bugün

bundan belli bir süre önce gelmeli yazmıştım geldi sağolsun elini taşın altına soktu.

ayağının tozuyla göztepe maçını da almayı bildi. 4 sene sonra başımıza bir teknik direktör geldiği için çok mutluyum .

artık gece yatarken ne olacak bu galatasaray'ın hali diye düşünmemize gerek kalmayacak. çünkü bizden daha iyi düşünebilecek birisi artık takımın başında.

bu 4 senelik süreçte gelen bilumum gereksiz teknik direktör bütün galatasaraylıları futbol mühendisi yaptı sağolsun düşünmekten. bundan sonra bize gerek yok. takım emin ellerde. sağol varol hocam. malum kombinem var. her maç gelip destekleyeceğim inşallah. başarmamız gereken şeyler var hocam. yolumuz açık olsun.
Beşiktaş derbisine yetişmeyecek Kişi.
selçuk inan'ı kazanmamız gerek dedi * .

bi de ümit davala ile hasan şaş yuvaya da döndün mü, gör bak neler oluyor..
Gümbür gümbür beee.
2.yarı tolga-mariano dönecek. sağlam bir sol bek-stoper ve yedek santrafor aldırılırsa bayagı sağlam bir takım cıkar ortaya. tabi stoper transferi hic gündemde degil ama ısrar ile bu takıma ujfalusi ayarı kesici-kademeci ve hava toplarında etkili bir stoper lazım diyorum. maicon da yer yer zamanlama hatası yapıyor. serdar aziz gercek bir stoper ama cok sakatlanıyor. bence stoper şart.
Aylık 160bin₺ maaş alan, Milli takımı mahveden kovulduktan sonra federasyona para için dava açan, spor niyetine kebapçıdan dayak yiyen teknik adam.
galatasaray'ın demirel'i.

şapkasını atsa seçiliyor.
galatasaray'ın kanseri.

kovsanda, kesip atsan da geri geliyor.

lanet gibi bir şey amk!
bazı tinercileri korkudan altına sıçırtan efsane teknik adam.

koskoca fatih terim'i gs'den koparmak için saçma sapan kontrat maddeleri öneren eski b. jimn. klb. başkanı demirören yönetimindeki federasyon şimdi kontratın gereği tazminatı ödeyecek efendi efendi.

bi de sanki mevzu göt korkusu değilmiş gibi paradan etikten bahseder olmuşlar.

yahu tayfur havutçu - serdar adalı ikilisi nerede siz önce onu söyleyin.

şenol güneş de aynı tff'ye dava açmadı mı daha önce alacağı için? ondan neden bahsetmiyorsunuz acaba?

kudurun kudurun. bundan sonra şerefli 3.lük edebiyatı da dinlemeyeceğiz çünkü artık başakşehir var. şerefli 4.lükler yine size bir 10-15 sene.
görsel
Her gelen teknik direktör kendi istediği futbolcularla çalışır bu da eski td nin aldığı bazı oyuncularin sutlanmasi yeni oyuncu alimi anlamına gelir.

Her sene td eskitirsek mali anlamda yarraa yering demektir bu da.
bu yaşta kebapçıdan tekme tokat dayak yemiş rezil insan. yani başka bir deyişle kebapçı bunu karısı yapmış. ulan ben olsam utancımdan bir daha evime bile uğramazdım, bu gitmis gs ye teknik direktor olmuş tekrardan filan. adanalı adam onuruna namusuna düşkün olur diye bilirdim ben.
Parayla pansuman yapmış olması muhtemel, para düşkünü teknik malzemeci...
Vagner love'ı arayıp bize gel diyen tip. Başladı gene kaçak işlere. Bonservisi olan oyuncuyu kulübüyle görüşmeden görüşüp aklını çelmek nedir? Transfer şikesi hatır şikeler hazır olun geldi gene. Evet.

görsel
alanyaspor kulüp başkanı hasan çavuşoğlu tarafından ahlaksızlıkla itham edilmiş teknik direktör.

konu ise hocanın tercümanı aracılığıyla vagner love'nin menajerini araması.

iddia doğruysa hem etik değil hemde cezai yaptırımları var.

henüz gs kulübü ve ilgili şahıslar konu ile ilgili bir açıklama yapmadı.
galatasaraylilara söylüyorum arkasında durmalıyiz sevseniz de sevmeseniz de çünkü kendisi üzerinden galatasaray a saldırıliyor.
ikinci yarı bütün muhaliflerini susturmasi dileği ile...
görsel

http://www.hurriyet.com.t...imparator-40701441#page-1
Az para kazanıyor. Daha fazla para verin bu adama. Evet.
hiçbir artı özelliği olmayan yaratık.
Hiçbir artı özelliği olmayıp Türk futboluna ilk Avrupa kupasını kazandırmış t.d. lol.
muhtemel bir sonraki takımı Türkiye milli takımıdır.
görsel
arda turan ile yaşadıkları hala sır.
The biggest balon ever. Evet
teşekkürler hocam bizi hem tudor'dan hem arda'dan kurtardığın için.