bugün

harun sinanoğlu' na kattığı ruh nefisti. ama bununla yetinmedi, vatanım sensin ve bir başkadır gibi dizilerde farklı karakterleri de ustalıkla canlandırdı.
çok sempatik biri . oyunculuk demekki eğitimle filan olmuyormuş. insanın içinde olacakmış. oyunculuğa geç bir yaşta başlamasına karşın samimiyeti ile kotarıyor . bir de üzerine fenerli olduğunu öğrendim daha da kanım ısındı .
herkes behzat ç den bahsetmiş ama bu adam vatanum sensinde de çok iyi iş çıkarmıstı. Malesef Harun komiser rolu üstüne yapıştı.
tiyatro kökenli oyunculuğun zaman içersinde ne demek olduğunu bize gösteriyor harun.

kendini devamlı geliştiriyor ve her projede bu adamı daha iyi buluyorum.
son zamanlarda kalitesini yitirmiş bir oyuncu.
gözlerim behzat ç. de hiç ama hiç aramıyor.

hayalet ve amirim o kadar iyiler ki, sana yeşilçam ın dandik filmlerinde başarılar dilerim kardeşim.
behzat ç yeni sezonunda yer almayan ve almayacak olan oyuncu. neden böyle bir karar alındı bir türlü anlamadım. hoş yokluğu belli olmuyor fazla ama yine de merak ediyorum.
iyi bir oyuncu içten oynuyor eskiden kilolu idi zayıfladı.
behzat ç de figüranlık yaptığım bir bölümde senaryo gereği suratıma okkalı bir yumruk atmış, sahne sonrası gelip kaldırmış kardeşim iyi misin demiş iyi insandır aynı zamanda.
son demlerde başarılı oyunculuğunu ziyadesiyle kanıtlamış olan ve çok sayıda yeni film ve dizide sürekli gördüğümüz oyuncu.
(bkz: Seviyorum merkez)
Behzat Ç. Sonrası pek bir atılım yapamadı gibi geliyor umarım ben fark etmedim.
28 yaşındadır.
Hoşgeldin harun abi esprisi hiç yapılnayacak adamlardan biridir bu kardeşimiz.
Harunumuzdu azizimiz oldu. Iyi oyuncudur vesselam.
hafif sakar galiba başında hafifçe bir beyazlık var. yetenekli adam behzat ç'de efsaneydi hele o akbabuş ile kavga ettiği sahne ve babasına otobüs konusunda isyan ettiği sahnelerde devleşmişti. biraz daha zaman var belki ama kendini yetiştirirse çok başarılı bir oyuncu olabilir ama aşk filmni falan beklemesin kimse komedi oyunculuğuna yakışıyor.
Severek takip ettiğim sağlam oyuncudur. Harun'dur üstüne tanımam.
beş kardeş dizisinde havai aziz karakterine can veren oyuncudur. harunu oynarken çok iyiydi, rıza karakterinde de iyiydi, şimdi azizi de gayet iyi götürüyor. adam iyi gidiyor beyler.
"Boğazını tutamayan hiçbir şeyi tutamaz." Lafını bir yerde duymuş ve benimsemiş olsam da, şu adam zayıfladıktan sonra "ayy chok datlı olmus yha xd" yazan kızlardan gına geldiğini belirtmem gerek. Keşke daha çok yiyeydin toramanım da şunların dibini düşürmeyeydin. Biz seni şişkoyken sevdik harun bilader.
Aşık olunabilecek insan. Vuruldum kaldım öylece.
bana masal anlatmafilminde yine ona doğal ve özel oyunculuğunu konuşturmuş aşırı yetenekli angaralı. alın size beş kardeş için sabırsızlık arttıran bir başka neden
Bana Masal Anlatma filminde hande doğandemir ile başrol oynayacakmış. Senarist yönetmen leyla ile mecnunla tanıdıgımız burak aksak , yapımcı bkm film
O da isterse evlenebiliriz. Olm çok sempatik ya.
behzat ç'den sonra popülerliğini kaybeden harunumuz. nerelerdesin be harun özledik seni.
kısaltıldığında f.artman, olan ingilizce'de osuruk adam anlamına gelen isim.