1. 1.
  mustafa demir'in başkanlığını yaptığı belediye.
  http://www.fatih.bel.tr
  ... evvesa
 2. 2.
  sulukule'de yaşayan romanlar kentsel dönüşüm projesi ile ilgili fatih belediyesi'ne ve toki'ye dava açmaya hazırlanıyorlarmış.

  http://www.baskahaber.org...sayan-romanlar-fatih.html
  -1 ... i am the lizard king
 3. 3.
  Yarın sınavı olan insanların elektriğini kestiği için teşekkür ettiğimiz belediye.
  ... despair
 4. 4.
  ramazan boyunca her gün farklı mahallede iftar yemeği düzenleyen belediye. yaptıkları çok büyük bir şey olmasa da gayet hoş ve sık bir uygulama, oldukça da samimi geldi bana.
  2 -1 ... babbaboo
 5. 5.
  istanbul'un en çok çalışan belediye başkanına sahip belediye. ki, istanbul'un en güzel ve en meşhur yerleri fatih bünyesinde. bunu başarmak kolay değil. ama başkan başarıyor.
  ... 24luk babanne
 6. 6.
  demokrasi nöbetlerini en çok destekleyen belediyelerin başında geliyor. vatandaşa yemek dağıtılıyor nöbetlerde. belediye başkanı da her akşam bizzat orada oluyor.
  ... kaplan vezir
 7. 7.
  istanbul'da demokrasi nöbetleri boyunca en aktif olarak çalışmış belediye. Başkanı tebrik etmek lazım. halka yemek de dağıtılmıştı. bir belediyenin yapması gereken de zaten bu.
  1 ... don dale
 8. 8.
  tarihi yarımadayı yöneten belediye. istanbul'un dünyaca bilinen ve görünen yüzü. bunu korumak için de her şeyi yapıyor.
  3 ... kaplan vezir
 9. 9.
  sultanahmet, ayasofya, topkapı ve niceleri. hepsinin bir belediyede olması hem güzel hem de belediye açısından zor. resmen tüm ülkeyi temsil ediyorsun. ama, mustafa demir işini biliyor. ilçe pırıl pırıl.
  6 -1 ... don dale
 10. 10.
  kürek yarışı var. fatih belediyesi içimdeki Viking kanını ortaya çıkardı resmen. benim gibi Viking soyundan gelen arkadaşlardan takım kurup ragnar lothbrok gibi fethetmeyi planlıyorum Haliç'i.
  2 ... banaverinbana