18 yaşından küçükeleri almıyor ama bızım mılletımızde keriz ya doğum tarihini değiştiremeyecek ama şunu söylemedende duramayacağım eskisi kadar sarmıyor .
Fobimdir. insan yaşamının gizliliğinden gelen sadeliğini, güzelliğini bitirir, ilişkileri yozlaştırır.
Örnek olarak biriyle ilişkiniz var; ilişkide olduğunuz bayanın facebook'u var doğal olarakda arkadaşları. o arkadaşlarından biri resmini like yapar, dürter, yorum yazar sonra sorarsınız bu kim diye?! cevap olarak ilkokul arkadaşım şu bu. sonra düşünürsünüz bu kimdir, necidir, takarsınız. durduk yere bunları düşünmeye, tatsızlığa ne gerek var?! insanlar kendi arasındaki iletişimi çok iyi yaptı da facebookmu eksikdi. Yalnız ekonomiye can verdiği kesin, özellikle bilgisayar satanlara. Bunun için bilgisayar alıyorlar.
yine ayarlar kısmını değiştirmiş sitedir.

edit: olm kime sorduysam benimki değişmedi diyor bi bana özel mi yaptılar lan bu değişikliği!
an itibariyle ulaşamadığım sitedir. acaba bir sorun mu vardır merak edilmektedir.
Kullanici sayisi milyonlari bulmasina ragmen, hesap silme butonunu oldukca gizleyen hatta bazilarinin hesabi tamamen silme gibi bir durumun varoldugunu bilmedigi, prestij korkusu yuzunden kendine bagimlilik yapici magazinsel bir politika edinmis, bir gun yok olmaya mahkum olan 'a'sosyal ag.
sahibinin açık seçik google plus üyeliği olan site.
(bkz: bir gün herkes google plus üyesi olacak)
an itibariyle sağ üst köşede beliren ticker ya da haber bandı mıdır nedir öyle bir zımbırtıyla karşımıza çıkmış, listemizdekilerin kimin fotoğrafını beğenmiş, kimin resmini ne iltifatlar döşemiş, kimi yağlamış, ballamış ayrıntılarıyla göstermeye kendine görev edinerek işin iyice suyunu çıkartmıştır.
çok bozdu.
haber bandı uygulamasıyla aylar sonra hayırlı bir iş yapmıştır.
bu haber bandı çok güzel olmuş lan. bide güncellerken çok artislik bi hareket yapıyo.
haber bandını 1,5 ay önce benle paylaşmış ve daha sonra geri kaldırmış site. az önce geri geldi.
artık üyesi olmadığım site.
o chatbar özelliğini sevmeyenler için google chrome eklentisi
https://chrome.google.com...ggnnpobeenlamiclald?hl=tr
bende arkadaşlarımdakinden değişik olandır,nedenini bilmiyorum,herhangi bir değişiklik de yapmadım.

http://galeri4.uludagsozl...3%bclen-smiley_175353.jpg
haber akışı adı altında sağ frame getirip birkaç saat sonra kaldıran sitedir. sözlük işi tutmaz suckerberg söylemedi deme sonra.
götü başı dağıtmış, kullanıcılarının hiç bir sorunuyla ilgilenmeyen sosyal ağ.

şu an birçok kişi hesabına girdiğinde "facebook reklamları" adlı bir sayfayla karşılaşıyor ve profiline ve yahut facebook duvarına erişemiyor. sadece "çıkış" ve "ayarlar" seçeneklerinin bulunduğu bir sayfa var. bu sayfada hiçbir işe yaramıyor.

bu durumda olanların sayısı bir hayli fazla "facebook yardım tartışmaları" kısmında bu konuya değinen kullanıcılara da hiçbir açıklama yapılmıyor.

hadi siktir et gitsin de diyemiyorsun, zira 15000 küsur puanlık okey hesabı * gidiyor milletin *.
bünyesinde sayısız kral, kraliçe, çar, çariçe, dük, kont, prens ve prenses barındıran sosyal(?) paylaşım sitesi. o kadar insanüstü varlıklardır ki yaşamak için elektriğe ihtiyaç duyarlar. sizden büyük tedaş var şef.
sonunda dondurduğum rahatladığımdır. (bkz: uzun süre dayanabilmem dileğiyle)
tüm "facebook'a katılmanı istiyorum" maillerine inat kaydolmayacağım site. komik tarafı o mailleri atanlar sokakta görsem selam vermeyeceğim tipler. te allam ya.
vitrinlerimizin en özel yerlerine koyduğumuz albümlerimizin yerini alan sanal albüm. yalnız tek bi fark var aralarında eskiden o albümlerimizdeki fotoğrafları özel insanlarla paylaşırdık 432 tane ( atılmıştır çok sayıya takılma ) sikimsonik arkadaşla değil.
sokakta görse selam vermeyeceği tiplere mail adresini veren, muhtemelen hepsini msn e ekleyen tiplerin kaydolmadığı site.
sosyal bir gittigidiyor.com!
oğuz atay ın tutunamayanlar adlı eserinden alıntıları paylaşan, birbirine laf sokmak için olric ve efendisinin sık sık diyaloglarının yayınlandığı site. yeter be dostum.
gençlerin kendilerini ben burada gezdim şurada tozdum,bunu yiyip bunu içer şu markaları giyerim bakın böyle de bir ailem var... gibi seslerine kulak kabartan site.
sol framede o kadar fazla entrysini görünce kapandı sandığım bokumsu yüz.