bugün

arkadaşınıza ''naber la dalyarak'' diye yazmamanıza neden olan hededir. ya yenge varsa pc başında diye.
ayrıldıktan sonra hesabın velayeti için mahkemeye veren kızdır.
kuzenimle kız arkadaşının yaptığı eylem, bende kuzenim sanıp nbr lan göt dedim ben x dedi hadi ya yenge nbr.
güvenmeyen kızdır. evlenince de devam eder. bekar arkadaşlar tarafından çok itici görülür. yapmasınlar. ilişki durumunu değiştirmek yeterli olacaktır.
iyi güzel açıyorsunuz da kardeşim bazılarınız yapmasa daha iyi gibi.

ahu mahmut nedir ya, yapmayın böyle şeyler güzel kardeşlerim.
Vıcık vıcık iliskilerin kizidir. Her yaptigini sosyal medyada paylasan sevgilisini de ayni lackaliga alet eden kizdir.
ağır kezbandır başka açıklaması olamaz.
Sevgilisiyle tek vücut olan kızdır. Candır.
e bari aynı donu da giysinler.
yanlış anlaşılmalara neden olabilir. kıza mesaj atarsınız erkek cıkar erkeğe çıkar erkeğe atarsınız kıza çıkar öyle yani...
facebook'ta sevgilisiyle ortak hesap açan erkek ile ilişkidedir. açıkçası tencere-kapak bir durumdur, bunu kabul eden bir erkekle kızın başkalarıyla ilişki yaşayıp onları da ziyan etmesindense; kendi kendilerine takılmaları uygundur.

not: mutluluklar...
bir türlü anlam verilemeyen eylemdir.

çok saçma lan.

ayrıca (bkz: facebook tan nefret etme sebepleri)
ikimizden bir adam olmaz tavrıdır o.
"Sevqilim chok güsel bi gündü tişikkir ederim" tarzı yorumlar yazıp arkadaşlarına hava atan kızdır.
lüzumsuz işler müdürü.
fatma ali yılmaz ne ya? bir de aynı hesaptan paylasım altında yorum yazarlar ya sanki kendi kendine konuşuyorlar gibi. tuhaf... azımsanmayacak kadar çok böylesi.
Bir de isminin yanına parantez içinde sevgilisinin ismini yazıyorsa taşlanması gereken kızdır.
neslinin tükenmesini istediğim hemcinsimdir.
duruma evli yazılır yazmayanı döverler.
muhtemelen şu diyaloglardan geçmiş bi ilişkidir..

-ya necati ne bileyim ben niye eklemiş beni, tağam ya sileyim istersen çocuğu
+silmeyeceksin komple kapatacaksın o hesabı hülya
-ya annemlerle de mi konuşmayayım,arkadaşlarımla da mı?
+ya git telefonla konuş msn den konuş, şart mı facebook lan
-ayrılıcam senden yaa,niye böyle yapıyosun
.

3 gün sonra

necati hülya uncu arkadaşınız olmak istiyor onayla
(bkz: lord of the kezban)
sevgilisini kaptırmamaya çalışan kız olabilir.
ortak sofraya bile oturmayacaksın değil ki facebook hesabı açmak daha neler.
ayrıldıktan sonra ortaklık biter ve devir işlemleri başlar hesap ortak olduğu için listedeki arkadaşların paylaşılması gerekir o benim bu benim şu senin listende olamaz vs. derken yeni bir kavga alevlenir çiftimizi belki barışacakken imkansıza sokar. herkes kendine hesap alsın ortaklık neymiş bu zamanda kimseye güvenmeycen.
sevgilisine güvenmeyen kızdır tabikide.