bugün

Son 10 yildir turk dizilerinin en çok kullanilan klişesi.
Insanlari evliyken başkasina aşik olmaya ozendiriyolar ve bunu normal biseymiş gibi yansitmaya calisiyolar kadin evliyken eski sevgiliyle buluşuyo adam evliyken eski sevgilisini hamile birakiyo.

Çok tehlikeli seyler bunlar.
Elinin dokunduğuna değil kalbin
dokunduğuna aşık oluyor insan.
(bkz: in the mood for love)
doğru bir davranış değildir hatta edeplice de değildir. aşk denilen duygunun öyle bir insanın tamamen kontrolü dışında gerçekleştiğini düşünmüyorum. birine aşık olunduysa bu kişi buna izin vermiş, o ortamı oluşturmuş ve bunda geri çekilmemiş demektir. elimde değil ayakları kalpazanlık göstergesi.
Büyük ihtimalle Aşk değildir hissettikleriniz. heves olabilir, şehvet olabilir ama aşk olamaz.
Çünkü aşk kimseyi kırmaz.
Aşk kutsaldır. Çünkü aşk arkada gözü yaşlı birisini bırakmayacak kadar onurlu ve sağlamdır.
evliyken başkasına aşık olabilirim diyebileceğiniz bir insanla evlenmektir hata olan.
Evlenmek için çok acele ve yazık etmiş insandır. Çok bencil olan insandır. Keşke insanlar kendilerinden tam olarak emin bir şekilde bu müessesede yer alsalar. Ne yazık ki artık evlilik bu ciddiyeti kaybetmeye başlıyor. Velhasıl daha fazla yazık olmadan evliliğin bitirilmesi gereken durumdur.
Bazen böyle yaptıkları pis işlere aşk gibi bir duyguyu katıyorlar ya nasıl ifrit oluyorum.

Allah şaşırtmasın,yanıltmasın kimseleri.
Aldatmaktır.

Aldatmak insanların sandığı gibi sadece iki çıplak bedenin birleşmesiyle değil; hayatını paylaştığın insanla yemek yerken, sohbet ederken, sevişirken aklında başka birisi varsa da gerçekleşiyor.
Ehehe ben normalde aşık olmuyorum evliyken mi olacağım amk..
Hasiktirin gidin ya.
Behlül manyak mısın ablanı niye ifşa ediyorsun bunu yapacağına ağzına 2 tane çarp gitsin.
geldim geldim.
bekara avrat bosamak kolaymis.

simdi salliyorsunuz ama bence buyuk konusmayin.
(bkz: aşk-ı memnu)
Oğlum o senin yengen yengen.
ahlâksızlıktır.
Evlenip sonra kocama olan aşkım biter gider başkasına aşık olurum diye çok korkuyorum.
Yargılamayın başınıza gelir.

Ama boşanma diye de bir şey var. Kimseye haksızlık yapmaya gerek yok. Bunu da demezsen çatlarım.
Başkasına değil aşka aşık insandır.

Gözü dışarıda olanın gönlü de dışarıdadır arkadaş, adamın içinde var demek ki.

Bu ihanete girer, ihanet affedilmez. Eşinizin sevgilinizin her kimse işte böyle birşey yaptığını anladığınız an siktiri çekiniz efendim.

Sevgi çocuk oyuncağı değildir, hak etmeyene verilmez.
Aldatmayla ne alakasi var abartmayin modern olun biraz.
Aşk insanın elinde olan bir duygu değildir. Akıl tutulması ve kendinden geçme halidir. Bir müddet insanın başını döndürür. Bu durumda yapılması gereken iki yoldan birini tercih etmektir. Ilki boşanmak. Ikincisi bu aşkı kalbe gömüp önüne bakmak. Her iki durumda insan için yorucu olur.
“ne zaman baksam arkama seni görürüm ne de güzel görürüm. sevgili eşim”

Çok cici kokuyor etraf. Miss gibi * *
Başkasına aşıkken evlenmek kadar saçmadır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar