bugün

entry'ler (313)

ben bu yazıyı modlara yazdım

entrylerimi silmesini bilirsiniz, hesabımı da silin. silmezseniz adam değilsiniz. illa küfür mü edelim.

modlar uyumayın

modlar uyumayın talebime cevap verin.

seni ölesiye seviyorum diyen kızı camdan atmak

kızın acısına son vermektir.

yazarların memleketleri ve yaşadıkları yerler

istanbul-istanbul.

köylü erkek etilerli sosyete kız ilişkisi

imkansız olan ilişkidir.

sözlük yazarlarının yaşamak istediği yerler

sevdiklerimin yanı, işimin yakınında bir yerdir.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

yeni nick alacak kişinin sazan avıdır. niye söyliyim lan sen al sonra değil mi.

facebook ta sevgilisiyle ortak hesap açan kız

güvenmeyen kızdır. evlenince de devam eder. bekar arkadaşlar tarafından çok itici görülür. yapmasınlar. ilişki durumunu değiştirmek yeterli olacaktır.

yüksekova şehitlerimize 25 kurşun sıkılmış olması

tamam orospu çocukluğudur. ama bu nasıl bir beyni yıkanmışlıktır ki sivil dolaşan askerlere, arkalarından sinsice o kadar kurşun yağdırılmıştır. bunu yapınca ellerine ne geçeceğini sanıyorlar. kürt halkının değerini mi arttırmış oluyorlar. normal insan işi değildir bu. mutlaka beyinleri yıkanmıştır, hipnoz da edilmiş olabilirler. ama tabi bunlar istemeseydi beyinleri yıkanmazdı. yani yine de orospu çocukluğudur.

3 askerimizi şehit eden orospu çocukları yakalandı

ölenlerin ailesi hangi cezanın verilmesini istiyorsa o ceza verilmelidir, ölüm de dahil.

televizyon alacaklara tavsiyeler

3 yıldır lg kullanıyorum. hiçbir sorun vermedi. en az 100 hz olsun bence. ama 100 hz yanında pmr, cmr gibi yazılar yazıyorsa 100 hz değildir tam olarak pek tavsiye etmem. tepkim süresi de düşük olması iyidir. 1'e yakın olsun. lg ucuzdur, 100 hz, 107 ekran led lg işinizi görür yeni oyunları oynar, filmleri rahat izlersiniz. ama para elimin kiri bana dokunmaz diyorsanız sony.

seni seviyorum diyen kıza sorduk mu demek

erkeğin hoşlanmadığını, arkadaş olarak kalmak istediğini gösterir.

para her şey demek midir

para her şey olmasa da kazanılması için emek sarf edilmiştir. işsiz biriyle evlenmek emeğe saygısızlıktır bir bakıma.

zencilere kibar dilde ne denir

pis zenci. samimiyet ifadesidir.

sevgilisinin yanında geğirip ne yedik be diyen kız

garsona "oğlum hesabı getir" diyecek olan kızdır. doğaldır. delikanlı kızdır. kaçırmamak gerekir.

bir haftalik tatil icin antalya mi mugla mi

Antalya bence. bu arada konyali?

nar ekşisi

salata ve çiğköftede çok iyi gider.

hoşlanılan kızın 100 tl bahşiş bırakması

30000 tl bahşiş bırakanı duyduktan sonra normal olan kızdır.

25 yaşına gelmiş bakir kız

namuslu kızdır. bütün kızları kendileri gibi orospu zannedenleri yada kız kardeşleri orospu olanları göstermiştir.

kibirli burçlar

kibirli olmayan burçlardır. teraziyim ama kibirli değilim. ama kendimi beğeniyom lan var mı.