1. 1.
  F şeklinde dizayn edilen çağdaş hapishane. Terör örgütleri nefes alamaz olmuştur. Tek ve üç kişilik odaları vardır. Mahkumlar kurtulmak için ölüm orucu tutarlar.
  9 -19 ... italiano
 2. 1.
  bu cezaevleri düşünce suçluları için dizayn edilmiştir.yurdum insanına sevdirilmiştir f tipi.bu cezaevlerinde amaç kişinin piskolojik olarak batırılması ve düşünemez hale gelmesidir.
  6 -6 ... electronica
 3. 1.
  yurdun bekası için gerekli olduğunu düşündüğüm, 368 tutuklu ve mahkum barındıran 50000 metrekarelik mekanlar. devlet de boşuna bu kadar para harcamıyor zaten...
  4 -14 ... indoor rain
 4. 2.
  insanlıktan çıkan kişilerin barındırıldığı,dagda açlıktan geberirken beleş ekmek yemek bulupta beğenmedikleri hayvanat bahçesidir.halka açılıp geziler düzenlenmelidir.cocuklara bakın yaramazlık yaparsanız bu hayvanların yanına gidersiniz diye tehdit edilip uslandırılmalıdırlar
  8 -19 ... shennay
 5. 3.
  (bkz: f tipi internet gencligi)
  3 -1 ... burningfingers
 6. 4.
  istanbul'da formula 1 pistinin yanına yağılması planlanan cezaevi.
  1 ... erdem andac
 7. 5.
  yaşarken ölmenin şekilsel tanımı...
  7 ... fayaka
 8. 4.
  sonuna kadar desteklediğim bir cezaevi. tecavüz ettiği küçük kızı yakarak çöp konteynırına atan bir kişinin insanlardan izole edilmemesi kadar saçma bir haraket olamaz. bir kişi eğer suç işliyorsa bu suçun doğuracağı sonuçları göz önüne alarak suçu işlemelidir. merak ediyorum bu cezaevlerinden memnun olmayan arkadaşların başına -yukarıda yazdığım gibi- kötü şeyler gelseydi bu suçlunun bilmemkaç kişilik koğuşlarda kalmasınımı isterdi yoksa haketmediği insanlıktan izole edilmesinimi.
  11 -4 ... muru4xi
 9. 5.
  mahkumlar arasındaki iletişimi kesmek ve çeteleşmeyi engellemek için hazırlanan cezaevleridir. hiçkimse zorla cezaevine atılmaz!!! içerdeki yaşananlarda kimseyi ilgilendirmez çünkü bu cezaevindeki suçlular terör, organize çete kurmak vs.. gibi suçlardan mahkum olan kişilerdir..binlerce insanın yüreğini yakmıslar ve nice binlerce insanı katletmişlerdir..öyle hayvanlara böyle ceza az biledir..maalesef ve maalesef bu hayvanlar burada savunulmaktadır..

  tecrit uygulaması konusuna gelince..lütfen bir f tipi cezaevine gidin ve yaşadıkları rahatlığı görün!!idam edilmesi gereken insanlar nasıl yaşıyorlar...
  17 -9 ... martyns
 10. 3.
  şimdi öncelikle bazı şeyleri ayırt etmek gerekir.burada bebek katillerini,tecavüzcüleri savunmuyorum ve onlara verilcek her türlü cezanın altınada imzamı atarım ancak burada sözkonusu olan düşünce suçluları,siyasi suçlular vs...böyle düşünüldüğünde insanın adalet duyguları sarsılmıyor mu dersiniz?

  pkklısından tutun yüzlerce kişinin kanına giren mafya babalarına,bakire değil diye kız kardeşini öldürenden çantası için insanları yerlerde sürüyenlere kadar bir sürü tipleme,adi suç kavramının altına sığınıp koğuşlarında uyurken,mafya babaları koğuşlarına televizyon,klima,buzdolabı alırken cep telefonuyla koğuşlarında takılırken soruyuorum size düşünmek bunlardan daha büyük bir suç mudur?

  yok katiller yok bilmem neler demeden önce bir bakın bakalım o koğuşlarda kimler yatacak!? ve son birsoru..

  insanın,insani koşullarda cezasını doldurması için illa ki 11 trilyonu cebine mi indirmesi gerekir?ne dersiniz?
  6 -3 ... africa