bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mustafa demir'in başkanlığını yaptığı belediye.
  http://www.fatih.bel.tr
  ... tmr tr
 2. 2.
  sulukule'de yaşayan romanlar kentsel dönüşüm projesi ile ilgili fatih belediyesi'ne ve toki'ye dava açmaya hazırlanıyorlarmış.

  http://www.baskahaber.org...sayan-romanlar-fatih.html
  -1 ... i am the lizard king
 3. 3.
  Yarın sınavı olan insanların elektriğini kestiği için teşekkür ettiğimiz belediye.
  ... despair
 4. 4.
  ramazan boyunca her gün farklı mahallede iftar yemeği düzenleyen belediye. yaptıkları çok büyük bir şey olmasa da gayet hoş ve sık bir uygulama, oldukça da samimi geldi bana.
  2 -1 ... babbaboo
 5. 5.
  fatih belediyesi artık benim için önemli bir yere sahip. farklı ilçelerde demokrasi nöbetlerine katıldık. hepsinde coşku ve birliktelik vardı. ancak, fatih bir adım önde gibi. halkla iç içe olan başkan ve dağıtılan yemeklerle fatih belediyesi belediyeceilik nasıl yapılır gösterdi.
  1 ... matkap davud
 6. 6.
  istanbul'un en çok çalışan belediye başkanına sahip belediye. ki, istanbul'un en güzel ve en meşhur yerleri fatih bünyesinde. bunu başarmak kolay değil. ama başkan başarıyor.
  ... 24luk babanne
 7. 7.
  demokrasi nöbetlerini en çok destekleyen belediyelerin başında geliyor. vatandaşa yemek dağıtılıyor nöbetlerde. belediye başkanı da her akşam bizzat orada oluyor.
  ... kaplan vezir
 8. 8.
  istanbul'da demokrasi nöbetleri boyunca en aktif olarak çalışmış belediye. Başkanı tebrik etmek lazım. halka yemek de dağıtılmıştı. bir belediyenin yapması gereken de zaten bu.
  1 ... don dale
 9. 9.
  tarihi yarımadayı yöneten belediye. istanbul'un dünyaca bilinen ve görünen yüzü. bunu korumak için de her şeyi yapıyor.
  3 ... kaplan vezir
 10. 10.
  sultanahmet, ayasofya, topkapı ve niceleri. hepsinin bir belediyede olması hem güzel hem de belediye açısından zor. resmen tüm ülkeyi temsil ediyorsun. ama, mustafa demir işini biliyor. ilçe pırıl pırıl.
  6 -1 ... don dale