bugün

entry'ler (277)

ukraynalı kadın kürt erkek evliliği

doğacak çocuğa yazık edilen evliliktir. o güzelim kızdan kapkara ve kıllı sakallı bir adam çıkabilir.

milliyetçi olup rus eskorta gitmek

(bkz: dünya türk olsun politikası)

booking com

faydalı ama bazen akıllarda soru işareti bırakan site. arkadaşlar istanbul'a gideceğimiz için 3 4 otele rezervasyon yaptırdık. ama rezervasyonda kart numarası vs. bilgisi vermedik. 1-1.5 saat gecikmeyle başka bir otel bulduğumuzdan dolayı rezervasyonu iptal etmek istedik ama sitede geciktiğimiz için tutarı ödeyeceğimiz söyleniyor. sadece telefon numaramız var orada. bir yaptırım uygulayabilirler mi?

atatürk kuranı bedava dağıttırdı erdoğan ne yaptı

hiç bir şey. savunduğunuz geçmiştekiler iyiydilerse sürülmeselerdi, şeriatı kaldırtmasalardı alim dediğiniz gericiler size ne verdi. körü körüne muhalefet yapmak okumadan araştırmadan araştırmaya ve düşünmeye gerek duymadan salvolar yapıp naralar atmak kolay. ne yaptı ulan savunduğunuz bu adamlar ülkenizi kurtarmak için. ingilterenin altına yattılar çözümü orada aradılar istediğinizi görmeye çalışsanız da zihniniz bunları da alıyor biliyorum.

atatürk ün harf devrimi yapmasının sebepleri

ecdadınızın koskoca devleti batırmasından ve halkın okuma oranının %5 in bile altında olmasından dolayı yapmıştır. kalabiliyosa kalsaydı osmanlı. neden yıkıldı. osmanlının yıkılmasına laf etmeyip osmanlıcanın kaldırılmasına laf edenler körü körüne neyi düşünüyosunuz. iyi fiili olarak değişsin anayasa. yeni yönetim koynunuzdaki kadını 6 yaşındaki çocuğunuzu alıp kendine 4. yapınca anlarsınız o zaman.

ışid roketlerini yedikçe ağlaşan kilisliler

zeka seviyeleriyle dalga geçen bir vali tarafından yönetilen zavallılardır. onun dediklerine rağmen kendileri o kadar değersizdir ki. gider yine onun ve zihniyetinin peşine takılır. ama ölen de yine kendisidir, acı çeken de. ve buna sebep olan da kendileriyle dalga geçen vali ve zihniyetindekilerdir. çok yazık. çok..

sözlük yazarlarının canını sıkan şeyler

mühendisim. imza yetkim var. 3300 tl maaş almam gerekirken aldığım maaş 1500. imza yetkimden dolayı sigortam 3300 tl den yatması gerekirken asgari ücrette yatıyor. ve utanmadan patronum gelip halletmem için bunu bana söylüyor. biz de çıkartacak diye ses edemedik çünkü tüm piyasa bu karaktersizlikle yoğrulmuş durumda.

ve sonrasında bacağımı sakatladım ameliyat oldum şuan raporlu bir şekilde evde yatıyorum 2 ay olacak bir kaç gün sonra.
ve evliyim. ev geçindirmek gibi bir sorumluluğum var. bu adamın asgari ücretten sigorta yatırmasından ötürü zaten kuş yemi kadar para veriyo ssk. yaşamaya çalışıyoruz bu şekilde.

bir de sözüm ona ben dönene kadar geçici olarak yerime biri alındı. o adamı girdiği gibi 2000 tl den başlatmış patronum az önce öğrendim. bizim çalıştığımız aletler eski ve kırıkken yeni gelene aletler sıfırlanıp verilmiş. ben gün geldi işçinin yevmiyesini bile patron bana para atmadığı için cebimden vermek zorunda kaldım, adamlar zorda kalmasın diye ve paramı alamadığım zamanlar oldu. kalacağımız yer çok tutacak diye yeri geldi karış karış aradım en uygununu buldum konaklanacak yerin. 1.5 yıl olacak çalışalı bir zam bile yapmış değil bana. ve şimdi yeni gelene yapılanları görüyorum. aslında olması gereken o ve hatta daha fazlası ama olan bize olmuş görmüş olduk. işte böyle sözlük. iyilik yap denize at. canımı sıktı it.

