kızların internetten tanışamayacağı bir insandır.
görsel
kullanmıyorum sosyal medyayı insanlar kinlerini kusmak yada olmadığı biri gibi gözükmek için kullanıyor sahteliği sevmem.
öylesine açılıp bekletilir.
girmiyorum bile.

muhabbet olmayan yeri sevmiyorum.
burada yine bir dönüt alabiliyorsunuz.
belki bir nebze sirf iletisim araci olarak whatsapp kullanarak facebook´la iliskisi vardir ama öyle platformlarda bulunmamayi tercih etmis ve kisisel gizlilik ilkelerine saygisi olan kisidir.

nedense toplum tarafindan asosyal olarak görünürler ve sürekli neden kullanmadiklari hakkinda soru bombardimina tutulurlar.

kendi özelini paylasmaktan haz almayan bireylerden olusurlar ve gayet sosyal hayatlari vardir.
niye fake hesap olsun?
sabah uyandım telefonumun şarjı yoktu.
takmayı bile unutmuşum, şimdi aklıma geldi.
benden sosyal mecralarda aktif olmamı beklemeyin.
Birinden birini de kullanıyordur şimdi ya, kendi yoksa bile illaki bi fake hesabı vardır.
facebook kullananını kaçırmayın derim. istekram ve tıbitır kullanmayıp feysbuk kullanan erkek, pazar sabahı trt'de western de izler, çocuğunu maça da götürür. adamın kareköküdür. bu devirde bulunması zordur, kıymetlimisssdir.
kullanmam kullananı da sevmem. like kazanacağınıza para kazanın mk, aptal olmayın derim.
benimdir. gerekçesi bilinmeyendir.
kullanırken de mesaj gelmiyordu. şu an kullanmıyorum sizin için yeniden bakıyorum. evet hala mesaj yok. bir şey değişmemiş sonuç olarak.
Bu erkek benim.

Diğerlerinden beni ayıran bu. Ayrıca

Tiktok bilmem sigara ağzıma surmem. içki içmediğim gibi rakı edebiyatı yapmaktan da hiç hoslanmam.

Kadınları severim. 24 yaş üstü 45 yaş altı her türlü çakarım.

Meme boyutu önemli. Memesi küçük olanın iq seviyesi de küçüktür kusura bakmasın.

Küçük popo idare eder tercihim buyuk popodur. Kardaşyan gibi abartılı saçma da degil.

Hadi kızlar beni mesaja boğun.
Bunları kullanmayıp bir de sözlük kullanıyorsa hiç yorum yapamayacağım insan tipidir. Hiç görmedim öyle birini çünkü.
Nişanlım olur kendileri.
Buyrun, benim.
Yaz, alpertunna.
tip ve özgüven eksilerdedir.

aynen ibneler bu benim.
Dogru hobilere zaman ayiran erkektir.
üçünden de hesabım var, ancak hiçbirinde aktif kullanıcı değilim. çünkü hiçbirinin mantığını tam olarak çözebilmiş değilim. o yüzden ben bu kategoriye rahatça girerim. whatsapp bana yeter.
Sizinle daha önce tanışmış mıydık?
insanlara sunacak pek bir şeyim yok, hayatım da yeterince sıkıcı zaten. E zaten çevrem de yok, neden kullanayım ki sosyal medya?

benim bu insan ancak çok da övünülecek bir şey olduğunu sanmıyorum.
benim canım aşkımdır.
okul bitsin kıyacam nikahı.
Cokta büyük bir eksiklik degil aslında. Kitap okuyorsa okuyacak birşeyleri varsa sosyal medyayı aramaz .
özgür erkektir.
Evlenilecek erkek olma yolunda önemli adımlar atmış erkektir. Umarım denk gelirim bir gün.