bugün

görgüsüz kızdır.
ya hayatında ilk defa ilişkisi oluyordur ya da harbi ezik bir kezbandır.
(bkz: elyın)
(bkz: umut sarıkaya)
sevgilisine güvenmeyen kızdır tabikide.
ayrıldıktan sonra ortaklık biter ve devir işlemleri başlar hesap ortak olduğu için listedeki arkadaşların paylaşılması gerekir o benim bu benim şu senin listende olamaz vs. derken yeni bir kavga alevlenir çiftimizi belki barışacakken imkansıza sokar. herkes kendine hesap alsın ortaklık neymiş bu zamanda kimseye güvenmeycen.
ortak sofraya bile oturmayacaksın değil ki facebook hesabı açmak daha neler.
sevgilisini kaptırmamaya çalışan kız olabilir.
(bkz: lord of the kezban)
muhtemelen şu diyaloglardan geçmiş bi ilişkidir..

-ya necati ne bileyim ben niye eklemiş beni, tağam ya sileyim istersen çocuğu
+silmeyeceksin komple kapatacaksın o hesabı hülya
-ya annemlerle de mi konuşmayayım,arkadaşlarımla da mı?
+ya git telefonla konuş msn den konuş, şart mı facebook lan
-ayrılıcam senden yaa,niye böyle yapıyosun
.

3 gün sonra

necati hülya uncu arkadaşınız olmak istiyor onayla
duruma evli yazılır yazmayanı döverler.
neslinin tükenmesini istediğim hemcinsimdir.
Bir de isminin yanına parantez içinde sevgilisinin ismini yazıyorsa taşlanması gereken kızdır.
fatma ali yılmaz ne ya? bir de aynı hesaptan paylasım altında yorum yazarlar ya sanki kendi kendine konuşuyorlar gibi. tuhaf... azımsanmayacak kadar çok böylesi.
lüzumsuz işler müdürü.
"Sevqilim chok güsel bi gündü tişikkir ederim" tarzı yorumlar yazıp arkadaşlarına hava atan kızdır.
ikimizden bir adam olmaz tavrıdır o.
bir türlü anlam verilemeyen eylemdir.

çok saçma lan.

ayrıca (bkz: facebook tan nefret etme sebepleri)
facebook'ta sevgilisiyle ortak hesap açan erkek ile ilişkidedir. açıkçası tencere-kapak bir durumdur, bunu kabul eden bir erkekle kızın başkalarıyla ilişki yaşayıp onları da ziyan etmesindense; kendi kendilerine takılmaları uygundur.

not: mutluluklar...
yanlış anlaşılmalara neden olabilir. kıza mesaj atarsınız erkek cıkar erkeğe çıkar erkeğe atarsınız kıza çıkar öyle yani...
e bari aynı donu da giysinler.
Sevgilisiyle tek vücut olan kızdır. Candır.
ağır kezbandır başka açıklaması olamaz.
Vıcık vıcık iliskilerin kizidir. Her yaptigini sosyal medyada paylasan sevgilisini de ayni lackaliga alet eden kizdir.
iyi güzel açıyorsunuz da kardeşim bazılarınız yapmasa daha iyi gibi.

ahu mahmut nedir ya, yapmayın böyle şeyler güzel kardeşlerim.
güvenmeyen kızdır. evlenince de devam eder. bekar arkadaşlar tarafından çok itici görülür. yapmasınlar. ilişki durumunu değiştirmek yeterli olacaktır.