galatasaray taraftarı vs beşiktaş taraftarı

sarı kırmızı olan taraf başarısızlıkta tribünlerde dahil takımına sırtını döner, Beşiktaşlının ise kaybettikçe sadakati artar. versus yapıyorsanız kötü günlerde neler yapıldığına bakmak taraftar karakterlerine ayna olacaktır.

denize rte mi düşse kurtarırsın bahçeli mi

birileri boğulmayı kafaya koyduysa onları asla kurtaramazsınız...

dünyanın en samimiyetsiz cümlesi

e olsun.

mario gomez

futbolu duygularıyla değil tam bir Alman disipliniyle oynayan ve bu disiplini de profesyonelliğiyle birleştirmiş futbolcu. çoğu Beşiktaşlı'nın beklediği şey Gomez'in kayıtsız şartsız Beşiktaş'a evet diyip kalması. Çünkü Gomez tekrar Beşiktaş'la var oldu. Sırtını dönüp gitmek istemek öyle kolay değil, olmamalı. Şimdi şampiyonlar ligi şartı koşuyor, başka büyük takımlara gitmek için Fiorentina'dan kendisini serbest bırakmasını istiyor. ben de düşününce kıl olduğumu hissettim ama profesyonel yaklaşım bu heralde. bizim milletçe yapımıza ters bunlar. bunu bir kez daha farkettim.

trabzonspor fb maçında hakeme yapılan saldırı

senelerdir süregelen adaletsiz yönetim ve şaibeler yüzünden her sene olduğu gibi bu sene de vuku bulan olay. Bu nefret bu kin bu şiddet yıllardır Türk futbolunda sağlanamayan adalet yüzündendir. Şimdi herkes çıkacak insanlık dersi vermeye kalkacak. Sen maç izlerken o hakemi defalarca kez dövmek istiyorsun durmadan anasına sövüyorsun kriz geçiriyorsun ama biri yapınca aa ne kadar ayıp. Maalesef bu durum böyle. Herkes kendi kapısının önünü temizlemeden bunların önüne geçebilenin alnından öperim.

denys boyko

adanaspor'a kiralanabileceği haberini duyduğum kaleci. ben şok ben ölü.

http://www.1903cemiyeti.c...ys-boyko-ile-ipler-koptu/

boyko bitmiş tolga ise okeye dönüyor

Beşiktaş'ın 2015-2016 sezonunun 2. yarısında kalemiz için söylenebilecek söz. boyko bu sezon bitti ama tolga sezon sonuna doğru okeyi atıp bizi bitirecek diye çok korkuyorum. umarım düzeleceğiz ve şampiyon olacağız.

hande sarıoğlu

sabri sarıoğlu ile bir akrabalığı var mı diye düşündüğüm kişi.

irem derici nin güzelliği

kendi kendine layık görmediği güzelliktir. berlin duvarı gibi burnu olduğununu chucky'nin gelini gibi gezdiğini söyleyen ve kendisini bir görenin bir daha unutmadığı bu yüzden de 100 kere daha dünyaya gelse yine de bu yüz hatlarıyla doğmak istediğini söyleyen Beşiktaşlı şarkıcı.

bir akp li ile tartışmak

kendi kendine tartışmak gibidir. söylenenler duvardan seker gibi geri dönmektedir.

trabzonspor taraftarı

şikecilerin üzerine cehennem gibi çökmek isterken kendi takımının üzerine karabasan gibi çökeceğinden korktuğum taraftar grubu. abi bi kerede ezeli düşmanımız dediğiniz takımı yenin be kardeşim. öyle bir şey yapıyorsunuz ki kendi topçularınızın eli ayağına dolaşıyor. nası beceriyosunuz hayret ediyorum.

bir komünist ile tartışmak

ufku açacak tartışmadır.

tolga zengin ve fevzi tuncay ikilisi

23 nisan 2016 akhisar belediyespor beşiktaş maçı'nda tolganın geçtiği ıskayla ortak bir noktaya sahip olabilen ikilidir. hızını almış geliyorsun tolgacım. o topun ıskasının telafisi yok. oraya öyle bir şut çıkartacaksın ki orada alexis de olsa rodallega da olsa hepsini bi tarafa dağıtacaksın gerekirse sakatlayacaksın ama o topu geçirmeyeceksin. kibar feyzo gibi topa vurmaya çalışırsan alırlar ayağından. fevzi topu sektirdiğinde zeminden dolayı top baya sekmişti. ama burada sekme filan da yok. yenilen golleri karşılaştırdığımda fevzi'ye suç bulmam tolga'ya ağız dolusu söverim. ama merak etmesin kimse sezon sonu Beşiktaş koyacak şampiyon olacak.