bugün

yazılışı q dan daha hızlı ve daha kullanışlı bir klavyedir
ne yazık ki q klavye daha yaygın oldugu için q klavye kullanımı tercih edilir.
üretim hatasıdır.
Eski daktilocuların yegane dostudur.
bana klavyeyle de uçulabileceğini göstermiş klavye türüdür.
Android 4.3 ile telefonlarda da yerini almış klavyedir.
Devlet dairelerinde hala görebileceğiniz klavye.
f-tipi klavyedir. erdoğan 17 aralık'tan önce f-tipi klavye kullanılmasından söz ediyordu. artık herhalde "aq tipi" klavye kullanılmasını düşünüyordur.
ne zaman ki bu klavyeye geçtik, o zaman muasır medeniyetler seviyesine çıkmaya aday olacağız.
eğer kullanıyorsanız şifreniz kesinlikle qwerty değildir. *
çıldırtır adamı.
çıldırtan bir alettir. ucuz olması nedeniyle okullara meb tarafından gönderilmekte
--spoiler--
q klavyeye maruz bırakarak bir nesli cahil bıraktılar.
--spoiler--

inşaallah ülkeye giren telefonların tuş takımına da bir düzenleme getirilmez.

A nerde lan amk? Ha7'deymiş.
harf sıralışına göre on parmak yazmak çok kolay olan klavyedir.

q klavyeye göre daha kullanışlıdır.
(bkz: liseliler bilmez)
artık admin kardeşim çaylaklıktan çıkartın beni falan klavyeyle yazıyorum hadi abiler.
türklerin bulduğu klavye türü.
aslında Türkçe ye en uygun klavye tam da Türk alfabesine göre ayarlanmış q klavyeye alışmasaydım kesin alırdım.
akademik çalışmalarda artık f klavye kullanılacakmış yakın zamanda o yüzden yavaştan alışmak lazım.
ayrıca laptoplara da zamanla gireceği söylentiler arasında.
oyunlarda beni zorlayan klavye. Ancak yazmak alışınca kolay oluyor.
Zorunlu olsa bile, Türklerin küçük bir yazılımla q klavyeye dönüştüreceği klavyedir.
ingilizce bir metin yazmadığınız müddetçe problem olmuyor. laptop q klavye, ben f klavye yazıyorum bakmadan. ingilizce harfler sağda ve serçe parmağında o nedenle çok zor yazıyorum. fakat türkçe metinlerde akıcı ve hızlıyım. yani yazdığınız metine göre artı ve eksisi mevcut.
günümüzde genellikle 45 yaş üstü devlet memurları ve kıdemli kademeli başçauşlar tarafından kullanılan klavye çeşidi.
alışınca uçulacak derecede hızlı yazılabilen klavye. Tabi oyunlarda zor oluyor maalesef.
Kullanırsanız daktilo derslerinde yüksek not almanızı sağlar, alıştığınız zaman gerçekten muazzam hızlı ve rahat yazıyorsunuz.
Siktiğimin klavyesi.
Kaç yıllık yazılımcıyım, saniyeler içinde gözüm kapalı for döngüsü kodlarım, ama f klavyede adımı yarım saatte yazıyorum.
ozellikle katiplik sinavlarinda onerebilecegim tum sesli harfleri ayni siraya koyan ve alisinca bagimlisi olunacak klavye cesididir.