bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    su ana kadar oynadığım en muhteşem oyun. her ne kadar muhtesem grafikleri olmasada, bug dan geçilmesede yarattığı atmosfer ve içinde barındırdığı karakterlerle beni benden almıştır.
    ... jkofte
  2. 2.
    son fan-made patchi kurularak,bugdan arinmis, hizli save ile bir daha oynanası, ezik aptal bir gnome olarak tozlu raflardan cdsinin çıkarılıp tekrar bitirilesi crpg. http://www.nma-fallout.com
    ... sengitbalikgelsin
  3. 3.
    ilki kadar güzel* ve adının besmelesiz ağza alınması çarpılma* sebebi olan muhteşem rpg.
    (bkz: fallout)
    ... fallout eternal
  4. 4.
    gerçek bir rpg'dir. sınırlı ingilizcemle, bir elimde sözlük, diğerinde not aldığım kalemle ilk oynayışımdan beri defalarca bitirdiğim, her seferinde farklı farklı durumlarla karşılaştığım oyundur. kabuslarımda frank horrigan diye sayıkladığım olmuştur, marcus'un cassidy'i her öldürüşünde(ki her iki combattan birinde yapardı bunu) oyunu bir önceki kayıt noktasından yüklemiş, en sonunda dize gelip cassidy'i bir şehirde bırakmışımdır. 2 robot, 1 gerçek, 1 de random encounterda karşılaştığım ve peşime takılan 4 köpekle sürü lideri modunda gezinmişimdir. vault city'e kabul edildiğimde oyunu bırakıp evin içinde 'citizen oldum' çığlıkları eşliğinde dans etmişimdir. sevişirken basılınca zorla evlendirildiğim kocamı hizmetkar olarak satmış, sonra vicdan azabına dayanamayarak önceki bir kayıt noktasına dönmüşümdür.

elime geçen bir walkthrough'da 'first bitchizen lynette' yazısını görünce gülmekten nefessiz kalmamın nedenidir bu oyun.

bir yerden bulabilirseniz mutlaka oynayın derim.
    3 ... xaracth
  5. 5.
    2 sene boyunca flatout dediğim oyun.*
    ... hoppala
  6. 6.
    aşmış bir rpg. eski topraktır. günlerce başından kalkmadan oynanabilecek bir oyundur. ne varsa eskilerde vardır. ***
    http://www.youtube.com/wa...&feature=channel_page+
    ... illil
  7. 7.
    sene oldu 2009, hala açıp oynuyoruz. advanced power armor ve gauss rifle ikilisiyle allah modunda ortalıkta gezmenin keyfi az şeyde vardır.
    ... randy
  8. 8.
    ' Senelerdir bıkmadan usanmadan oynarım.Halada oynuyorum.

Fallout 3 çıkması için çok bekledim çıktı ama bence asla 1 ve 2 gibi olamaz.

Ahh ahh alırdık elimize bozaar'ı ( Benim adım bozaar,ben bu oyunu bozaarım espirisi ile ) dalardık mutantlara, uzaylılara.
    ... ozguraygun
  9. 9.
    fallout 3 ve fallout las vegas ın fallout bağımlılarında hayal kırıklığı uğratmasından dolayı, eski yapımcılarının da içerisinde bulunduğu bir ekip fallout 2 restoration project i çıkarttı.

müthiş bir "bug report" ekipleri var ve hayvanlar gibi bug ayıklıyorlar. proje bedava dağıtılıyor, gerçekten çok uğraşmışlar. yüklediğiniz zaman oyunda neredeyse bug kalmıyor.

şu an bilinen 3 bug var ve onlarında kalkması için yeni sürümünü bekliyoruz. (mrs.wright ve yeni bölge olan abbey den peder jason kayboluyor, duvar arkasından bazı kasalar açılabiliyor. bu kadar. hayati değil yani *

3 tane yeni bölge var. Primitive Tribe, Abbey ve EPA.

Primitive Tribe Sulik in köyü.
    Abbey bir tür manastır.
    EPA ise fallout a ilk başladığınız zevki verecek bir bölge. müthiş puzzle lar ve olaylar içeriyor. ayrıca oyunun hikayesinde "eksik kalan yerler" hiç boşluk kalmamacasına doluyor. ilk fallout 2 yapılırken düşünülmüş, ama daha sonra oyunu tarihinde yetiştirmek için yarım bırakılmış. sonra fallout 2 ekibinden birisi dosyayı sızdırmış ve eklenmesine ön ayak olmuş.

iyileştirme çalışmaları sürüyor, ben oynadım; 3-4 gün evvel bitirdim ve gene gayet müthiş zevk aldım.

şu "fallout 2 restoration project" install dosyası; http://www.nma-fallout.co...ion=file&file_id=1097
    bu da hot fix i : http://www.nma-fallout.co...ion=file&file_id=1292

ayrıca oyunu yapımından 11-12 sene sonra hala oynayanlar varsa ki üzerine oyun asla çıkmadı, takıldıkları noktalarda bana mesaj atabilir, memnuniyetle yardımcı olurum.
    1 -1 ... kutsal ruh
  10. 10.
    yapılmış en içler acısı oyunlardan biri.
    -6 ... m e r h a b a l l l l l l l l
kapat