bugün

spam reklamların bokunu çıkartmaya başlayan internet sitesi. lan o değil, gidip 120 kilo olan arkadaşıma zayıflama ürünleri reklamı yolluyor. bilerek mi seçiyor anlamadım ki. arkadaşlık sitesi diye girdik, arkadaşımızı kaybedeceğiz amına koyim. ironiyi kes.
24 nisan 2012 yapılan bir habere göre üye sayısı 901.000.000 (dokuz yüz bir milyon) olan internet sitesidir.günlük aktif kullanıcı sayısı ise 526.000.000 (beş yüz yirmi altı milyon) olarak açıklanmış.

bu artışa mobil cihaz kullanımlarının yaygınlaşmasının neden olduğu düşünülüyormuş.

kaynak;
http://ulu.so/uaa3rt
bir girenin bir girmeyenin pişman olduğu, bırakması ve tamamen kurtulması zor olan oluşum. içindeki sonuçsuz tartışmalar, çeşitli fikir platformlarında dönen sayfalarca diyaloglardan sonra kimseye bir bok anlatılamayacağının zaman kaybı olduğunun farkına varılır. zaten sadece bu sayfalar için girip fotoğraf vs paylaşmıyor arkadaşlarınızın geyik ve ortamıyla pek ilgilenmiyorsanız doğal olarak artık terk etmemek için hiç bir sebebiniz kalmaz. 14 günlük sabır süresi verirler bir de dayanamayıp geri dönersiniz diye.
an itibariyle çıkılamayan site.
inşallah çökmüştür dediğim site.

kim bilir ?
http://a7.sphotos.ak.fbcd...18_746276_574778252_n.jpg
twitter gibi ağır olmayan en iyi sosyal paylaşım sitesi.
arada beyin amcıklaması yaşatabilen sosyal mecra.
şöyle bir şey okudum demin:
hayatına fazla gün katmak elinde değildir ama gününe fazla hayat katmak elindedir. hayatından gün çalanlara değil, gününe hayat katanlara hayat kat.
lan o kadar çok hayat, kat bir şeyler yazmış ki adam okurken beynim uçukladı yeminle, ne diyor hayata baharat kat mı diyor anlamadım ki yahu.
seLamın aleyküm dersin
durumumu beyenir misin cevabını alırsın
sonra bende iyiyim saol dersin.

edit: bir adet durumumu beyenirmisinci yakalandı sayın sözlük!
görsel
Hakkında söylenilen saçma şeylere bakıp bakıp güldüğüm site. Millet 1 milyar kişiyi bile toplu halde küçümseyecek duruma gelmiş. Ne kadar da laf atılsa dünyanın en büyük sosyal paylaşım platformu olmakla beraber 'nefret ediyorum' diyenlerin bile gizlice kullandığı sitedir. twitter denen özenti gençlik platformundan kat kat iyi ve kullanışlıdır.

Edit: tamam anlıyorum ama bu kadar eksi oyun ne lüzumu vardı lan...
hiç ilgilimi çekmeyen, hala neye yaradığını anlayamadığım ve asla katılmayacağım site.
görüşmek istediğim arkadaşlarımla zaten görüşüyorum, ne gerek var böyle saçma şeylere.
8 ay gibidir donuk bırakılmış, mümkünse çözülmemesi gereken hesaba sahip olan sosyal ağdır.
zaman tüneli bokunu getirmesiyle sayfaları takip edemediğim site.
bazılarının resmine bi bakıyosun "best model of the world" gerçekte bir görüyosun "zort of the tırt" *
ergenlerin akınına uğrayarak eski popülerliğini yitirmiş paylaşım sitesi. twitter daha rafine bir ortam sunuyor.
"okul arkadaşlarını bulma" temeliyle hizmet vermeye başlayan; bugün ise taziye mesajlarının dahi yazıldığı, kurulan gruplarla memleketin kurtarıldığı, sloganların atıldığı, geyiğin tavan yaptığı boş zaman geçirme ünitesi.*
son zamanlarda artık herkesin birbirinden özenti olarak türkçe kurallarına uyarak yazmaya çalıştığı site. çok şükür, allahıma binlerce şükür ki w, x, q gibi harflerle benimle anlaşmaya çalışan bir tek arkadaşım olmadı ama yine de ben nokta, virgül, büyük harf gibi şeyleri kullanmaya gayret ediyorum 1-1.5 yıldır. ve arkadaşlarım ve çevremdekiler buna yeni yeni geçiyorlar bir de bana hava atmaya çalışıyorlar. pezevenkler!
liseli ergenlerin işgal etmiş durumda olduğu paylaşım sitesi.
görsel
apaçi ergenlerin istilasıyla eski popülerliğini kaybetmiş site.

--spoiler--
annemin üstüne yemin ediyorum bu yazıyı okuyup paylaşıcam
--spoiler--

yazan bi resim gördüm anasayfamda.

böyle paylaşım mı olur. yazan zaten gerizekalı da paylaşanlar hep mahalle gençleri.
yazık!
hesabımı tamamen sildiğim sosyal paylaşım sitesi.
(bkz: zaman kaybı)
zamanında "yaa ne feysbuğuu yaa, açmam ben oğlum boşuna konuşma" dediğim ve arkadaşımın bana cevaben "feysbuk hesabı açmamak yoktur, geç açmak vardır" sözünü haklı çıkartan zımbırtı.
bir nesili yok eden sitedir. gençler bilinçsizce saatlerce içinden çıkmayarak araştırmacı ruhlarını körertmiştir. koca internet tek bir sayfayla sınırlanmıştır.*