bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  beylikduzu ve sirinevlerde egitim vermekte olan benim de mezunları içerisinde bulundugum okul.
  1 -3 ... th0r
 2. 2.
  arkadaşlıkların had safhada olduğu okuldur. gittiğiniz dersane ve gideceğiniz üniversite paralellik gösterir *
  1 -1 ... maksat muhabbet
 3. 3.
  Kız yok diyenler yalan söylüyor. Kız var ama diğer okullardakine oranla kaşar sayısı inanılmaz derecede az. Etekler dizaltı(hatta bazen ayak seviyesinde) ve en sıcak yaz gününde tayt kalınlığında çorap giymeyen kız yok. Buna rağmen arkadaş ortamı hiçbiryerde ve hiçbir okulda bulunamaz. Sonuçta hayat kızlardan ibaret değil. Eğitimi de -almak isteyenler için- gayet iyidir. insanların hayatına okulun dışında da bolca karışan bir yönetimi vardır. Ama bazı hocaları da gayet kafadır. Güzel okuldur aslında Fatih koleji.
  3 -2 ... pister
 4. 4.
  olimpiyat takımına adam hazırlarken kafadan diploma notunu 5.00 veren, biyoloji olimpiyatçısına 4 yıllık üniversite biyolojisinin tamamını lisede verip matematik ya da diğer dersler adına en ufak bir birikim kazandırmayan, yine de nasıl oluyorsa 5.00 diploma notuyla mezun olimpiyat sınıfına sahip olan, böylelikle madalyaları okuluna götüren okul. hadi tamam belki madalya kazanan çocuk geleceğini kurtardı da diğer madalya kazanamayan çocuklar öss den de hiçbir umuda sahip olamıyorlar bu sistemleri yüzünden. hadi onu da geçtim sırf bu kafadan 5.00 diploma notu verme sistemeri yüzünden diğer okullarda ikinci 5.00 alan öğrenci 100 puan alamadı öss den bu sene. sırf bu fatih kolejinin saçma sapan tutumu yüzünden, kurunun yanında yaş da yandı. bi taraflarını kasıp fen lisesinde 5.00 ortalama tutturan 2. ve 3. şahıslar tam puan alamadı. alın size kıskanıldığını sanan okul.

  bu okulun ayrı bir iç yüzünü daha anlatayım size isterseniz. uyuşturucu kullanan bir çocuk.. okulundan * uzaklaştırma alıyor bu tutumu öğrenilince. ardından bol paralı babası okula yüksek miktarda yardım yapıyor ve ne tesadüftür ki bu gencin uzaklaştırması kaldırılıyor.

  siz düşünün nasıl bir okul burası?
  1 -1 ... st27
 5. 5.
  eklektik biri olarak diyorum ki; * memlekete üç kuruşluk pratik faydası dokunmamış yurtseverlere(!) itimat edilmemesi gereken, nurcu diye çamur atılmasına karşın donanım, akademik üretim ve başarı açısından türkiye'nin uluslararası standartları yakalamış az sayıdaki ortaöğretim kurumlarından biridir...
  1 -4 ... cryptic
 6. 6.
  lise son ve orta son için öğrencileri her sene yurdun her bir köşesindeki devlet okullarının 1.lerinin toplanarak fem dershaneleri ve yurtlarında kampa sokarak kesinlikle derece çıkaran bunun yanı sıra normal öğrencilerine verdiği eğitimin mükemmelliği söylenmeyerek hakkı yenmemesi gereken fakat derece olayı taktikten ibaret olan okulum.
  2 -1 ... vipernas
 7. 7.
  Farklı adlarla yola çıkan tüm The cemaat okullarını bir çatı altında, Fatih Koleji çatısı altında toplayıp birleştirme kararı almışlar; dün de bir otelde basın toplantısı düzenleyerek bu kararlarını açıklamışlar.
  Bugün neredeyse tüm gazetelerin arka sayfalarını Fatih Koleji kapatmış.
  Bu birleşme girişimini ilan ediyor.
  Basın bültenleri ise böyle:
  --------------

  Türkiye’de 1982 yılından itibaren eğitim sektöründe hizmet veren ve bu alanda birçok başarıya imza atan Fatih Koleji birikimini tüm Türkiye’ye yayacak bir proje başlattı. Belli standartları taşıyan okullar Fatih Koleji çatısı altında toplanacak. Projenin ilk etabında Burç, Fetih, Sakarya Işık, Çırağan ve Ufuk Kolejlerinin bir araya gelmesiyle 54 genel müdürlük ve 96 okula ulaşıldı. Four Seasons Hotel’de düzenlenen basın toplantısında konuşan Fatih Kolejleri Genel Müdürü Mehmet Kıcıroğlu, hedeflerinin bu sayıyı birkaç sene içerisinde 100’e çıkarmak olduğunu söyledi. istanbul, Adapazarı, Gebze, Tekirdağ, Kırklareli, Bartın ve Zonguldak illeri başta olmak üzere 51 okulun bir araya gelmesiyle büyümeyi amaçladıklarını belirten Kıcıroğlu, birleşme sağlanan okulların ay sonuna kadar tamamen Fatih Koleji olacağını, ardından projeyi tüm Türkiye’ye yayacaklarını vurguladı.

  Bugüne kadar olimpiyatlarda 10 birincilik, 8 ikincilik, 8 üçüncülük ve 559 madalya sahibi olduklarını hatırlatan Kıcıroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Bundan sonra amacımız, verdiğimiz hizmeti daha geniş kitlelere yaymak. Bunun için yaklaşık 1 yıldır hazırlıklarını sürdürdüğümüz bu projeyi bugün sizlerle paylaşıyoruz. Fatih Koleji olarak, arzu eden özel okullarla, Fatih kalitesine uymaları durumunda birleşmeyi teklif ediyoruz. Bizim amacımız büyümek ve kaliteyi yaymak.” Belirledikleri şartlara uyan okulların kendi kurumsal sistemlerine dâhil olacaklarını kaydeden Kıcıroğlu, “Genel müdürlüğümüz tarafından uygulanan sınav sistemi, müfredat, Türkiye geneli uygulamalar gibi her türlü işleyişin parçası olacak olan bu okullar, tam anlamıyla birer Fatih Koleji olacak. Böylece Fatih Kolejleri, Türkiye için dünyayla daha güçlü yarışacak.” diye konuştu.

  Fatih Koleji’nde okuyan 5 bin 200 öğrenci bulunduğunu hatırlatan Fatih Kolejleri Genel Müdürü, birleşme ile bu sayının 20 bine yaklaştığını ifade etti. Tüm okulların merkezinin Yenibosna’daki merkez kampüs okul olacağını aktaran Kıcıroğlu, buradan bir ekibin, yeni katılan okulların standardizasyonu için çalışacağını ifade etti. Tüm okullarda sistemin ve verilen hizmetin aynı olacağını söyleyen Kıcıroğlu, güvenlik, yemek, temizlik gibi hizmetlerin de aynı şekilde sunulacağını bildirdi.
  ... ford prefect
 8. 8.
  http://www.youtube.com/watch?v=82eACdkB_SQ+
  1 ... bunu bilmeyenler var
 9. 9.
  fatih koleji
  2 ... jimmy tudeski