galatasaray camiası için kenetlenme'nin tanımıdır. ilginçtir ama öyledir. taktik maktik yok, bam bam bam lazım bu sezon galatasaray'a. motivasyon lazım. taraftarla yönetimin barışması lazım. her yol terim'e çıkıyor. şahsen hiç sevmem. ama mevcut durumda başka çare de yoktur.

yarım sezon için 1 milyon, gelecek sezon için 2 milyon euro; ayrıca sezon başına 500bin euro şampiyonluk primi alacaktır. alsın... tarık çamdal'ın maliyeti daha fazla amk.
Yalnız Beşiktaş ve Fenerbahçelilerde ufak bir Yusuf Yusuf durumu görmüyor da değilim. Bu sene olmasa da seneye şampiyonuz sevgili kuşlar. Çok dalga geçtiniz hepsi aheste aheste çıkacak.
Yuvaya dönmüş imparator.
galatasaray için iyi bir tercih yalnız benim anlamadığım milli takımdayken ana avrat sövenler de kaldığı şuan kaldığı yerden devam etmesini isteyen de galatasaray taraftarıdır.
4.nesil uludağ sözlük yazarı. inşallah kızdır.
kendisi boşta olduğu sürece galatasaray'ın başına geçecektir, geçer, geçmelidir.

a.k.a. imparator.
4. döneminde ilk mağlubiyetini şanlı göztepemiz önünde yaşayacak teknik direktör.
mafyanın tekidir. türk futbolundan uzaklaşmasını bekledikçe, hala çiçekle böcekle karşılanıyor. 3 ay önce sövüyordu bu adamlar bi de aq.
biz türk milleti olarak akıllanmayacağız.
terim, yıldırım, demirören.
bunlarla olmazzzzzzzz....
"sol ayağını kullanmayan birini sol beke ilk defa koyacağım, başıma ilk kez geliyor" demiş.

asksaaksksjhnmr!! ben mi yanlış hatırlıyorum lan? cihan haspolatlı, orhan ak... bunlar terim döneminde oynamadı mı sol bekte? üstelik cihan haspolatlı normalde orta saha oyuncusuyken önce sağ bekte, bir ara da adam yokluğundan sol bekte denendi.

bir de yeni ilkleri gerçekleştirmeye geldim demiş. maicon u forvet oynatmasa bari.

son olarak bir de demiş ki hakan balta olsaydı sol bekte o oynayacaktı. yandı gülüm keten helva.
(bkz: deveye diken insana siken yaraşır) dedikleri bu olsa gerek.
her sonuç müstehak bundan sonra bize. hoşgeldin imPARAtor
sosyal medyada taraftarlar bu adamın s.kini d.şşağını öpüyor takımın başına geçti diye tamam güzel. ama milli takıma geçip de klüple yolları ayırdıktan sonra milli takımın mağlubiyetine sevinip bu adama küfürler saydıranlar vardı hatırladınız. bu iki güruh da bulunduğu dönemde çoğunluktaydı amk ya, sirkülasyona uğramadıysa şayet, büyük bi şuursuz ve yobaz kitlesiyle karşı karşıyayız.
4. Kez kovulduğunda kuracağı cümleleri şimdiden duyar gibiyim.
adı bile ligin dengelerini değiştirmeye yetti be.
(bkz: imparatore)
fasulyenin kendini nimetden sanma durumunun Türkiye'de vücut bulmuş hali.
korkusundan rakip antrenörler kafayı yemeye başladı.
beyler sadece bir imza attık, sakin olun, bu kadar heyecana gerek yok.
daha ikinci yarı var, korkmayın, korkmayııın.
tek imzası ile kuşların dengesini bozmayı başarmış olan imparator.Gelmesi taraftarı değildim ama yaydığı korku sayesinde rakiplerin zavallı duruma düşmesi insanda bir sevinç yaratıyor.

ikinci yarı,diğer takımlar için çok zor geçecek gibi görünüyor.
mekan basmaya gitmez herhalde artık daha. yediği dayaktan sonra uslanmıştır.

im para tor.
Parayı çok seven bir abimiz. Hiçbir eksiğin yok halen milyon eurolar cukkalamaya çalışıyorsun. Ne gerek var ki.
görsel
türkiye nin en kariyerli teknik direktörüdür. itirazı olan sayılarla konuşsun.