bugün

kimsenin beğenmediği, ama ne hikmetse herkesin sike sike kullandığı sosyal paylaşım sitesi.
akp gibi lan bu.
artık kabak tadı vermiştir. arkadaşlarla iletişim için kullanılmaktadır.
son 5 aydır sadece 3 tane arkadaşımla konuşmak için kullandığım sosyal ağ. artık klişe ergen iletilerinden, akrabaların birbilerine yazdıkları mesajlardan( "selam cansu, çok güzel çıkmışsın teyzem, annene babana selamlar, gömdüm bye."), fikri olmadan zikri olan andavallardan dolayı sadece twitter'da takılmayı vacip kılmıştır. artık şunu hissediyorum facebook'a karşı: online bir oyunda son seviyeye gelmişim tüm itemlerim her bi bokum var. doydum artık mark zuckerberg daha fazla ısrar etme.(sorun sen değilsin biliyorsun öylesine saçmaladım bunu.) evet.
en son 2007 yılında biraz güzeldi işe yarıyordu, şuan tek amacı liselilerin birbirinin yazdığı amansız hayata küskün mesajlarını beğenme ve ''tutthum bunu khanqaxD'' şeklinde yorum yazdığı site.
soru vesvesesi çıkmasına rağmen hala sözlükte anketler yapılması bir boka yaramamıştır.
şu sıralar bir tane çocuğun üstünden prim sağlayan -afedersiniz- orospu çocuklarıyla kaynayan sosyal paylaşım sitesi. sokayım böyle sosyalliğe, paylaşıma.

çocuğun resmini vermek istemiyorum. sebebi, yayılmasın. orada kalsın. görmesin daha fazla kimse.

çocuğun tipi biraz bozuk. gelişimini tamamıyla gerçekleştirememiş.
birileri çıkmış üstünden rant sağlıyor.
ulan o çocuğun ilerde yaşayacağı travmadan, özgüven eksikliğinden haberin var mı senin ?
gözün renkli olduğu, kalçaların dolgun olduğu için mi bu özgüvenin ?
bizlerde dalga geçtik zamanında apaçi tiplerle. biz de vurduk, yıktık.
ama bu olay çok farklı. apaçi tiplerle çok farklı..
o istemedi bu şekilde olmayı.
bazen bütün insanlardan utanıyorum lan.
utanıyorum sizden, önyargılarınızdan..
bedava olduğu günden beri seviyenin ölçülemediği sitedir.
çoğu insanın aslında it gibi korktuğu ama kullanmaktan da vazgeçmediği sanal iletişim sitesi.
görsel
başlığın altına yazılan ilk entry ve son sayfaları okuyunca hayatımıza nasıl bu kadar hızlı ve etkili girebildiğine şaşırdığım sosyal paylaşım sitesidir. şahsi kanaatim gereksizdir.
sürekli can yücelin sözlerinin döndüğü sitedir.
yasal ve kendi isteğinizle kendinizi fişlediğiniz yer.

çok garip, polis ota boka fişliyor diye ağlayan insanların burada bütün şahsi bilgilerini sergilemeleri. çok acayip, çok.
facebook'a verdiği kıçı kırık bilgilerine ulaşıldığını ve böylece fişlendiğini sanan gençliğin kendini ne boklar sandığına dair ip ucu veren sosyal paylaşım/arkadaşlık sitesi.
insanı insanlığından tiksindiren, çıkar için ruhunu satmışları rahatca görebileceğiniz mekandır. bazen ana avrat küfredip çıkasım geliyor içinden. çıkar uğruna ülkesini satanlarla aynı mekanda olmak kanıma dokunuyor amk. bazı insanların kafasını taşla ezmek istiyorum. sonra bunun ne korkunç birşey olduğunu anımsayıp o insandan fersah fersah uzaklaşıyorum. geberin amınakoduklarım.
bu facebook yüzünden özel hayat denen bir şey kalmadı kardeşim. elalem ailevi özel fotolarını atar oldu. evinde donla gezip fotosunu faceye atan tipler bile var. insanların birbirlerine: bak ben mutluyum imajı vermeye çalışmaları çok mantıksız ve yersiz bir durum. ben hesabımı kapattım kurtuldum. oh bee.. dünya varmış. bence sizde kapatın hem özel hayatınızı ve kendinize ait türlü düşüncelerinizi başklarıyla paylaşmamış olursunuz. hem de zamanınızı boşa harcamakan kurtulursunuz.
yakışıklı erkanlardan bolca bulunan sitedir.
son bir buçuk saat içinde zırt pırt hesaba ulaşılamıyor hatası veriyor. şimdi de uyarı verdi bakım çalışması var sonra tekrar dene diye. lan acaba faşist timeline rejimine geçirecekleri gün mü bugün? ne güzel de gidiyorduk halbuki ertelemişlerdi vs..
şu saatlerde şu saçma sapan soruyu sıklıkla gördüğüm sosyal zımbırtı.

Ekmeğinin Üzerindeki ' Allah ' Yazısını Kaç Kişi Beğenir ? işin enteresan kısmı bunu şu an 5.303 kişi beğenmiş. lan derin mevzulara girmese neler neler yazacam da mevzu derin reis. elimi kolumu bağladı pezeveng. ona kızmıyorum da o beğenen beş bin kişiye aslında neler demek isterdim.
Bedavacı insanların ve kendini bir şey zannedenlerin yeri.
"Peygamber efendimizin ayakkabısını Allahını seven paylaşsın" , " Ulu önder Atatürk'ün Takım elbisesini Kaç türk paylaşır? ". Gibi paylaşımları beğenip paylaşan arkadaşlarımdan nefret ediyorum.. Hepsini tek tek sildim ve rahatladım..
telefon numarası isteyip, vermeyince hesap kapatan. fake hesap açamaz olduk amk. yakında üyelerden kimlik numarası filan isterse şaşırmam.
yenilikleri insanlara kabul ettirme gücüne hayran olduğum site. gerçekten çok zeki bir tasarım ekipleri var bence. her yaptıkları değişiklik önce büyük tepki çekiyor, sonrasında kabullenilip gidiliyor. zaman tüneli de kabul edilecek. nitekim gayet de güzel bir tasarım. saygılarımı sunarım.
görsel
insanların sıkılmadan saatlerce baktığı sosyal paylaşım sitesidir. ayrıca sürekli bir yenilenme içerisinde olan ve bunu kullanıcılara zorla yaptıran sitedir
bünyesinde binlerce aptalı barındırır.
görsel