bugün

(bkz: overrated)
Okurken kitap boyunca hep ana karakterin winston * gibi yakalanıp 101 numaralı oda tarzı bir yere götürülüp işkence görecek diye bekledim olmadı.
Bazı kısımlarda heyecanlandırmış olsa da yetersizdi.
okum listemde olan ve henüz okumadığım kitap.
"Belki kitaplar bizi mağaradan çıkarabilir. Belki hep aynı, lanet olası, çılgınca hataları yapmaktan alıkoyabilirler bizi! "

Çok sürükleyici bir bilim kurgu romanıydı.
manyak guzel bir bilim-kurgudur. george orwell'a geciniz artık. 1984'den baslayın, gerisi gelir.
Mutlu olmamız için gerekli her şeye sahibiz, ama mutlu değiliz. Bir şey eksik....
Kağıdın tutuşma sıcaklığı olarak tanımlanır kitapta; gayet sürükleyici bir yapıdır saygılar.
"Bir şeyin nasıl değil neden yapıldığı önemlidir. Bu utandırıcı olabilir. Birçok şey hakkında neden diye sorarsan ve bunu sürdürürsen, sonunda epey mutsuz olabilirsin."
(bkz: fahrenheit 1453) şeklinde yanlış okunabilecek roman.Yeni başladım fakat güzel gidiyor.Umarım güzel biter.
Valla tam okuyacağım bir iş çıkıyor okuyamıyorum. Kırmızı kibrit kutusu bana bakıyor ben ona. Bakalım nasip olacak mı? Bir roman.
çok güzel bi kitaptır. alın okuyun ve okutun.
Her bir cümlesinin altı çizilesi kitap. Öyle muhteşem.
Her şeyin bir mevsimi vardır. Evet.
Yıkmanın zamanı ve inşa etmenin zamanı vardır.
Evet. Susmanın zamanı ve konuşmanın zamanı vardır.
bugün okumaya başladığım kitapdır, yorgun yorgun okumaya başlarken aniden uyumuşum birkaç saat sonra tekrar okuyacağım, şuanlık daha başlarında olduğum için yorum yapamıyorum ama guy montag bana çok karizmatik geldi açıkçası.